Neskiepyti covid-19 pacientai buvo žudomi remdesiviru ir pribaigiami plaučių ventiliavimu

verygos 1

verygos 1

Remiantis naujais ieškiniais, sprendimas švirkšti remdesivirą kovidiniais ligoniais ir „gydyti” juos dirbtiniu kvėpavimo aparatu, t. y. taikyti tą patį pandemijos „gydymo” protokolą, kuris, kaip žinome, pražudė daugybę žmonių, nebuvo priimtas remiantis jokiais moksliniais duomenimis.

Advokatai pateikė tris ieškinius prieš Amerikos ligonines, kurios verčia naudoti remdesivirą ir kvėpavimo aparatus gydant žmones, sergančius Covid-19, dažnai prieš pacientų ir jų šeimų valią.

Jie teigia, kad federalinė vyriausybė pakankamai skatina gydytojus, ligonines ir net valstijas naudoti neveiksmingus ir pavojingus protokolus, o ne veiksmingesnius, bet mažiau pelningus gydymo būdus.

Pasak „Infowars”, teisininkai Michaelas Hamiltonas ir Danas Watkinsas prisijungė prie Alexo Joneso laidos, kad pabrėžtų savo kovą prieš medicininę tironiją ir mirtinus protokolus prieš Covid, tokius kaip „Remdesivir” kampanija ir respiratorių naudojimas.

Ieškiniuose teigiama, kad ligoninės selektyviai atrinkdavo neskiepytus asmenis, kuriems buvo taikomas šis mirtinai pavojingas protokolas. Neskiepyti pacientai buvo priversti vartoti remdesivirą ir kvėpuoti dirbtiniu kvėpavimo aparatu beveik kaip bausmę už tai, kad nesilaikė vyriausybės protokolų.

Daugeliui paskiepytų pacientų taip pat buvo taikoma ši schema, kad būtų aišku – juk federalinė vyriausybė mokėjo ligoninėms daug pinigų už kiekvieną paskiepytą pacientą.

Tačiau panašu, kad neskiepytiems asmenims ji buvo skiriama dažniau nei skiepytiems, – teigė ieškovai.

Kas negerai su remdesivir?

Vienas iš žinomų Tonio Fauci (Tony Fauci) remdesiviro, skirto Uhana koronavirusui (Covid-19) gydyti, šalutinių poveikių yra tas, kad jis pažeidžia inkstus ir gali sukelti inkstų nepakankamumą.

Pasirodo, kad galutinės stadijos inkstų nepakankamumas (ESRF) yra didžiausias rizikos veiksnys, dėl kurio „visiškai paskiepytiems” pacientams gali pasireikšti infekcijos proveržis.

Remdesivirą JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) yra patvirtinusi naudoti skubos tvarka, o Europos vaistų agentūra (EMA) jį sąlyginai patvirtino 2019 m. koronavirusine liga (COVID-19) sergantiems pacientams.Jo naudos ir rizikos santykis vis dar tiriamas, nes lauko duomenų yra gana nedaug. Klinikinių tyrimų metu nuolat buvo pranešama apie sumažėjusį kreatinino klirensą, susijusį su remdesiviru, tačiau jo reikšmė neaiški.

Nepaisant šių neaiškumų, farmakologinio budrumo duomenyse ieškojome galimo ūminio inkstų nepakankamumo (ŪIN) signalo po pateikimo į rinką. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) tarptautinės farmakologinio budrumo duomenų bazės (VigiBase) analizė atlikta taikant du disproporcijos metodus. Gautų pranešimų šansų santykis (angl. Reported odds ratio, ROR) palygino ARI, apie kurias pranešta vartojant remdesivirą, skaičių su ARI, apie kurias pranešta vartojant kitus vaistus, paskirtus panašiose situacijose su COVID-19 (hidroksichlorochiną, tocilizumabą ir lopinavirą/ritonavirą).

Terminų „ūminis inkstų nepakankamumas” ir „remdesiviras” derinys davė statistiškai reikšmingą neproporcingumo signalą – vietoj 9 tikėtinų atvejų buvo užfiksuoti 138 atvejai. Remdesivirą vartojant ARF ROR buvo 20 kartų (20,3; pasikliautinasis intervalas 0,95 [15,7-26,3], P < 0,0001]) didesnis nei lyginamųjų vaistų.

Remdamiesi VigiBase pateiktais ARF atvejais ir nepaisydami COVID-19 būdingų įspėjimų, nustatėme statistiškai reikšmingą farmakologinio budrumo signalą dėl nefrotoksiškumo, susijusio su remdesiviru, kuris vertas kruopštaus kokybinio visų turimų duomenų įvertinimo.

„Humetrix” kartu su Gynybos departamentu (DoD), JAIC ir projektu „Salus” surinkti duomenys rodo ne tik tai, kad proveržio infekcijos paplitusios tarp visiškai paskiepytų žmonių, bet ir tai, kad TPN gerokai padidina riziką jomis užsikrėsti.

„Staigaus hospitalizavimo rizika didėja praėjus tam tikram laikui po mRNA vakcinacijos, o praėjus 6 mėnesiams po vakcinacijos šansų santykis padidėja iki 2,5”, – aiškinama kitoje skaidrėje kartu su kitais pagrindiniais staigaus užsikrėtimo rizikos veiksniais visiškai paskiepytiems žmonėms.

Laikui bėgant, kai vis daugiau žmonių pasiskiepija, proveržio infekcijų skaičius eksponentiškai didėja, kaip matysite toliau:

Salus Humetrix VE Study 15 600
Neskiepyti covid-19 pacientai buvo žudomi remdesiviru ir pribaigiami plaučių ventiliavimu 2

„Nerimą keliantys rezultatai rodo, kad didžioji dalis hospitalizuotų asmenų, sergančių kovidu, patenka į ligonines tarp visiškai paskiepytų asmenų ir kad visiškai paskiepytų asmenų rezultatai kiekvieną savaitę blogėja”, – rašo „Health Ranger”.

Watkinsas ir Hamiltonas

Rugsėjo 7 d. nacionalinėje spaudos konferencijoje Watkinsas ir Hamiltonas oficialiai paskelbė apie ieškinius.

Rugsėjo 7 d. nacionalinėje spaudos konferencijoje teisininkai Danas Watkinsas ir Michaelas Hamiltonas paskelbė apie pirmąjį nacionalinį ieškinį prieš tris ligonines šeimų, kurios neteko savo artimųjų dėl „atlygio”, sumokėto ligoninėms už tai, kad jos naudojo toksišką remdesiviro derinį su maisto ir skysčių ribojimu, didelių dozių morfino ir midazolamo kokteilį, slopinantį kvėpavimą, ir taip nukreipė pacientus tamsiu keliu į mirtį, vardu.
Fondas „Tiesa sveikatos labui” įsipareigojo finansiškai paremti šį teismo procesą kaip vieną iš mūsų pastangų ginti žmogaus teises visuomenės labui, padėti apsaugoti visuomenės saugumą, pacientų teises ir ginti gyvybę.

Tiek advokatas Watkinsas, tiek advokatas Hamiltonas buvo pasitelkti „Tiesos už sveikatą” fondo, kad padėtų įgyvendinti kelias teisines iniciatyvas, kuriomis siekiama apsaugoti žmogaus ir piliečių teises, garantuojamas įstatymu.

Pirmoji iškelta byla – tai „pirmoji reikšminga” byla šalyje prieš tris ligonines, kurios buvo pagautos žudančios neskiepytus pacientus už federalinės vyriausybės joms skirtas „premijas”.

Šioms ligoninėms buvo mokama iš Amerikos mokesčių mokėtojų dolerių, kad jos nužudytų pacientus, naudodamos toksišką maisto ir skysčių ribojimo derinį – jie buvo marinami badu, remdesivirą, dirbtinį kvėpavimą ir didelių dozių morfijaus bei midazolamo kokteilį, kuris slopino kvėpavimą.

Visos trys ligoninės yra Fresno mieste, Kalifornijoje. Ieškiniuose kiekvienas iš jų kaltinamas mirties sukėlimu dėl aplaidumo, medicinos personalo smurtu, pagyvenusių žmonių išnaudojimu ir įvairiais kitais pacientų teisių pažeidimais.

Dienraščio „Liberty Daily” paantraštės komentarų skiltyje kažkas atkreipė dėmesį, kad ligoninės visoje Amerikoje ir visame pasaulyje taip pat atsisakė suteikti pacientams ankstyvą gydymą, t. y. neleido pacientams vartoti paprastų, saugių ir patikrintų priemonių, tokių kaip ivermektinas ir hidroksichlorochinas (HCQ).

„Ligoninės išsiuntė juos namo ir liepė laukti”, – rašė vyras. „Kai jiems pasidarė blogiau, jie buvo beveik per daug ligoti, kad juos būtų galima gydyti. Jei kas nors serga ankstyvuoju plaučių uždegimu, gydoma anksti, nes jei pasunkės, galite mirti. Tai sveikas protas.”

Kažkas kitas į šį komentarą atsakė klausdamas, kada sveikas protas apskritai buvo įtrauktas į planą.

„Nuo pat pradžių tai buvo sukčiavimas siekiant uždirbti pinigų, o pelnas lėmė visus sprendimus, kurių dauguma buvo neteisingi etiniu ir sveikatos požiūriu”, – pridūrė šis asmuo. „Tokiems kretinams kaip ponas Fauci, kurie sukūrė šį nusikalstamą planą prieš žmoniją (mus), pragare skirta ypatinga vieta.”

„Infowars” transliacijos vertimas:

Ethanas Huffas

Šio straipsnio šaltiniai:

TheLibertyDaily.com
NaturalNews.com
TruthForHealth.org
TheLibertyDaily.substack.com

Facebook komentarai
});}(jQuery));