Ignas Vėgėlė prisipažino klastojęs dokumentą sukčių naudai

vegekles 1

vegekles 1

   0

 

Aurimas Drižius

Advokatų taryba tyčia klastoja savo nutartis, kad žmonės, kurie skundžiasi dėl advokatų darbo, negalėtų apskųsti vadinamosios Advokatų tarybos sprendimų.

Tokią klaidą pastebėjo žurnalistas Alvydas Veberis – jis anksčiau rašė straipsnį apie Molėtų rajono gyventoją Juozą Bareikį. Jis kreipėsi pagalbos į advokatus, tačiau šie, paėmę pinigus, ne tik dar nieko nepadarė, bet dar ir bandė jį apiplėšti, suklastoję tariamą sutartį su J.Bareikiu.

 

Po visų šių nuotykių žmogus kreipėsi į Advokatų tarybą, prašydamas įvertinti teisininkų veiklą, tačiau Advokatų tarybos pirmininkas Ignas Vėgėlė nutarė, kad nėra jokio pagrindo drausmės bylai advokatei Mažeikienei. Advokatų taryba du metus svarstė minėtą klausimą, laukdama, kol sueis senaties drausmės bylai – tai įprasta tvarka Igno Vėgėlės advokatūroje. Suėjus senaties terminui pareiškėjui pranešama, kad skundas nesvarstomas, nes jau “suėjo senatis”.

Dar juokingiau, kaip advokatų taryba suklastoja datas, kad pareiškėjai negalėtų skųsti advokatų tarybos sprendimų teismui.

Pvz., J.Bareikio atveju advokatų taryba persiuntė pareiškėjui savo sprendimą, kuriame nurodė jo datą : 2023-02-27:

1 SPREN 001
4 SPR 001

 

Nors patį sprendimą taryba priėmė tik vasario 27 d., Andrius Iškauskas šį dokumentą elektroniniu būdu pasirašė tik šių metų vasario 29 d.

Advokatų taryba ir penki jo garbingi nariai (Fougt-Norvaišienė, Džiolana Tarvainytė, Laura Altun, Andrius Iškauskas ir Ignas vėgėl) neva nepastebėjo, kad pasirašo suklastotą nutartį.

Data suklastota matyt tik todėl, kad pareiškėjui būtų galima pasakyti, kad “ups..praleidai termina skundui paduoti, pats kaltas”.

“Advokatų garbės tarybos teismo sprendime  vietoje 2024-02-27 d. man atsiuntė su klaida viršuje parašyta 2023-02-27 nutartis, – pasakojo A.Vėbėris, – aš  jums tokią  išsiunčiau.  Nesuprantu, kodėl pas jus įkelta 2023-06-14 d. Pas juos metuose klaida. Paprašysiu, kad pataisytų datą, bet sprendimo tekstas tame sprendime paskutinis-  2024-02-27

Jam kelia juoką Igno Vėgėlės pažadai būti “visiems sąžiningai teisingu”, kai pats advokatų tarybos pirmininkas klastoja nutartis, kad ištraukti savo kolegas advokatas nuo drausminės atsakomybės. Jis dar kartą kreipėsi dėl minėtos datos suklastojimo.

“Lietuvos advokatūros advokatų garbės teismas man  atsiuntė pataisytą Nutarimą, – pasakojo A.Veberis, – teisininkams metų laikotarpio padaryta klaida, tai tik nereikšmingas netikslumas. Vargšeliai apsiriko! Apskundimo terminai, su klaidos atitaisymu ir nauju Nutarimu (buvo paprašyta, kad būtų pratęsti) nepratęsti.  Apie tai nė žodžio. Vadinasi, jau skųsti beprasmiška. ,,Po pietų šaukštai”. Naują sprendimą pasirašė 2024-03-04, o atsiuntė elektroniniu paštu  tik 2024-03-26 d. Net pasikinkius arklio vežimą greičiau suvažinėtum. Taip dirba biurokratų irštvos vykdančios teisingumą! Kandidato į LR Prezidentus IGNO VĖGĖLĖS ,,šaika”.

 

advo
Ignas Vėgėlė prisipažino klastojęs dokumentą sukčių naudai 5

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));