Arvydas Daunys : Kas baisiau Lietuvos šeimoms?:

119240343_818921892252861_1168757460758718973_n

119240343_818921892252861_1168757460758718973_n

Kas baisiau Lietuvos šeimoms?:

Dėvėti A. Verygos kaukes ir kęsti apribojimus, kuriuos jį spaudžiant mes vis tiek panaikinsime ar kitų partijų siūlomus, palaikomus ir jau anksčiau įteisintus:

Privalomus skiepus vaikams?

Šakalienės prastumtą vaikų atiminėjimą?

Vaivorykštės spalvų perėjų įteisinimą?

Atsakomybę tėvams už jų neskiepytų vaikų „užkrėstus” skiepytus vaikus?

Alkopramonės viršenybę prieš valstybės interesą gyventi sveikai?

Tą korupcinę Tėvynės išpardavimo sistemą, kurį išsikerojo nuo pat nepriklausomybės paskelbimo?

Tą Nacionalinio transliuotojo (LRT) nepriklausomybę nuo visuomenės, kuri moka už jo išlaikymą?

Ir dar daug, daug dalykų prieš kuriuos mes stojame visus 30 metų, pradedant nuo pat 1990-ųjų…

Aš turiu daug priekaištų valstiečiams, tikrai daug.. ir jie tuo piktesni, kuo šviežesnės naujienos, bet vieną žinau tikrai, kad jie reaguoja į visuomenės nuomonę.

Daugelį dalykų iš to prieš ką mes stojome sutelktai – valstiečiai atšaukė arba pakeitė arba bent jau gerokai sušvelnino.

Prisiminkime Šakalienės prastumtą vaikų atiminėjimo įstatymą, kurio švelninti nenorėjo visos partijos, išskyrus valdančiąją koaliciją.

Prisiminkime tik ką nuskambėjusį Žuvinto rezervato medžioklės leidimų istoriją, kuri užsibaigė iškart, kai tik vieningai sukilo visuomenė.

Ir tuo pačiu prisiminkime 2008 metų konservatorių naktinės reformos rezultatus, patvirtintus prieš pat Kalėdas, kurių pajudinti nesugebėjo netgi 2009 metų sausio 16 įsiutusios demonstrantų kolonos veiksmai prie Seimo.

Pasikartosiu – su valstiečiais galima tartis ir galima juos įtikinti pakeisti sprendimą, nes jie, nors ir klystantys, vis tik dar yra žmonės.

Noriu patikslinti – jei turėčiau alternatyvą – tikrai jų nesiūlyčiau. Bet šiai dienai – nematau.

Tos mažos naujos prieš pat rinkimus susikūrusios partijos – neturi jokių šansų šiuose rinkimuose gauti didesnio balsų skaičiaus, kad galėtų sudaryti sėkmingą valdančią daugumą. Anei vieno šanso.

Tačiau jos turi galimybę išsklaidyti pasimetusių ir nežinančių už ką balsuoti rinkėjų balsus. Ir išmesti juos į virtualią šiukšliadėžę.

Ir taip ir bus, jei didelė dalis rinkėjų balsuos už naujai susikūrusius mažuosius darinius, neturinčius nei apsisprendusio nuolatinio elektorato, nei konkrečių ideologinių tarpusavio skirtumų.

Ne veltui Nausėda jau kalba apie mažumos vyriausybę nes dabartinių tendencijų fone, labai panašu, kad daugelio rinkėjų balsai bus išmesti pavėjui ir konkreti dauguma nebus išrinkta.

Noriu priminti, kad socdemų ir konservatorių rinkėjai jau 8 valandą ryto stovės prie balsadėžių.

Ir noriu dar kartą priminti – šiuose rinkimuose nieko nesprendžia asmenybės – jų nėra. Jei būtų – matytume tvirtą antisisteminių partijų kumštį. Ką matome dabar – nedetalizuosiu.. visi matote patys.

Todėl pasirinkimas vienas – valstiečiai arba konservatorių koalicija su liberalais ir socdemais. Tas nuodingas kokteilis, kuris valstybę pribaigs. Ir jie labai arti to tikslo, matant mūsų pyktį nukreiptą prieš valstiečius.

Kad jie prieš rinkimus elgiasi kvailai – tai akivaizdu. Bet parodykite tarp mūsų bent vieną, kuris nedaro klaidų?

Todėl, kaip paradoksalia tai neskambėtų – aš, tas, kuris iš širdies varo prieš Skvernelį ir Verygą – vis tik kviečiu balsuoti už valstiečius. Turiu viltį, jog su jais pavyks tartis, kai tuo tarpu su 30-mečiais valdančiaisiais – žinau 100 procentų, kad tai nepavyks.

Ta sunkiai pakeliama apsisprendimo našta…

Facebook komentarai
});}(jQuery));