Z.Vaišvila pasipiktino, kad iniciatyva atstatydinti T.Raskevičių sulaukė didelio dėmesio

maxresdefault-28

maxresdefault-28

 

 

Bjaurūs dalykai vyksta. Planuoti, numatyti, bet vis tiek bjaurūs. Save antisisteminias vadinantys „karžygiai“ ir kiti tokio tipo veikėjai, pasireiškę vakar, iškeikė Raimondą pačiais bjauriausiais žodžiais, matyt manydami, jog per monitorių jie nepasiekiami ir jausdamiesi tikrais „Karžygiais“
Įdomu tai, kad vienoje vietoje jie jį apkaltino pasinaudojus pavogtais iš CityBee 110 000 parašų, padaugintų tris kartus iš ko gavosi esą 330 000 parašų, kurių maždaug tiek dabar ir yra.
Ir jau kitoje vietoje jie klausia žiūrovų: „Ir jūs šitam [keiksmas] patikėjote savo 365000 parašų?
Gaunasi taip, jog vienoje vietoje jie tvirtina jį pasinaudojus vogtais parašais, o kitoje lyg ir priekaištauja žmonėms, kurie atidavė jam savo 365000 parašų.
Akivaizdu, kad su logika šiems vyrukams ne kas, nes viename video negali apsispręsti ar Raimondas parašus pavogė, ar vis tik surinko iš žmonių, kuriems jie lyg ir priekaištauja dėl to.
Bet ko norėt iš žmonių, nesugebėjusių pelnyti populiarumo savo darbais, tai dėl uždarbio papildžiusiais Tapino šalininkų gretas, matyt pamaniusius, jog Tapinas visai neblogai finansiškai laikosi iš savo dergimo – tai kodėl gi jiems nepadaryti to paties.
Tai turėtume visi dabar žinoti, kad šitie karžygiai atlyginimą pasirinko gauti iš Tapiniškų šaltinių, stoję prieš vienintelę visuomenei pavykusią iniciatyvą, kuria paskubomis bandoma gelbėti šeimos institucija Lietuvoje.
Paramos iš savo visuomenės jie atsisakė (mano manymu), nes net nepasikalbėję su organizatoriais, su Raimondu – ištyrė, surašė kaltinamąją išvadą ir nuteisė, net nepasikalbėję su kaltinamuoju. Kaip ir priklauso tikriems karžygiams.
Tie, kas nesuprantate apie ką eina kalba – pasakykite, įmesiu nuorodas, kad visi pamatytų tų didžių tyrėjų ir karžygių laidas bei patys nuspręstu kiek jos vertos.
Mano nuomone, jos nevertos net pelytės paspaudimo,nes informacijos ten nėra. Yra tik purvo srautas ir net neaiški jo priežastis, nors, pagal tai prieš ką jis nukreiptas galima suprasti, kam jis naudingas. O kaip supranti kam naudingas, tai išaiškėja ir Tapino šalininkų eilutėje, kurioje išryškėjo dar pora figūrų
Bet žinote ką, kai tik nuo kūno nusilupa koks puvo lukštas – ateina palengvėjimas, kad štai dar vieno užkrato buvo atsikratyta ir tapo aišku, kas kieno pusėje.
Gaila vieno, kad visuomenė, dabar, vietoje to, kad spręstų savo problemas, bandys susigaudyti kas, kaip kodėl? Aptarinėdama reikalus kurie išeina už jos suvokimo ribų. Kažkam šiandien to labai reikia. Todėl siūlyčiau eiti tiesiai tuo keliu, kuriuo ir pradėjote, nesižvalgyti į šalis ir nesibaidyti tų baubų, kuriuos vis bando pakišti Tapino Laisvės TV ir jos gerbėjų plejada. Mes turime svarbesnių reikalų, nei dairytis į juos.
Mūsų gerokai daugiau ir mes žinome ko siekiame. 1-2-adienį parašai keliaus į Seimą dar kartą kur spręsis šis klausimas. Taip bent planuojama, jei kas nepasikeis vėl Tada tektų situaciją perplanuoti. Bet kol kas ji tokia.
Viskas yra gerai, viskas net labai gerai. – mus pastebėjo, įvertino ir dabar bando sunaikinti, išsklaidyti, sukiršinti tarpusavyje, nes bijo. To visai reikėjo laukti ir tai vyksta.
Viskas pagal planą.. ir […] karavanas eina.
Karavano foto nedėsiu
Facebook komentarai
});}(jQuery));