Vitalija Jankauskaitė : pasakykite savo vaikams, kas juos diskriminuoja

vitalija
Vakar kalbėdama LRT spėjau pasakyti tiek, kiek spėjau… Būčiau stovėjusi studijoje, būčiau išsakiusi visą skausmą, kurį perskaitau Jūsų žinutėse, girdžiu pokalbių metu. Visos Lietuvos mamų ir tėčių nerimą, išgąstį.
Jaučiamės įvaryti į kampą. Premjerė viešojoje erdvėje pareiškė, kad lietuviams saldainis neveikia, o tik botagas. Man tik įdomu, ar ji tai pareiškė prieš įteisindama vaikų diskriminaciją ar jau po to?
Įbauginti, nuskriausti žmonės. Tokiai tautai nori vadovauti šita Vyriausybė, kuri nuolat kalba karo retorika… Su savo žmonėmis – karo terminais.
Pakartosiu pagrindines mintis, kurios pateko į eterį ir kurios nespėjo patekti, nes pokalbis buvo nutrauktas.
1. Ši Vyriausybė turės prisiimti atsakomybę už nusikaltimą, kurį padarė prieš Lietuvos vaikus. Pirmą kartą Lietuvos istorijoje buvo įteisinta vaikų diskriminacija. Tauta šiai Vyriausybei neatleis. Kiekvienas ministras kaltas prieš Dievą ir prieš Lietuvos vaikus.
2. Ši Vyriausybė neturi širdies. Nei vienas ministras jos neturi. Nes jei turėtų, vakar būtų pasisakę prieš Lietuvos vaikų diskriminavimą.
3. Ši Vyriausybė nėra krikščioniška. Jie visiškai nesuvokia, kas yra krikščioniškos vertybės. Jie veikia tikrai ne Dievo vardu ir ne jo vedami.
4. Ši Vyriausybė nesikalba su tauta, negirdi jos balso. Nesvarbu, ar tai mitinguojančių žmonių minia, ar tai trys profesoriai atėję pasikalbėti apie pandemijos valdymą ar basos mamos po langais. Jie nesikalba su niekuo! Nes jie vieni geriausiai žino.
5. Tauta išrinko ir pasodino juos ten, kur jie yra. Tauta yra jų darbdaviai. Bet jie spjaudo tai tautai į akis.
6. Kreipiuosi į tėčius ir mamas. Kai aiškinsite vaikui, kodėl jis bus segreguojamas – kodėl jam negalima prekybos centre nusipirkti saldumynų, nueiti su draugais pavalgyti, nueiti su močiute į parodą ar kiną arba važiuoti į kitą miestą ir apsistoti viešbutyje, lankytis vandens pramogų parke ar lazerių arenoje ir t.t. ir t.t., pasakykite jam aiškiai – kas yra šio sprendimo kaltininkai. Vaikai pakankamai jau protingi. Įvardinkite pavardėmis visus ministrų kabineto narius, parodykite kiekvieno nuotrauką. Tegul vaikai žino, kas tai padarė!
Amen.
Facebook komentarai
});}(jQuery));