Austrija sukilo prieš „sveikatos diktatūrą” – armija ir policija atsisakė tikrinti „sveikatos pasus”

Autriche manif contgre le confinement capture R.T. 2

 

 

Austrija sukilo prieš „sveikatos diktatūrą”

16 Lapkritis 2021 – 15: 33 pagal Emilien Lacombe
Policija ir kariuomenė atsisako kontroliuoti sveikatos pasus vardan „laisvės ir žmogaus orumo”. 2021 m. lapkričio 20 d. Vienoje jie dalyvaus didelėje demonstracijoje prieš priverstinį įkalinimą.

https://infodujour.fr/politique/54068-lautriche-se-souleve-contre-la-dictature-sanitaire

Austrijos protestas prieš uždarymą (užfiksuoti R.T.)
Praėjus vos kelioms dienoms po to, kai Austrijos kancleris Alexanderis Schallenbergas priėmė sprendimą dėl neskiepytų žmonių uždarymo, politikai ir profesinės sąjungos kviečia į masinį sukilimą prieš šią unikalią liberticidinę priemonę.

Laisvės partijos (FPÖ) lyderis Herbertas Kicklas paragino lapkričio 20 d. Vienoje surengti „didžiulę demonstraciją”.
Netrukus Austrijos ginkluotųjų pajėgų sąjungos (FGÖ) pirmininkas Manfredas Haidingeris pasekė jo pavyzdžiu ir lapkričio 14 d. paskelbtame laiške pritarė šiam žingsniui. Ji ketina „ginti pagrindines teises ir laisves”. FGÖ pabrėžia, kad „visiems” leidžiama demonstruoti, net jei jie yra suvaržyti!
Vidaus reikalų ministro Karlo Nehammerio nustatytą kontrolės įpareigojimą jau atmetė policijos profesinė sąjunga. Be to, Austrijos ginkluotųjų pajėgų sąjunga paskelbė, kad dalyvaus dideliame mitinge Vienoje.

Panikos apimta vyriausybė
Tai skaudus smūgis vyriausybei, kuri, pasak Austrijos žiniasklaidos, vis labiau panikuoja.
Socialdemokratų profesinių sąjungų (FSG) ir policijos profesinės sąjungos pirmininkas Hermannas Greylingeris interviu nepaliko abejonių, kad policija jaučiasi nepajėgi atlikti šių patikrinimų, rašo savaitraštis „Wochenblick”.
Manfredas Haidingeris (FGÖ) savo laiške pridūrė: „Atkreipiame dėmesį į tai, kad dalyvavimas susirinkimuose yra ypač saugoma teisė ir kad į tai taip pat atsižvelgiama šiuo metu turimame potvarkio projekte. Leidžiama dalyvauti ir keliauti po visą Austriją.
Net jei neskiepytiems žmonėms rekomenduojama keliauti privačiu transportu.

Galiausiai laiške primenama, kad „Vienos administracinis teismas pripažino neteisėtu piliečių planuoto mitingo uždraudimą ir politinės partijos mitingo uždraudimą”.

 

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));