Vis dar nėra aišku, ar narkotikų legalizavimo įstatymą pateikusi Morgana Danielė iki šiol naudoja narkotikus

mor

mor

Šiandien Seime buvo svarstomi Narkotinių ir psichotropinių medžiagų kontrolės įstatymo pakeitimai. Šiuo klausimu jau ne kartą kalbėjau, pasisakiau ir šiandien.
Narkotinių medžiagų sušvelninimo įvairių įstatymų pataisas teikia asmenys, kurie patys buvo susiję (o gal dar vis susiję) su narkotinių medžiagų vartojimu – ir jie to neslepia! Ir nors Seimo narys Linas Slušnys (TS-LKD) sako, kad mano argumentai dėl įstatymo pataisų ir Seimo narė Morgana Danielė nėra tarpusavyje susiję, nes tai, pasak jo „tik Direktyvų keitimas“, manau, kad būtent Europos Sąjungos direktyvų keitimas dar nuo 2004 metų sistemiškai nematant – kas yra keičiama ir kokie galutiniai tikslai – ir atvedė mus iki šios dienos, kai kyla grėsmė mūsų suverenitetui.

Su Narkotinių ir psichotropinių medžiagų kontrolės įstatymo pataisomis susijusius dokumentus galite rasti čia: https://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=35370&p_k=1…

Lietuvos Respublikos Seimo narė Morgana Danielė, Seimo Priklausomybės prevencijos komisijos vadovė, anksčiau dirbusi Respublikiniame priklausomybės ligų centre ir ėjusi Metodinio vadovavimo vedėjos pareigas, 2020 m. gruodžio 14 d. Žinių radijo tiesioginės transliacijos metu prisipažino, kad yra vartojusi narkotines priemones. Paklausus laidos vedančiajam (klausimas): „ar Jūs pati esate rūkiusi žolę“, Seimo narė atsakė (citata): „tai žinoma“. Iš pasisakymo nėra aišku, ar šiuo metu dar vis vartoja narkotines medžiagas. Taip pat Seimo narė nurodė, kad dėl narkotinių medžiagų vartojimo (citata) „teko padėti artimiems žmonėms – gauti jiems gydymą“. Dėl šių aplinkybių aš, kaip Seimo narys, kreipsiuosi į Etikos ir procedūrų komisiją – dėl Seimo narės tinkamumo užimti Seimo Priklausomybės prevencijos komisijos vadovo pareigas, į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją – dėl galimai nedeklaruotų fizinių ir juridinių subjektų, dėl kurių, kaip ji pati minėjo ir užsuko įstatymų kaitą, taip pat į Lietuvos Respublikos Generalinę prokuratūrą, nes iš viešo pranešimo nėra aišku, ar šiuo metu ji nevartoja narkotinių medžiagų bei į Visuomenės informavimo etikos komisiją, nes minėta radijo laida buvo panaši į narkotinių medžiagų reklamą. O tai jau žalinga ir mūsų jaunuomenei!
Nuotraukoje gali būti: 1 asmuo, kostiumas
Facebook komentarai
});}(jQuery));