Rūta Visocnik – melagė, oportunistė, manipuliatorė…

visocnik

visocnik

Rūta Visocnik – melagė, oportunistė, manipuliatorė…
Mano mamą parvežus į Lietuvą 2019 metų lapkritį, atsirado tokia „visuomenės veikėja” Rūta Visocnik, kuri nusprendė šiek tiek paspardyti gulintį ir susirinkti keletą feisbuko „laikų”.
Apie tokio tipo asmenybes turbūt nebūtų verta net rašyti, bet kadangi ji ką tik pradėjo filmuoti naują laidą internete, manau, reikėtų žmonėms žinoti kas čia per asmuo.
Kuomet mano mamą parvežė į Lietuvą po dviejų metų kalėjime JAV ir patalpino į Kauno Tardymo Izoliatorių, „visuomenės veikėja” Visocnik parašė straipsnį feisbuke, kaip mano mama yra, jos teigimu, „viena iš labiausiai korumpuotų Kauno teisėjų” ir kad gali tai pagrįsti „konkrečių bylų duomenimis”, tačiau tų konkrečių bylų duomenų Visocnik nenurodė.
Ponia Visocnik turbūt pamiršo, o galbūt tikėjosi, kad jos straipsnio skaitytojai pamirš, kad pedofilijos bylos įkarštyje mano mamos darbas buvo tikrinamas nuolatos. Pedofilijos bylos metu buvo patikrinta kiekviena byla, kurią mano mama kada nors sprendė – ir vieną pavyko rasti. Buvo rastas Venckienės darbo brokas – byla, kurioje abi pusės atsisakė pasiimti seną supuvusią mašiną. Byla, kurioje po sprendimo abi pusės net nepasinaudojo apeliacija. Tačiau žinoma visi naujienų portalai ir visos televizijos šią „žinią” tuo metu transliavo, bandant formuoti visuomenės nuomonę.
Panašiai kaip supuvusi žiniasklaida elgėsi ir ponia Visocnik. Ši „visuomenės veikėja” prieš pat paskelbiant savo straipsnį užblokavo mane feisbuke, nors aš jokių ryšių su ja nesu turėjęs. Ji mane užblokavo, kad nepamatyčiau jos šmeižikiško rašinio (negalėjau jo matyti, jeigu kas pasidalintų ar kas man atsiųstų nuorodą). Matyt ši manipuliatorė nenorėjo sulaukti atsakymo į savo melagystes.
Kiek žinau, Naglis Puteikis bendravo su ponia Visocnik dėl jos galimo dalyvavimo rinkimuose 2019 metais. Tuomet ji nekandidatavo, tačiau sulaukus naujo populiarumo, spėju, bandys kandidatuoti ateityje.
Tikiuosi supratote, kas per žmogus yra Rūta Visocnik…
Facebook komentarai
});}(jQuery));