Valdžios kritikę mokytoją Astrą bus bandoma išgydyti „psichuškėje”

maxresdefault

maxresdefault

Mokytoja Astra Genovaitė nuo šios dienos, 05.31, 12 val. uždaroma dvasinės nesveikatos ligoninėn!

Taip, esu sirgusi depresija (po didelių netekčių). Ir man dėl to visai ne gėda.

Depresija neužkerta kelio nei politiko, nei gydytojo, nei informatiko ar kitų specialybių darbuotojui siekti karjeros, dalyvauti politikoje, gyventi visiškai pilnavertį gyvenimą, nes liga pagydoma. Kodėl prakalbau apie depresiją?

Manau, kad tarp manųjų idėjinių priešų („konservatorių”- neomarksistų) ir jų užsakymu prokurorų vykdomo politinio manęs persekiojimo dviejuose ikiteisminiuose tyrimuose ir „depresijos” yra svarbus ryšys – piktnaudžiavimas žinia, kad sirgau šia liga.

Kodėl galvoju, kad tai – politinis persekiojimas ir politinis susidorojimas? Esu Lietuvoje žinomas žmogus. Organizavau apie 20 visuomeninių, politinių protestų akcijų, mitingų prieš valdančiųjų (Vilniaus miesto savivaldybės ir dabartinės Seimo daugumos) savivaliavimus, istorinės praeities klastojimus, LR Konstitucijos daugelio str. laužymus.

Taip pat 2020 m. kartu su konservatoriumi Žygimantu Pavilioniu bei „Laisvės” partijos nariu Tomu Vytautu Raskevičiumi dalyvavau tos pačios, vienmandatės Naujamiesčio ir Naujininkų apygardos Seimo rinkimuose, jiems oponavau diskusijose šeimos, partnerystės ir kt klausimais.

Po 2021 m. Rugpjūčio 10 dienos mitingo kartus su Seimo nariu Aidu Gedvilu vežiau į LR Prezidentūrą Rezoliuciją (pasirašytą ranka virš 3 tūkstančių žmonių parašų, įvardijant pavardes, vardus). Joje reikalavome LR Prezidento dėl Vyriausybės ir Seimo daugumos LR Konstitucijos kelių str. sulaužymo pareikšti nepasitikėjimą visai LR Vyriausybei, pareikalauti jos atsistatydinimo ir paskelbti pirmalaikius LR Seimo rinkimus.

Šis, o vėliau 2021 m. spalio 16 d. mano organizuotos Vilniaus Gedimino pr. eitynės iki Seimo ir mitingas prie LR Vyriausybės ( V. Kudirkos a.) – įsiutino „konservatorius”. Jų užsakymu ir pareiškimais prokuratūrai (vieno iš URM ministro Gabrieliaus Landsbergio patarėjų, kitų konservatorių) man pradėti ikiteisminiai tyrimai, pareikšti įtarimai labai sunkiais kaltinimais – rugpjūčio 10 d. riaušių ir karinio perversmo Lietuvoje organizavimu.

Įtarimai suformuluoti tik iš mano pasakytų metaforinių kalbų, asmeninės nuomonės reiškimo bei specialiai išrankiotų citatų, visiškai neatitinkančių visuomeniniuose protestuose pilnų pasisakymų turinio ir esmės.

Todėl informuoju Gerb. Seimo opoziciją, tikrus, sąžiningus Lietuvos žmogaus teisių gynėjus, kad man bus taikoma iš sovietinių laikų išlikusi kgbistinė, represinė susidorojimo priemonė – bandymas paversti „nepakaltinama”, patalpinus į suimtųjų ir įtariamųjų asmenų psichiatrinės ekspertizės įstaigą.

Prašau Jūsų pagalbos, nes jau dabar matau, kaip yra, mano manymu, klastojami svarbūs įrašai būsimiems teismams.

Liustracijos įstatymas nepriimtas, kgbistai neišviešinti, susidorojimo su politiniais oponentais metodai – tie patys, kaip ir „šlovingoje” Sovietų sąjungoje”.

Astra Astrauskaitė

Facebook komentarai
});}(jQuery));