Ukrainos likimą sprendė Bilderbergo grupė Vašingtone – mėšlasklaida apie tai net nepirstelėjo

oras1

oras1

Praeitą savaitgalį Vašingtone buvo sprendžiamas Ukrainos likimas – jį žinoma, sprendė ne koks klounas Zelenskis, tačiau čia susirinkusi įtakingiausia pasaulyje vadinamoji Bilderbergo grupė – 200 įtakingiausių pasaulyje žmonių.

Vašingtone už uždarų durų slapta susitiko „Pfizer“ generalinis direktorius, CŽV vadovas, NSC (JAV nacionalinė sveikatos tarnyba) direktorius, „Facebook“ viceprezidentas, Olandijos karalius ir NATO generalinis sekretorius.

 

 

Tris dienas uždarame posėdyje šis pasaulio likimą sprendžiantis klubas, kuri sudaro bankininkai, prezidentai, milijardieriai, sprendė pasaulio likimą. Apie tai žiniasklaida nepranešė nieko, tarsi šio susitikimo net nebūtų. „Nieko rimto jie ten nesprendė, todėl tai niekam nebuvo įdomu, – tyčiojosi žurnalistas Whatson, – tai panašu į Bilderbergo grupės susitikimą 2002 m., kur jie nusprendė, kad karas Irake turi prasidėti kitais metais. Arba kaip kitame Bilderbergo grupės susitikime, kuriame buvo nutarta kurti eurozoną su viena valiuta. Arba kaip šis klubas 2008 m. suprato, kad pasaulinės finansų rinkos žlugimas yra neišvengiamas – ir ji prasidėjo. Blair. Merkel ir Clinton buvo pristatyti Bilderbergo grupei kaip būsimi Britanijos, Vokietijos ir JAV lyderiai – ir žinoma, taip ir atsitiko.

Apie ką nerašo LRT ir delfis.
Po dvejų metų pertraukos elitinis pasaulinis Bilderbergo grupės globalistų aukščiausiojo lygio susitikimas vėl buvo surengtas gerai saugomam viešbutyje Vašingtone, į kurį atvyko įtakingi svečiai: NATO, CŽV, GCHQ (Government Communications Headquarters), JAV nacionalinio saugumo tarybos vadovai, du Europos ministrai pirmininkai ( Nyderlandų Mark Rutte irgi buvo ), nemažai tech milijardierių.
Bilderbergo grupės globalistai tyliai stumia į priekį kolektyvinių Vakarų gyvenimo agendą ( NPT, Vienpoliaris pasaulis ) jau beveik 70 metų.
Šiemet darbotvarkės viršuje punktas „Pasauliniai pertvarkymai“, po kurio seka „NATO iššūkiai“, iš kurių didžiausias, aišku, yra Ukraina.
Be abejo, Vašingtono konferencija yra aukščiausiojo lygio karo taryba, kuriai vadovauja NATO generalinis sekretorius, Bilderbergo grupės veteranas Jensas Stoltenbergas. Prabangiame „Mandarin Oriental“ viešbutyje prie jo prisijungė Ukrainos ambasadorė JAV Oksana Markarova ir valstybinės Ukrainos naftos ir dujų bendrovės „Naftogaz“ generalinis direktorius.
Bilderbergo grupės konfrencijai vadovavo CŽV vadovas Williamas Burnsas.
Burnsas yra buvęs JAV ambasadorius Rusijoje ir buvo išrinktas į Bilderbergo iniciatyvinį komitetą likus vos keliems mėnesiams iki to, kai Bidenas suteikė jam šį postą, po ko jis nepastebimai atsistatydino.
Dalyvavo dar keturi aktyviai veikiantys žvalgybos vadovai: JK Vyriausybinių ryšių valdybos vadovas, Prancūzijos išorės žvalgybos agentūros DGSE direktorius, JAV Kibernetinio saugumo ir infrastruktūros saugumo agentūros vadovas ir Baideno patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Džeikas Sulivanas.
Tarp derybose dalyvavusių buvusių žvalgybos vadovų buvo David’as Petraeus’as (CŽV) ir John’as Sawers’as (MI6), kuris dabar yra Bilderbergo grupės ir BP ( British Petrolum ) valdybos narys.
Apie ką politikai kartu su naftos milžinių BP, „Shell“ ir „Total“ generaliniais direktoriais kalbasi, spauda nepraneša. Ką kalbasi „Pfizer“ ir „GlaxoSmithKline“ generaliniai direktoriais su Volstryto investuotojais, taip pat paslaptis.
Bilderbergas mažai nušviečiamas iš dalies dėl jo ryšių su transatlantine žvalgybos bendruomene.
Ši konferencija, kuri buvo įsteigta praėjusio amžiaus šeštojo dešimtmečio viduryje kaip bendras Didžiosios Britanijos ir JAV žvalgybos projektas, niekada nebuvo spaudos pilnai nušviesta. Dėl to asmeniškai Vakarų spaudai buvo dėkingas ir pats D. Rokfeleris.
Ir žinoma, Bilderbergui pirmininkavo Klauso Švabo mentorius Henris Kisindžeris.
99 metų Kisindžeris Bilderbergo susitikimuose dalyvauja nuo 1957 m.
Realpolitik princas buvo Bilderbergo ideologinis krikštatėvis. Neseniai jis kartu su Bilderbergo valdymo komiteto nariu Eric Schmidt, buvusiu „Google“ vadovu, parašė knygą „The Age of AI“ („Dirbtinio intelekto amžius“), o šių metų Vašingtono konferencijoje pastebimai gausu dirbtinio intelekto garsenybių – nuo „Facebook“ vadovo Janno Lekuno (Yann LeCun) iki „DeepMind“ vadovo Demiso Hasabio (Demis Hassabis).
Bilderbergo globalistai žino, kad ir kaip vyktų pasaulinis persitvarkymas ir kaip atrodytų pertvarkyta pasaulinė finansų sistema, pasaulio pavidalą lems didžiosios technologijos. Ir jei galutinis tikslas yra „valdžios tęstinumas“, kaip siūloma darbotvarkėje, šį tęstinumą užtikrins dirbtinis intelektas.

Buvęs NATO vadovas Claes 2010 m. pripažino, kad Bildenbergo grupės sprendimai yra įgyvendinami per valstybių politiką:

 

calis

 

68TH BILDERBERG MEETING

68th Bilderberg Meeting to take place 2 – 5 June 2022 in Washington, D.C., USA

WASHINGTON, D.C. 2 JUNE 2022 – The 68th Bilderberg Meeting will take place from 2 – 5 June 2022 in Washington, D.C., USA. About 120 participants from 21 countries have confirmed their attendance. As ever, a diverse group of political leaders and experts from industry, finance, academia, labour and the media has been invited. The list of participants is available on bilderbergmeetings.org.

The key topics for discussion this year are:

1. Geopolitical Realignments
2. NATO Challenges
3. China
4. Indo-Pacific Realignment
5. Sino-US Tech Competition
6. Russia
7. Continuity of Government and the Economy
8. Disruption of the Global Financial System
9. Disinformation
10. Energy Security and Sustainability
11. Post Pandemic Health
12. Fragmentation of Democratic Societies
13. Trade and Deglobalisation
14. Ukraine
Founded in 1954, the Bilderberg Meeting is an annual conference designed to foster dialogue between Europe and North America. Every year, between 120-140 political leaders and experts from industry, finance, labour, academia and the media are invited to take part in the Meeting. About two thirds of the participants come from Europe and the rest from North America; approximately a quarter from politics and government and the rest from other fields.
The Bilderberg Meeting is a forum for informal discussions about major issues. The meetings are held under the Chatham House Rule, which states that participants are free to use the information received, but neither the identity nor the affiliation of the speaker(s) nor any other participant may be revealed.
Thanks to the private nature of the Meeting, the participants take part as individuals rather than in any official capacity, and hence are not bound by the conventions of their office or by pre-agreed positions. As such, they can take time to listen, reflect and gather insights. There is no detailed agenda, no resolutions are proposed, no votes are taken and no policy statements are issued.

Media contact: media[@]bilderbergmeetings.org

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));