Bado akcijos organizatorius Donatas Šulcas kreipiasi į teismą : ar ant badautojų bus išbandytas ‘Žaibo kirčio” scenarijus?

Vilniausmentai

Vilniausmentai

Bado akcijos organizatorius Donatas Šulcas kreipiasi į teismą; informuotas Vilniaus m. meras

Kristina Sulikienė

Jau Kiaulių akcijoje matėme Viačeslavą (Slavką) Mickievičių, kuris per Kalėdas ar kažkuriuo panašiu metu dainavo daineles prie Gedimino kalno.

Visuomenei buvo siunčiama žinutė, jog kaltas R.Šimašius, nors Gedimino kalno jam valstybė neperduoda.

Po to sekė Laisvės gimnazijos beveik riaušės, kur Lietuvos saugumas paprastas ar karinis, aišku,ir kriminalinės policijos biuras, ar visi kartu, apmokė baudžiamąsias bylas turinčius mokinius kaip piketuoti, kelti riaušes.Išdalino kaukes. 

Atvyko malšinti tie patys, kurie mušėsi su moterimis Garliavoje.

Makalavosi ne tik Tapinas, bet ir garsus psichiatras, kuris nustatė, jog visi piketuojantys mokiniai- nesveiki.Viską pavyko sureguliuoti,suderinti,nes meras pats pamatė, jog mokytojas atleistas dėl „ginčo su valytoja“, todėl grąžino mokytoją į darbą,o direktorę – atleido. Pavasarį spaudoje matėme, jog aktyviausi Laisvės gimnazijos piketo dalyviai yra benzino kolonėlių vagys…Vadinasi, jie dirbo piketuotojais, mainais, kad neva mažiau gaus baudžiamojoje byloje. 

Dabar gi labai panašus scenarijus Daukanto aikštėje.

Vilniausmentai

Beveik vakare priimamas kažkoks kreivas dokumentėlis, kuriuo Vilniaus miesto administracijos direktorius Alma Vaitkunskienė pati neva naikina savo pačios įsakymą dėl neterminuotos bado akcijos.

Tada visą naktį terorizuojami Bado akcijos dalyviai, nors viešai prienamame valstybiniame teisės aktų registre aiškiai nurodyta, ir policija tą mato: 2017 07 28 A. Vaitkunskienės pasirašytas įsakymas –leidimas dėl bado akcijos neterminuotam laikui Nr.l30-1854 galioja.

Negali būti du tuo pačiu metu galiojantys teisės aktai, vienas kitam prieštaraujantys.

Donatui Šulcui jau surašytas skundas į teismą, o Vilniaus miesto savivaldybės meras ir Seimo nariai informuoti, jog prieš juos yra vykdoma provokacija.

Nes ši provokacija yra suderinta su Lietuvos kariuomene, kuri nori naktį atsiųsti tankus.

Paskutinėse Lietuvos kariuomenės pratybose visą laiką akcentuota, jog reikia naikinti ir žudyti tuos Lietuvos piliečius, kurie piketuoja prie valstybės įstaigų.

{youtube}QWV82k6fj0E{/youtube}

Susiraskite youtube medžiagą. Šitiek nudurnėti ir nužmogėti gali tik mankurtai. Bet jie nužmogėjo. Jie laukia įsakymo.

O kaltas bus meras Remigijus Šimašius, kodėl jo administracijos direktorė klastojo dokumentus, ir sudarė sąlygas suabejoti jos pačios pasirašytu ir galiojančiu leidimu Bado akcijai, kurioje tereikalaujama vieno –VYKDYTI TEISINGUMĄ. Ir atstatyti Lietuvos Respublikos Civilinio proceso kodekso 56,80, 306 straipsnius į vietą, nes šiuo metu Lietuvoje faktiškai panaikinta teisė kreiptis į teismus. Už reikalavimą atstatyti Civilinio proceso kodeksą į vietą,kad žmonės galėtų bylinėtis, Lietuvos kariuomenė ir Lietuvos policija pasiruošusi naktį atsiųsti tankus. Kažkas šioje valstybėje turi dar turėti sveiko proto, ar jau visiems išskrido jis į kosmosą, kartu su Zapado – rusai puola liguistais kliedesiais?

 

 

 

Policija visą naktį terorizavo bado akcijos dalyvius, pogromo laukiama šiandien, kai ponia bus JAV

Praeita naktis buvo nerami bado akcijos prie prezidentūros dalyviams – policija kelis kartus žadino miegančius žmones, reikalavo leidimo akcijai ir asmens tapatybės dokumentų.

„Jie tiesiog bando psichologiškai palaužti žmones – neduoda miegoti. Iš pradžių atvažiavo 24 val, paskui – dar antrą valandą nakties jau septyni policininkai reikalavo leidimo bado akcijai, – pasakojo vienas akcijos dalyvis Dainius Petkus, – visi labai pavargę, laukiame bet kokios provokacijos”.

Kaip žinia, poniai atsibodo bado akcija prie prezidentūros – išvykdama į JAV ji davė nurodymą išvaikyti badautojus bet kokių pretekstu.

Tada meras Šimašius ėmėsi iniciatyvos – nurodė panaikinti savivaldybės leidimą dėl bado akcijos.

Vilniaus m. sav. ne teismo keliu sugebėjo “panaikinti” nenuginčytą ir galiojantį įsakymą dėl neterminuotos Bado akcijos. Stebuklų ir TEISINĖ šalis! Vakar 18.45 val. iš S. Daukanto aikštės Vilniuje paskambino Donatas Šulcas. Būgštaujama, kad prieš protesto akcijos dalyvius šiandien apie 22.00 val. rengiama provokacija. Į darbo dienos pabaigą savivaldybės darbuotoju prisistatęs asmuo ant staliuko pavėsinėje paliko „savivaldybės įsakymą” protesto akcijos dalyviams išsinešdinti iš aikštės iki 22.00 val. Neabejingus Vilniečiai ir kiti Lietuvos piliečiai kviečiami pabudėti ir galimai tapti eilinio susidorojimo su neparankiais piliečiais liudininkais.

Paryčiais Donatui Šulcui buvo įteiktas administracinės teisės pažeidimo protokolas. Spėjama, kad šiandien, po 22 val. bus vykdomas protestuotojų stovyklos „pagromas”. Akcijos organizatoriai dėkingi vakar budėjusiems broliams ir seserims. Jūsų parama, pagalba reikalinga ir šiandien. Nenuleiskim rankų ir nelikime abejingi. Tik mums tylint ir bijant yra padaromi didžiausi nusikaltimai prieš žmogų ir tautas. Prašom platinti tarp savo draugų, grupėse ir tinklapiuose.

 

isakymas20170914

Beje, šis įsakymas net nepasirašytas, taigi negaliojantis

 

20170728leidimas akcijai

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));