Tomas Dapkus : „Seimas ir jo NSGK tebuvo ir tėra VSD žaidimo manipuliuojamas lėlių teatras“

 

Tomas Dapkus

 

Ilgai laukta Valstybės saugumo departamento (VSD) pažyma, kuri yra skirta Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui, paviešinta, nesulaukus komiteto išvados.

 

Tai rodo, kad šio parlamentinio tyrimo tikslas buvo kitas – pasinaudojant juo paskelbti VSD norimą informaciją viešumai. Seimas ir jo NSGK tebuvo ir tėra VSD žaidimo manipuliuojamas lėlių teatras. Kaip, beje, ir visa tai pasirašęs VSD direktorius Darius Jauniškis.

 

Čia tokie keli bendri pastebėjimai. Dėl kaltinimų “MG Baltic” koncernui ar jų vadovams esu tikras atsakys jie patys, o aš atsakysiu dėl tų vietų, kur esu paminėtas.

 

Bendras įspūdis yra tai, kad spausdinami tekstai yra bent jau iš dalies tikrai išimti iš konteksto, be to esu vaizduojamas kaip visiškai priklausomas ir veikiantis nesavarankiškai, MG Baltic įtakos agentas, visiškai ignoruojamos mano kaip savarankiškai veikiančio ir mąstančio asmens, Lietuvos piliečio, turinčio teisę reikšti savo nuomonę, tame tarpe ir politikams teisės. Apie aprašomus kai kuriuos tariamus asmeninius interesus turiu deklaruoti, kad neturiu jokių interesų, kurie būtų daugiau nei žurnalistinio ar politinio suinteresuotumo reikalai.

 

Visą tą medžiagą detaliai išstudijavęs paskelbsiu atsakymus į kiekvieną punktą su pilnu tos situacijos kontekstu.

Facebook komentarai
});}(jQuery));