Sorošas-Landzbergis-Adamkus,klintoninė politika,sistemos auginimasis nuo gemalo iki senatvės. Apie tai šis straipsnis ir išsami analizė

Sorosas-papanis

Sorosas-papanis

Sorošas-Landzbergis-Adamkus,klintoninė politika,sistemos auginimasis nuo gemalo iki senatvės.Apie tai šis straipsnis ir išsami analizė.

Simonas Kroydonas

1988 metų Vasario 26 diena.Žmogus atsakingas už visos Sovietų Sąjungos ekonominę-planinę ekonomiką Politbiurui pristatė labai liūdną ir negailestingą analizę.Sovietų Sąjungos laukia defoltas.

Praktiškai Venesuelos scenarijus. Bankroto priežastis ,kritusios naftos kainos, per didelis procentas BVP išleidžiamas ginklavimosi varžyboms (Šaltasis karas),didžiuliai Sovietų armijos intervencijos į Afganistaną kaštai,per dideli įsipareigojimai trečiojo pasaulio komunistinėms-socialistinėms šalims(pvz Asuano užtvankos Egipte,statybos finansavimas),per menkas našumas,per maža populiacija.

Sorosas papanis

Sovietų Sąjunga būtų nežlugus,jeigu ji būtų turėjusi milijardą gyventojų.Toks kiekis užtikrina,kad šalis su Sovietų Sąjungos resursais ir milijardo populiacija gali visiškai save išsilaikyti.Ir čia jau galiotų dėsnis Too big to fail.

Jums sukilo klausimas.O ar JAV per didelė ir per galinga ,kad galėtų bankrutuoti ?

Techniškai ji jau yra bankrutavusi tris kartus,nes elektroniniai doleriai sudaro 98% visų pasaulio $ apyvartos,bet kai tu valdai NATO,turi ginkluotę,su kuria gali nušluoti visus išskyrus Rusiją,kurios amerikiečiai bijo kaip velnias kryžiaus tau lieka vienintelis kelias.Vystyti minkštają galią.

Kas yra minkštoji galia?

Tai medija,vakarietiška kultūra,kokakola,burgerkingai su makdonaldais,ZARA ir IKEA,pornografiniai filmai kurie buvo pradėti kurti tam,kad pasaulyje sumažėtų moterų išprievartavimo statistika ir tai pasiteisino,interneto sukūrimas,nes pagal IP,net ir proxy tu gali kontroliuoti žmogaus norus,o google paieškų programa,jau naudoja algoritmus kurie gali kontroliuoti jūsų mintis,pvz išmesti atitinkamų produktų reklamas,pagal tai ko jūs ieškote,naršote,pagal tai ką mėgstate,pagal tai kokios jūsų politinės pažiūros,o kai visa tai jau pasiekta,tuomet prasideda neurolingvistinis programavimas.

1990 metai.Sąjūdis.Sovietų Sąjungos griūtis.Landzbergio susitikimas su Sorošu,pagal kurį pradedama kalti nauja hedonistinė klintoninė strategija.VIENAS PASAULIS,VIENA TAUTYBĖ,VIENA SPALVA.Šiai strategijai būtinas 5 kartų pasikeitimas.Taigi 125 metai.Daug ?

Norint įgyventinti šią strategiją individą reikia pradėti ruošti nuo ankstyvos vaikystės.Lukašenka turi Kolią,o Landzbergis turi anūką.Prie tos temos aš dar sugryšiu Lapkritį,kai atšals orai,kada absoliučiai visi jūs susėsite šaltais rudenio vakarais prie kompiuterių ekranų tada prie autentiško video bendrai analizuosime,kodėl taip atsitiko,ir kas bus toliau?

Esmė viena.Gabrielius jau nuo aštuonerių metų buvo vežiojamas po visą Lietuvą su seneliu,mokinamas manierų,auklėjamas pagal Montessori metodiką,supamas aukščiausio kalibro akademinių žmonių,todėl jūsų taip nemėgstamas Algis Ramanauskas,kuris turi tiesioginį priėjimą prie Lanzdbergio-Grybauskaitės dueto buvo teisus sakydamas,kad Gabrieliui nereikėjo jokių universitetų,nes jį jau nuo mažens supo Sąjūdžio elito žmonės ir jis jau buvo tam ruošiamas.Aš turiu video,kur jis aštuonmetis laksto paskui senelį per paminklo atidarymą,o aš su kitais vaikais antram aukšte žiūrime pro langą,kas ten vyksta.

Adamkus sorosas

Kadangi Gabrielius,kaip ir Žemaitaitis,Gapšys,Majauskas yra mano bendraamžiai,todėl man yra labai lengva viską sulyginti ir pvz aš bandau įsivaizduoti,kiek dienų toks Gabrielius būtų ištvėręs mano klasėje,kai mes tarpusavyje dalyvaudavome visokiuose koviniuose žygiuose,muštynės,alkoholis,diskotekos,egzaminai,šuolio į aukštį,į tolį,bėgimo varžybos,vasariniai atidirbinėjimai mičiūriniam sode,anglų,matematikos pataisos vasaromis,penktadieniais parke geriamas Vilko alus(mat stipriausias buvo) samagonas,o kai kurie ir anodiją,jokio interneto.

Per visą mokyklą vos du moksleiviai,turčių vaikai turėjo NOKIA kaladę,ir štai toks buvo eilinio Lietuvio paauglio gyvenimas.Todėl,jei koks Žemaitaitis(kiek pamenu,jis Šilutėje tam pačiam kabinete istorijos valstybinį egzaminą su manim laikė)tai jis savo jėgomis užsitarnavo Tvarka ir Teisingumas partijos lyderio postą,o tokiam Gabrieliui postas buvo atiduotas ant lėkštutės.Nežinau,kaip Vilniuje,bet Žemaitijoje Gabrieliui būtų buvę sunku.

Žemaitijoje už savo nuomonę turi kovoti kumščiais ir per kraują.Tavo partija,tavo draugai,ne perbėgeliai o draugai iki grabo lentos,ir tie žmonės kurie išėjo iš po 9 klasių,vėliau iš po 12,nes tuo metu dar buvo 9 ir 12 jie išvažiavo į Airiją,Britaniją,Švediją,Ispaniją,gabesni į JAV,visi evakavosi,nes nuo pat 1990 metų Lietuvą pasikeisdami valdė Konservatoriai su Socialdemokratais.

Atgal prie temos.

Gabrielius Landzbergis gavo trainingą nuo pat vaikystės,ir dabar jis pakaitomis su Tapinu važinėja po mokyklas ir auginasi sau publiką.Pagal Sorošistinę-Klintoninę metodiką turčių ir vietinių nomenklatūrininkų vaikai yra leidžiami į privačius Mortos darželius.Tuos darželius,valdo Gabrieliaus Landzbergio žmona Austėja.

Nekalbėsiu kaip už centus,jie išsinuomojo prestižines patalpas,nes čia išlysime prie temos,kaip už protekciją,Landzbergių šeimai buvo grąžinti ištisi didžiulių pastatų kompleksai pačiame Kauno centre(tipo sovietų laikais nusavintas privatus turtas).Kai kur tie pastatai užima po trečdalį visos gatvės,berods Mickevičiaus ir Daukanto.Taigi turčių ir biurokratų kėvišinių vaikai patenka į Mortos mokyklėlę,ir ten pagal tą pačią Montessori metodiką vaikai jau yra rūšiuojami pagal intelektą.Vėliau jie pateks pas Burgį į gimnaziją.

Atkreipkite dėmesį į Burgio teismo procesą.Ten teisėjams buvo aiškinama,kad Burgis po operacijos,kad jis tuo mirs,kad vos 3 mėnesiai jam liko gyventi.Gyvens jis šimtą metų,yra sveikas kaip ridikas.Svarbu išsisukti nuo nesąmoningų kaltinimų.Jis pasijautė vaduku ,na o zonoje dirbantis operas Burgį kaip tikras zoniavskas mentovskas ir išdūrė.Pasiėmė 30 tūkst litų kaip atsiprašymą ir įstūmė Burgiui ragą.

Burgis yra principingas ir protingas pedagogas,bet jis pradėjo savo vadovaujamoje ir iš jūsų visų mokesčių mokėtojų pinigų išlaikomoje mokykloje daryti nesąmones ir jį antisistemininkai nuskalpavo.Burgis padarė viena labai rimtą ėjimą.Į savo gimnaziją surinko gabiausius Kauno ir visos Kauno apskrities mokinius.Po 10-15 metų,Lietuvos Seime,Vyriausybėje bankuose dominuos buvę Burgio auklėtiniai.

Ar žinai skaitytojau,kad Didžiosios Britanijos,o tai ex-imperija,galingiausius valstybinius politinius ir ekonominius postus užima vos dviejų koledžų-mokyklų absolventai.Pvz Eton koledžo absolventai kursiokai,bendramoksliai buvo visas praeitos kadencijos Konservatorių žiedas.Kursiokai David Cameron su Boris Johnson ir kancleriu George Osbourne.Ir iki šiol,šito koledžo absolventai jau gerus šimtą metų dominuoja Didžiosios Britanijos politikos padangėse.Tas pats bus ir Lietuvoje.

Vilniaus Licėjaus,Burgio KTU gimnazija,ir Jėzuitų gimnazija,ar kaip ji ten vadinas.Šitos mokyklos absolventai mums kurs įstatymus,mus teis teismuose,mus reprezentuos užsienyje ir tai įvyks,jeigu konservatoriai pateks į valdžią.

Bet jie nepateks.Nes jūs rinkėjai,nesate durniai.Jūs išrinkote Valstiečius,ir jūs pažiūrėkite,kaip gražiai Valstiečiai baigia Socialdemokratų virškinimo procesą.

Iš socialdemokratų partijos teliko didelis smirdantis šūdas ir nuolatiniai korupciniai Socdemų skandalai kaip ilgas smirdantis šūdas vis lindo ir lindo iš vyriausybinio užpakalio,o procesą vainikavo,mano iki šiol taip gerbtas Paluckas,kuris pasirodo slapta Elfų grupėje tebuvo Konservatorių siųstas Trojos Arklys su užduotimi.Suardyti Socialdemokratus iš vidaus.

Su Brazausko mirtimi pasibaigė Socialdemokratų era.Su Vytauto Landzbergio mirtimi pasibaigs Konservatorių era.Tuomet susikurs naujas darinys.Ko gero tai bus verslo oligarchų-teisininkų susivienijimas kuriam vadovaus arba Dargis arba Daubaras,o antruoju smuiku ten gros savo verslą Ukrainoje pardavęs ir į Lietuvą gryžęs Aivaras Abromavičius.Gali būt,kad jeigu sveikata leis Valstiečių partija į prezidentus iškels Visvaldą Matijošaitį.Bet jo širdelė silpna.

O kol rimti vyrai ruošiasi būsimiesiems Seimo rinkimams VSD ir Prezidentūros sukurtas Jorkšyrų Elfų klubo hipsterinis jaunimėlis smaginasi.Ten ir Landzbergiukas,ir Paluckas,berods ir Žygis Pavilionis yra,Miliutė,Tapinas praktiškai visas Konservatorių komjaunuoliškas elitas.O štai Bačiulio ten nėra !

Tiesa jie padarė valymus.Oi kaip juokiaus,kai iš paranojos šiuo metu Astos Kuznecovaitės vadovaujamas kolektyvas išmetė savo pačių fanus,mat jie mano postus užlaikino.Bet aš vistiek turiu pas juos savo anketą.

Na o kalbant rimčiau,pasakykite man.Kokios mintys ir jausmai jus užlieja,kai klausydami Sąjūdiečio nepriklausomybės akto signataro Rolando Paulausko dainą PABUDOME IR KELKIMĖS jūs sužinote ,kad Landzbergistai jį pradėjo vadinti KGBistu,Rusų agentu,kad Lietuvai nepriklausomybę atnešęs Zigmas Vaišvila pasak jų yra sisteminis Rusijos šnipas,o KGB persekiotas Petras Gražulis kurį tardė KGB už antisovietinę veiklą,kuris rizikuodamas savo gyvybe organizavo mitingą prie Mickevičiaus paminklo,ir kuris aiškiai pasakė,kad prieš 30 metų ten jokio Landzbergio nebuvo,per minėjimą buvo nustumtas,mikrofonas išjungtas kameros ir dėmesys nukreiptas į Vytautą Landzbergį kuris sakė kalbą,kuris atėjo dėl to,kad ateiti,kuris taip pat užsidėjo Sąjūdžio pergalės laurus,kaip amerikiečiai per pasaulinį karą matydami iškankintos,nusilpusios Rusijos pergalę prieš Vokietiją atidarė antrą frontą sutriuškino,vos bekvėpuojančią Vokietijos armiją ir su minimaliais nuostoliais kaip laimėtojai gavo pusę Vakarų Europos,Japoniją,Pietų Korėją ir trečdalį besivystančio pasaulio

Pasiklausykime Rolando Paulausko,o štai ir Sorošo-Landzbergio-Adamkaus politinės linijos įrodymas,ir konservatorių komjaunuolių komandos JORKŠYRŲ ELFAI žygdarbiai.

Facebook komentarai
});}(jQuery));