Skyrybų advokatė S. Pronina : „Gal sutuoktinė atsisakydavo turėti lytinių santykių. Kas yra privaloma.

Skyrybų advokatė S. Pronina prabilo apie Šedžių skyrybas

 

Viena garsiausių Lietuvoje skyrybų advokačių – Svetalana Pronina nutarė atskleisti, kas laukia besiskiriančių porų. Teisininkė prabilo ir apie besiskiriančius Andrių ir Moniką Šedžius, kurie pastaruoju metu apie savo skyrybas nėra linkę daugžodžiauti.

„Paskutiniais duomenimis Lietuvoje išsiskiria apie keturiasdešimt procentų porų. Ir jeigu anksčiau skyrybų priežastimi būdavo įvardijamas vieno iš sutuoktinių potraukis alkoholiui, kuris griaudavo santykius, šiandien dažniausiai įvardijama skyrybų priežastis- neištikimybė.“ – laidoje „Ant bangos“ pasakojo S. Pronina.

Paklausus advokatės apie Andriaus ir Monikos Šedžių skyrybas, kurios bene labiausiai aptarinėjamos pastaruoju metu, S. Pronina pažėrė netikėtų įžvalgų: „Pastaruoju metu kalbama, kad viena iš šalių turi naują merginą, kuri socialiniame tinkle giriasi santykiais. Teismas gali paprašyti užprotokoluoti socialinių tinklų įrašus, kurie bus kaip įrodymai. Taip pat kita šalis gali prašyti, kad ta mergina būtų atvesta į teismą pasiaiškinti. Visgi, kad ir kokie santykiai poroje bebūtų jie privalo gyventi taip, kaip numatyta santuokoje. Neištikimybė negalima. Tol, kol pora nepateikia prašymo skirtis, jie turi atlikti savo sutuoktinių pareigas“.

Dar labiau S. Pronina nustebino pareiškusi, kad vieno iš sutuoktinių neištikimybė dažnai gali būti pripažinta, kaip partnerio kaltė: „Teismas aiškinasi – dėl ko ta neištikimybė atsirado. Galbūt tai kito žmogaus kaltė? Gal sutuoktinė atsisakydavo turėti lytinių santykių. Kas yra privaloma. Tai yra sutuoktinio pareiga. Ir galbūt būtent dėl to ir atsirado neištikimybės faktas? Tokiu atveju skyrybos gali būti pripažintos dėl abiejų sutuoktinių kaltės.“

Kiek kainuoja išsiskirti? Ar yra būdas pasipelnyti iš skyrybų? Garsiausių porų skyrybos ir teisininkų patarimai skiriantis – laidoje „Ant bangos“, šį trečiadienį 21:00 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Facebook komentarai
});}(jQuery));