asian-attractive-beautiful-720358

asian-attractive-beautiful-720358

Kas yra Olaplex plaukams

Olaplex yra vienas iš šiuolaikiškiausių preparatų, skirtų plaukų atkūrimui. Sukurta Jungtinėse Amerikos Valstijose priemonė greitai įgijo populiarumą visame pasaulyje savo didelio efektyvumo dėka. Jo kokybę išskiria geriausi Europos ir Azijos plaukų priežiūros specialistai. Olaplex pagrindas – pačių naujausių mokslinių tyrimų disulfidinių ryšių sferoje taikymas, leidžiantis pakelti savo produkciją į naują kokybės lygį.

 

asian attractive beautiful 720358

Vienas iš šios priemonės išskirtinumų – visiškas kūrėjų atsisakymas priemonės sudėtyje naudoti aliejus, silikonus ir kitas medžiagas, neigiamai veikiančias plaukus. To rezultatas – dažymo ir kitų procesų metu yra užtikrinama patikima apsauga nuo įtrūkimų tarp baltyminio plauko pagrindo bei sieros, o tai reiškia, jog išlaikoma jų natūrali gyvybinė jėga. Pirmiausiai šio amerikiečių specialistų kūrinio pranašumą įvertino stilistai, gavę į savo rankas šiuolaikišką įrankį kokybiškam įvairių darbų su plaukais atlikimui be jokių neigiamų pasekmių.

Kadangi buvo visiškai atsisakyta Olaplex sudėtyje naudoti visas kenksmingas plaukams medžiaga, buvo sukurta unikali priemonė, nedaranti jokios neigiamos įtakos plaukams dažymo ar kitų procedūrų metu. Jokios neigiamos įtakos nedaro ir labai aukštų temperatūrų naudojimas. Plaukų šukavimo metu atsiranda lengvumas, kuris užtikrina apsaugą nuo mechaninių pažeidimų. To rezultatas – Olaplex leidžia palaikyti plaukų atspalvius ryškiais, eksperimentuoti su spalvomis, išlaikant plaukus sveikais bei stipriais.

Lietuvos Olaplex serija dar tik ima populiarėti dėl sunkumų ir mažo žinomumo, bet jau dabar specialistai gali leisti sau įsigyti šias priemones internetu. Kalba eina būtent apie kondicionierius, drėkinančiąsias kaukes bei gydomuosius balzamus.

Pamažu vis daugiau profesionalių stilistų renkasi amerikiečių produkciją.

 girl hair portrait color lady hairstyle 875435

Olaplex Naudojimas

Šiuo metu tarp profesionalių stilistų labiausiai populiarėja Olaplex priemonių rinkiniai, sudaryti iš 3 flakonų. Jo sudėtyje yra vienas Olaplex Bond Multiplier №1 ir du Olaplex bond perfector №2.

Amerikietiškoji produkcija iš karto gali pasiūlyti kelis pranašumus:

  • Pagerinama galvos odos kraujotaka.
  • Pagerinamas plaukų folikulų maitinimas.
  • Formuojasi tolygesnis riebalų sluoksnis ant galvos odos paviršiaus.
  • Šalinami paraudimai, sudirgimai, nudegimai ir kiti odos paviršiaus pažeidimai.

Specialistai rekomenduoja naudoti Olaplex produkciją plaukų dažymui tose situacijose, kai plaukai veikiami kelių neigiamų veiksnių iškart. Ypatingai kalba eina apie ilgas keliones vasaros metu, kai plaukus veikia aukšta temperatūra, dulkės, vėjas ir kiti neigiami veiksniai.

 

Šiuo metu Olaplex siūlo klientams tokį produktų asortimentą:

  1. OLAPLEX #3 HAIR PERFECTOR
  2. OLAPLEX #2 BOND PERFECTOR
  3. OLAPLEX #1 SALON INTRO KIT
  4. OLAPLEX TRAVELING STYLIST KIT

Kiekvienam gaminiui Olaplex siūlo atskirą instrukciją pažingsiui, leidžiančią pasiekti optimalų rezultatą kiekvienu konkrečiu atveju. Olaplex priemonių naudojimas tapo svarbiu žingsniu plaukų priežiūros kokybės kėlimo kelyje, išlaikant visą esantį operacijų spektrą, leidžiantį keisti plaukų spalvų gamas ir kurti naujus įvaizdžius.

Facebook komentarai
});}(jQuery));