Netekome Egidijaus Baltušio

egidijus_baltusis_152545698545874

egidijus_baltusis_152545698545874

Užvakar Sausio 2 dieną netekome Egidijaus Baltušio .Ateis laikas,kai gatvę kurioje jis gyveno Marijampolės valdžia pavadins Egidijaus Baltušio gatve .
Apie jį nerašė didžioji sisteminė spauda.Jo facebook paskyrą nuolat blokuodavo Jorkšyrų Elfai .Tai buvo labai išprusęs žmogus ,kurio įžvalgos tai ką jis pasakodavo 2015 metais ar pernai,užpernai praktiškai viskas išsipildė.
Vidas Rachlevičius,Egidijus Baltušis,kol į sisteminių būrelį neįsisuko ir tas pats Užkalnis,buvo tie Britanijos Lietuviai žmonės,kurie rašė ir kalbėjo kitaip nei likęs Lietuviškas žurnalistikos planktonas .
Egidijui buvo 54 ir tada prisiminiau,kaip kolega Gary man pasakė,kad fūristų Class 1 vidutinis amžius Didžiojoje Britanijoje vos 56 metai .
Egidijus iš balninio vilkiko kabinos rengdavo laidas ,o kai būdavo Lietuvoje rengdavo jas su Rolandu Paulausku ir Vaidu Lekstučiu .
Kelis mėnesius Egidijus rengė laidas su Kazimieras Juraitis Press Jazz internetinėje televizijoje. PresJazz kanalą sistemininkai su saugumo pagalba blokavo .Sunaikino visą kanalo paskelbtą videomedžiagą .Gerai,kad išliko dalis archyvinių kopijų.
Suvalkija,užaugino didį žmogų.Žmogų,kuris,kandidatavo į Seimą,bet jo neišrinko .Matot patys kokia publika dabar susirinkusi šios kadencijos Seime .

Žinau ką apie tai pasakytų a.a Egidijus,kuris vos prieš 3 dienas pasidalino postu ir vakar ryte perskaičiau

Marius Jonaitis ir Vilmantas Povilaitis pranešimus, kad Egidijus netikėtai paliko šį pasaulį.
Kai kurios laidos su Egidijaus politinėmis apžvalgomis sulaukdavo po 20-30 tūkstančių peržiūrų .Jis kalbėjo paprasta visiems suprantama kalba .Paprastai ir aiškiai. Jo įžvalgos pildėsi.Važinėdamas po angliją,jis matė,kas vyksta aplink ,jautė nuotaikas,puikiai apibūdino Brexitą.
Tai buvo sąžiningas,padorus žmogus,kurio nepuolė rusai,kurio negąsdino Astravo atominė elektrinė. Ateityje jo įžvalgas analizuos ir skaitys tie,kurie dabar lopšyje,kurie dar tik mokosi kaip žengti pirmuosius žingsnius .
Jie užaugę po 30-40 metų valdys valstybę.Egidijus kaip ir rašytojas Juozas Baltušis,buvo ypatingas aukštos erudicijos žmogus.
Ilsėkis ramybėje
Facebook komentarai
});}(jQuery));