Panašu, kad ryškėja ilgalaikiai COVID vakcinų padariniai – ilgainiui apsauga ne tik silpnėja, bet ir, matyt, virsta rizikos padidėjimu.
Turbūt edukuoti ir vakcinuoti sakys, kad vakcinos veikia puikiai, o visi sutapimai – atsitiktiniai. Sutinku. Be to, Lietuvos futbolo rinktinė yra stipresnė už Turkijos, o pralaimėjimas 0:6 buvo atsitiktinumas.
Paveikslėliuose – paskiepytų nuo COVID, COVID atvejų, teigiamų testų ir mirčių nuo COVID skaičius nuo balandžio 1 d. Labai gaila, kad perteklinių mirčių skaičiai pradėjo labai vėluoti. Įtariu dėl ko.
Paėmiau:
– 3 labiausiai suskiepytas ES valstybes (Malta, Portugalija, Italija)
– 2 valstybes, kurios pagal mažą COVID vakcinacijos procentą iškrito iš ES konteksto (Rumunija ir Bulgarija)
– 2 prievartos valstybes, pasižymėjusias itin nuožmiais lock-down‘ais ir prievartavimu skiepytis (Australija ir Naujoji Zelandija)
Mėginu suprasti, kur ta COVID vakcinų nauda, kai pagal visus (!!!) šiuos rodiklius geriau atrodo menkai suskiepytos Rumunija ir Bulgarija.
O pabaigoje – asmeniškai Šimonytei, Stankūnui ir kitiems panašiems: ar Jums dabar aišku, kodėl prieš metus džiaugiausi, kad Bulgarijos ir Rumunijos dėka turime šiokią tokią kontrolinę grupę? Tai sutrumpina melui kojas. Sunkiau sukišti galus į vandenį.
No photo description available.