Rimas Jankūnas : Nepaisant gražių žodžių, aišku viena: šioms Kalėdoms Vyriausybė parengė 2 kiaulystes

ingridos-simonytes-rinkimu-stabas-81153547

ingridos-simonytes-rinkimu-stabas-81153547

Nepaisant gražių žodžių, aišku viena: šioms Kalėdoms Vyriausybė parengė 2 kiaulystes – suvaržymų pasą vaikams ir privalomą skiepijimą suaugusiems. Teisių vaikams grąžinimo sąlyga – pasiskiepijimas tiriamuoju (eksperimentiniu) vaistu.
Gaunu daugybę žinučių, kuriose nelaimingi žmonės skundžiasi prievartaujami ir prašo pagalbos. Bet neturiu kuo padėti. Ir tai labai liūdna. Laikau šarlatanais ir prievartautojais ekspertus, kurie šias kvailystes patarė. Persiunčiu gautas nelaimingų žmonių žinutes. Beldžiuosi į sąžinę. Nes jeigu joks ekspertas to paklusnumo pažymėjimo nepatarė, o politikai sugalvojo patys, tai tą irgi svarbu žinoti dabar, nes kai kils atsakomybės klausimas, tai niekas nenorės prisipažinti. Istorijoje tokių atvejų jau buvo ne vienas. Tik vienas iš Vyriausybei patariančių ekspertų viešai pareiškė, kad suvaržymų pasas yra politinis sprendimas. Pagarba jam už tai.
Pagal Farmacijos įstatymo 1 str. 22 p. „Klinikinis vaisto tyrimas – bet koks su žmonėmis atliekamas biomedicininis tyrimas, skirtas nustatyti, patikrinti ir patvirtinti vieno arba kelių tiriamųjų vaistinių preparatų klinikinį, farmakologinį ir (ar) kitokį farmakodinaminį poveikį ir (ar) nustatyti nepageidaujamas reakcijas <…>, siekiant nustatyti tiriamojo vaistinio preparato saugumą ir (ar) veiksmingumą”.
Eksperimentas (lot. bandymas) – tiriamo reiškinio stebėjimas siekiant atrasti nežinomų savybių, nustatyti dėsnius bei patvirtinti ar paneigti hipotezes.
Toks ir yra Covid-19 vakcinų klinikinių tyrimų tikslas – be kitų dalykų, vertinama vakcinų įtaka simptominės Covid-19 ligos, sunkios ligos ir mirties rizikai.
Masiškai skiepijami žmonės formaliai nedalyvauja klinikiniuose tyrimuose, bet skiepijami tomis pačiomis vakcinomis. BNT162 (Pfizer Covid-19 vakcinos) pagrindiniame klinikiniame tyrime yra 15 eksperimentinių grupių.

 

https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04368728…
Facebook komentarai
});}(jQuery));