Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) vadovas : „negerai, kad kai kurios šalys (pvz. – Lietuva) naudoja stiprinančiuosius (booster) skiepus žudyti vaikus”

tedros

tedros

 

 

Nors PSO vadovas aiškiai pasakė, kad stiprinančiaja vakcina negalima žudyti vaikų, tačiau Sveikatos apsaugos ministerijos rekomedacija tai jau yra daroma : „12 metų ir vyresniems pacientams, kurie serga lėtinėmis imunitetą silpninančiomis ligomis arba kuriems taikomas gydymas imuninę sistemą slopinančiais vaistiniais preparatais, gydytojo sprendimu stiprinamoji „Comirnaty“ vakcinos dozė gali būti skiriama anksčiau – praėjus ne mažiau kaip 28 dienoms nuo antros COVID-19 vakcinos dozės.

https://www.lrt.lt/naujienos/sveikata/682/1523771/lrt-trumpai-kas-ir-kada-gali-pasiskiepyti-stiprinamaja-vakcinos-doze

Registruotis stiprinamajai dozei galima internetu interneto svetainėje www.koronastop.lt arba Karštosios linijos telefono numeriu 1808. Skiepytis stiprinamąja doze taip pat galima pas šeimos gydytoją. Tiesa, ne visos asmens sveikatos priežiūros įstaigos jau vykdo vakcinaciją, tad prieš vykstant pas šeimos gydytoją siūloma susisiekti su įstaigos administracija ir pasiteirauti, ar tokia galimybė egzistuoja.

Antradienį SAM pridūrė, kad vaikų nuo 12 metų skiepyti stiprinamąja doze dar neplanuojama, kadangi toliau atliekami tyrimai, o kada paaiškės rezultatai – neaišku.

SAM atstovas Lukas Galkus pridūrė, kad revakcinacijai nebus naudojama „Vaxzevrios“ vakcina, o didžioji dalis turimų šio gamintojo vakcinų bus atiduodamos kitoms valstybėms.

Facebook komentarai
});}(jQuery));