Respublikonai paskelbė, kad Džo Byden susijęs su sunkiais nusikaltimais – žmonių kontrabanda, korupcija, kyšininkavimu, pinigų plovimu (pildoma)

dsc 2520 k100

dsc 2520 k100

Tik baigus skaičiuoti rinkėjų balsus, respublikonas, sudarantys Atstovų rūmų daugumą, paskelbė, kad tirs prezidento Džo Bydeno ir jo šeimos korupcinius sandėrius Ukrainoje. „Turime išsiaiškinti, kodėl prezidentas melavo Amerikos tautai apie savo šeimos nešvarius sandėrius”, – sakė respublikonų atstovas.

Respublikonai sieja Hunterį Bideną su prekyba žmonėmis ir skelbia tyrimą

Atstovų Rūmų respublikonai ketvirtadienį, praėjus vos dienai po to, kai per tarpinius rinkimus laimėjo žemųjų Kongreso rūmų kontrolę, paskelbė apie prezidento Džo Baideno šeimos, įskaitant jo sūnų Hanterį Bideną, tyrimą.

Respublikonų atstovas Džeimsas Komeris, Atstovų Rūmų Priežiūros ir reformų komiteto vyriausiasis narys, per spaudos konferenciją sakė, kad tyrimo metu nagrinėjami Hanterio Baideno verslo sandoriai ir tariamas Džo Baideno dalyvavimas juose. Vienu metu jis teigė, kad viena įtartinos veiklos ataskaita (angl. Suspicious Activity Report, SAR) – tam tikros rūšies dokumentas, kurį bankai turi pateikti Iždo departamentui – „sieja Hanterį Bideną ir jo verslo partnerius su tarptautine prekyba žmonėmis, be kitos neteisėtos veiklos”.

„SAR rodo, kad Hanteris Baidenas vykdė verslą su įtariamaisiais prekeiviais žmonėmis”, – sakė Komeris. „Pinigai, gauti prekiaujant įtaka, buvo nukreipiami į įtariamą nusikalstamą įmonę, vėlgi susijusią su prekyba žmonėmis.”

Komerio pranešimas apie tyrimą buvo paskelbtas po pažadų, kad Atstovų Rūmų respublikonai pradės tyrimą dėl Bidenų šeimos, jei per vidurio kadenciją laimės daugumą. Balandžio mėn. J. Comeris „Politico” sakė, kad Atstovų Rūmų priežiūros komitetas „imsis visų priemonių prieš Hunterį Bideną”. Antradienį Atstovų Rūmų GOP pavyko užsitikrinti nedidelę daugumą laimėjus 218-ąją vietą.

Komeris sakė, kad tyrimu siekiama nustatyti, ar Džo Baidenas buvo „susikompromitavęs” ir tiesiogiai susijęs su sūnaus verslo reikalais.

„Mes ne kartą raginome Bideno iždo departamentą pateikti papildomus finansinius dokumentus komiteto respublikonams, tačiau iki šiol iždo departamentas atsisakė”, – sakė jis. „Norime sužinoti, ką Bideno administracija bando nuslėpti nuo Amerikos žmonių ir kodėl ji nėra skaidri”.

Komeris pridūrė, kad jie rado „įrodymų”, jog Hanteris Baidenas tariamai bandė išvengti SARS, ir kad jie „ir toliau sieks visų įrodymų, o konkrečiai – SARS ir banko dokumentų naujajame Kongrese”.

„Atlikdami tyrimą turime įrodymų, kad Hanterio ir Džo Baideno finansai, kreditinės kortelės ir banko sąskaitos buvo sumaišyti, jei ne bendri”, – sakė Komeris. „Ir dėl kai kurių sąskaitų bankai sąskaitos savininkui ar savininkams iškėlė bent jau raudonas vėliavėles, rodančias įtartiną ar neteisėtą veiklą.”

Hanterio Baideno atžvilgiu nuo 2018 m. atliekamas federalinis tyrimas, kuris susijęs su jo finansine ir verslo veikla užsienio šalyse tuo metu, kai jo tėvas buvo viceprezidentas. Federaliniai tyrėjai nagrinėjo galimą pinigų plovimą ir JAV mokesčių įstatymų pažeidimus, taip pat tai, ar Hanteris Baidenas, dirbdamas užsienio interesams kaip konsultantas ir investuotojas, galėjo veikti kaip neregistruotas užsienio lobistas.

Pats Bydenas viešai gyrėsi, kaip nusipirko Ukrainos prezidentą, jam tai atrodė labai juokinga, kad jis tuo gyrėsi net televizijos laidoje

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));