nuoseda 1

nuoseda 1

Politinis lavonas Nr. 54

Gyvename kažkokios psichozės laikotarpiu, kur nieko dėl savo šalies nepadarę politiniai lavonai sprendžia kas ką gali veikti, kas ko nusipelnė, kas myli savo šalį, o kas yra jos išdavikai.

Gustuko picerija

 

Didžioji dalis visuomenės suprato kokie bizniukai sukasi su elektros liberalizavimo perliukais.

Ministrei su pasididžiavimu patvirtinus, jog mūsų vaikų maitinimas už 2 eurus yra norma.

Didžiajai daliai minsitrų vis dar atostogaujant ir visiškai ignoruojant susidariusias situacijas.

Visuomenėje vis didėjantis nepasitenkinimas ir pyktis esama situacija sistemai nepaliko nieko kito, kaip tik greitas temos pakeitimas.

Tam puikiai tiko su sistema visiškai nedraugaujanti žinoma mūsų šalies šokių ant ledo pora. Šuniukams buvo duota komanda.

Kaip visi pastebėjote kursas sėkmingai pakeistas. Visos temos dabar apie tai kaip iš sistemai nepalankių žmonių atimti pilietybę ir toliau sistemingai gąsdinti, priešinti, bauginti… O sistema gavo dar vieną savaitę ramybės.

Gyvename kažkokios psichozės laikotarpiu, kur nieko dėl savo šalies nepadarę politiniai lavonai sprendžia kas ką gali veikti, kas ko nusipelnė, kas myli savo šalį, o kas yra jos išdavikai. Taip mums toliau diegiamos pilietinio paklusnumo pamokos.

Apdovanojimai skiriami už praeities nuopelnus. Kaip niekas negali iš žmogaus atimti jo teisėtai ir garbingai pasiektų laimėjimų, taip niekas negali atimti ir už juos gautų apdovanojimų.

soka
Politinis lavonas Nr. 54 2

Ši šokių ant ledo pora – mūsų šalies patriotai, juos ilgą laiką bandė prisikalbinti didesnės ir turtingesnės valstybės, bet jie pasirinko daug sunkesnį ir išdidesnį kelią.

Ar šiai dieniai mes neturime didesnių problemų?

Facebook komentarai
});}(jQuery));