Aukšto valdininko V.Sliesoraičio dukra teismui paliudijo, kad tėvas ją daužydavo ir sufabrikavo bylą už tai, kad ši palaikė motiną

sliesorais

sliesorais

Aurimas Drižius

Valstybės įmonės AB „Kelių priežiūra” valdybos nario Vygando Sliesoraičio dukra Eglė teismui paliudijo, kad tėvas ją daužydavo ir per savo draugelius FNTT sufabrikavo jai baudžiamąją bylą už tai, kad dukra per skyrybų bylą palaikė motiną, o ne tėvą.

Kaip žinia, Vilniaus apylinkės teisme nagrinėjamas V.Sliesoraičio ieškinys „Laisvam laikraščiui” už tai, kad šis neva šmeižė V.Sliesoraitį.

doc00756220220607113411

Iš tikrųjų paviešinome V.Sliesoraičio pateiktas turto deklaracijas, kurias jis pats suklastojo, įrašydamas ir seniai su juo nebegyvenančią savo žmoną Viktoriją, ir už ją pasirašydamas. Moteris įsitikinusi, kad eks vyras tai davė vieninteliu tikslu – kadangi ji yra invalidė, atleista nuo turto mokesčių, tai V.Sliesoraitis ją įrašydavo savo pajamų ir turto deklaracijoje ir taip išvengdavo turto mokesčio.

Moteris kelis kartus kreipėsi į prokuratūrą dėl dokumentų klastojimo, nes ta deklaracija buvo V.Sliesoraičio suklastota, ant jos jis netgi nurodė savo gyvenamos vietos adresą.

Kai parašėme, kad aukštas valdininkas klastoja dokumentus, Sliesoraitis kreipėsi į teismą, net per savo teisėją Valentukonytę buvo pusei metų sustabdęs leidinio leidybą ir areštavęs įmonės sąskaitas.

Viktorija Sliesoraitienė papasakojo, kad jos vyras dar sovietmečiu baigė aukštąją KGB mokyklą Kaliningrado srityje Zelenogorske ir net išsitarnavo KGB kapitono laipsnį. Ironiška, arba labiau dėsninga, kad KGB kapitonas Sliesoraitis visai neseniai buvo strateginės Lietuvos įmonės, gaminančios ginklus, Giraitės ginkluotės gamykla, valdybos pirmininku, ir žino visas Lietuvos gynybos paslaptis

Skyrybos įvyko dėl Sliesoraičio pomėgio kitoms moterims ir prabangos – pvz., užstatęs šeimos namą Žvėrynę bankui, V.Sliesoraitis paėmė 400 tūkst. litų paskolą, ir šiuos pinigus tariamai išplovė – pirko įmonę, kurią paskui pardavė už 2 tūkst. litų. Galiausiai padarė jai bankrotą, kad paslėptų visus galus.

Žmonai pareikalavus skyrybų, V.Sliesoraitis pažadėjo, kad greitai jis taps „Lietuvos geležinkeliu” vadovu, ir ji gyvenimo ne tik Lietuvoje, tačiau ir visoje Europoje nebeturės.

 

Aukštas valdininkas V.Sliesoraitis teisėjos A.Levinskienės rankomis savo nekaltą žmoną uždarė į kalėjimą (pildoma)

Iš tikrųjų – greitai tiek V.Sliesoraitienei ir jos dukrai Eglei (nuotr. apačioje) FNTT prikurpė bylą už tariamas vagystes iš V.Sliesoraičio jau minėtos įmonės. V.Sliesoraitienė buvo suimta ir kelias dienas praleido moterų kalėjime Panevėžyje už tai, kad „apgaulingai tvarkė buhalteriją”. Nors net nebuvo buhaltere, o tik konsultante.

eima

Dar juokingiau buvo stebėti V.Sliesoraičio parodymus teisme. Padavęs didžiulį ieškinį prieš „Laisvą laikraštį” jis teismui pareiškė, kad „jokių parodymų aš neduosiu”. Nors tai tik civilinė byladėl tariamos garbės pažeidimo, tačiau V.Sliesoraitis kaip koks mafijos bosas teismui pareiškė, kad teisme tylės kaip žuvis.

Apklausiamas viską neigia, ir sakė, kad jo santykiai su dukra puikūs:

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));