Neapykantos rusams kampaniją per Žinių radiją apmoka Šimonytės vyriausybė

aika

aika

Aurimas Drižius

Šiandien vėl netyčia įsijungiau Žinių radiją – joje „žurnalistas”, vienas aršesnių rusofofų Raigardas Musnickas kamantinėjo kažkokį psichologą. Tema aiški : „Psichiatras: pati Rusija ir jos pačios visuomenė Putiną padarė Putinu”. Kitaip sakant, rusai kalti, kad savo prezidentu išrinko V.Putiną.

Kalbėjo ekspertai, žinoma, apie Rusiją ir Putiną. Kitokios temos Žinių radijuje jau seniai nebėra. ir vėl iį eterio sklido neapykanta rusams ir Rusijai – kokie rusai vergai, atsilikę, baužiauninkai, girtuokliai, jiems patinka tik tada, kai „bojarinas” juos muša. Žodžiu, Musnickas piešė nacionalinį rusų tautos portretą – tai yra ne žmonės, arba „antrarūšiai” žmonės.

https://www.ziniuradijas.lt/laidos/mes-tikriname/psichiatras-pati-rusija-ir-jos-pacios-visuomene-putina-padare-putinu?video=1

Įdomu, kaip jautėsi Lietuvos rusai, klausydami šios laidos ? Bet kuriuo atveju meilė Lietuvos Respublikai tikrai neturėjo padidėti.

Tačiau laidos petraukoje nuskambėjo pranešimas, kad ši laida yra „remiama”, tiksliau, ją apmokėjo vadinamas „Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo” fondas. Yra toks vyriausybės išlaikomas fondelis, kuris už valdžios propagandą dalina propagandos priemonėms biudžeto grašius.

Tai bent – neapykanta rusams jau oficialiai įteisinta ir remiama Lietuvos vyriausybės. kaip tai dera su LR Konstitucija ir įstatymais, kurie aiškiai sako, kad neapykantos kurstymas rasiniu pagrindu yra kriminalinis nusikaltimas.

Beje, tas pats Musnickas tiesiog verda iš neapykantos rusams – kiekvienoje laidoje jis kamantinėja pašnekovą, ką jis mano apie rusus, ir kokie jie blogi, ir kaip juos reikia „patvarkyti”.

Raigardas Musnickas: „O jeigu įkaitais paimti rusus?”

Jeigu taip toliau, greiati per Žinių radiją girdėsime musnickų raginimus eiti žudyti rusus ir visus, kurie kalba rusiškai. Kuo tai baigsis? Nesunku suprasti matant, kas dabar vyskat Ukrainoje.

varles
varles

Tačiau visa ši sukavcinuota biomasė toliau plaukios po tvenkinį prie Rusijos ambasadą, kurį išnuodijo dažais ir išnaikino visas varlytes, arba voliosis ant gatvės prie Vokietijos ambasados. Kuo čia dėti vokiečiai? Ai, koks skirtumas, tačiau svarbu „pademonstruoti” savo pilietinę poziciją – kaip aš nekenčiu rusų ir Rusijos. Tokiu keliu Ukraina ėjo jau daug metų – „kas nešokinės, tas maskalius”, arba „maskalius ant peilių”. Lietuvos biomasė nesugeba suprasti, kad tokiais neapykantos skatinimo greičiais mes tik stūmiame savo šalį į pražūtį. Užteks tik mažo incidento, kad koks nors įsijautęs ir Musnicko laidų prisiklausęs patriotas ims skriausti rusus, ir žiūrėk – ar tik nesulauksime „Iskandero” smūgio.

Facebook komentarai
});}(jQuery));