Kur dingo kalnai lavonų, kai Ukrainos specnazas įžengė į Bučą?

chocolai

chocolai

Ukrainos nacionalinė gvardija išplatino šį video, kuriame ji pergalingai žengia į nuo rusų okupantų išvaduotą Bučą. Keista, kad gatvėse nėra jokių lavonų – jie atsirado tik po poros dienų, kai Ukrainos specnazas išgaudė išdavikus ir rusų kolaborantus. O tokių pasirodė šimtai. Jie liko gulėti gatvėse ir duobėse, o paskui, kad sustiprinti siaubo filmo įspūdį, gatvėje teko pagulėti ir keliems gyviems lavonams, kurie ėmė judėti ir sugadino visą filmo scenarijų.
Mano žiūrovai Ukrainoje manęs prašo – suraskite nenuginčijamų įrodymų, kad tai, apie ką rašo Ukrainos žiniasklaida, neįvyko Bučoje,
Labiausiai kaltinantis Kijevo propagandos kūrinys yra iškarpa iš filmuotos medžiagos, kurioje užfiksuota, kaip NSU specialiosios pajėgos šluoja Bučą, kuri aiškiai NEBUVO ĮSPĖJAMA „apie siaubingus rusų nusikaltimus”. Labai įdomi medžiaga (visais atžvilgiais). Taigi jie (Ukrainos nacionalinės gvardijos specialiųjų pajėgų kariai, kurie pirmieji įžengė į Bučą) nematė kalno lavonų, kurie judino rankas ir kėlėsi.
Jie jų visai nematė… jų nematė. Kaip tai gali būti, pone Zelenskis? Ar parodysite šį vaizdo įrašą ir savo partneriams Europoje? O gal tai kokia nors kita Bucha?
J.Podoliaka
Facebook komentarai
});}(jQuery));