Lietuva rengiasi karui su Baltarusija – kas sustabdys šią beprotybę? (pildoma)

asilas1

asilas1

Lietuva rengiasi karui su Baltarusija – kas sustabdys šią beprotybę?

Aurimas Drižius

Šiandien KAM ministras Anušauskas paskelbė, kad „Lietuva kartu su kitomis NATO rytinio pakraščio valstybėmis siekia, kad NATO priešakinių pajėgų batalionų kovinės grupės būtų sustiprintos iki priešakinių brigadų“.
Kitaip tariant, batalionai taps brigadomis – pvz., keli pėstininkų batalionai bus sujungti su mechanizuota arba tankų brigada. Koks tikslas? Žinoma, kad puolimas. Nes Lietuvos kariuomenėje niekada nebuvo mechanizuotų junginių – ji buvo skirta gynybai, o ne puolimui. Mechanizuoti junginiai skirti puolimui, juose daug tankų ir šarvuočių, o Lietuvos kariai apmokyti gintis, o ne pulti. Ar pėstininkai, sujungti su Lietuvoje esančiais vokiečių šarvuotąja grupe, kuria taip mėgo važinėtis tas durnelis Nausėda, taps puolamąja jėga?
„Įtvirtinant NATO priešakinės gynybos koncepciją, Vokietijos vadovaujama kovinė grupė Rukloje yra puikus pagrindas tolesniam stiprinimui. Atsižvelgdami į puikų Vokietijos ir Lietuvos bendradarbiavimą, būtume dėkingi, jei Vokietija vadovautų Lietuvoje ir NATO priešakinei brigadai. Mes esame pasirengę investuoti tiek, kiek reikės, ir padaryti viską, ką reikia, kad priimtume papildomas sąjungininkų pajėgas“, – sakė ministras.
Tai, kad karas neišvengiamas ir Lietuva tam rengiasi, matyti iš to, kaip visuomenė vedama iš proto ir jai taikomas masinės psichozės seansas – visur prikabinėta Ukrainos vėliavų, Slava Ukrainy, ir visi, kurie tuo suabejoja, siunčiami nachui.
Nesigirdi nė vieno balso, kuris ragintų sustoti ir atsipeikėti – priešingai, Lietuvos valdžia įtikinėja, kad karas neišvengiamas, tai geriau jį pradėti dabar, o ne paskui – taip ne kartą sakė Rusijos Federacijos paslaptis Dalia Grybauskaitė.
Kad karas neišvengiamas, galvoja ir vienas garsus Lietuvos advokatas, kuris mano, kad Lietuvą globalistų vyriausybė neišvengiamai stumia į karą. Žmogus nesutiko būti įvardijamas dėl suprantamų priežasčių – Lietuvoje vyksta „raganų medžioklė”, o būti primuštam gatvėje vien už tai, kad galvoja ne kaip minia, niekam nesinori.
Jis atsakė į LL klausimus :
– Kodėl teismai ir prokuratūra kaip niekada ramiai daro nusikaltimus – gal žino, kad „karas viską nurašys’?
– Bet pastebėjote, kad taip darosi ne tik šioje srityje. Tai vyksta visose gyvenimo sferose. Teismai elgsis taip, kaip reikia valdžiai, ir todėl negali tikėtis, kad jie priims kažkokius nesuderintus sprendimus. teismams yra pasakyta taip elgtis, ir jie taip darys. Aš dabar matau, kad tu gali būti neapsaugotas nuo agresijos kur nors gatvėje, jeigu turi kitokią nuomonę. Tokiu atveju valstybė tavęs negins.
– Gavau tokios teisėjos Balkaitienės nutartį – policija išjungė portalo serverį, o teismui parašė, kad jie nieko nedarė, ir teismas parašė, kad „vsio zakonno”, taip tau ir reikia. Ką daryti – laukti, kol baigsis karas, kad įstatymai imtų galioti?
– Aš galvoju ne apie tai, kada baigsis karas ir kiek reikia laiko laukti. Aš manau, kad Lietuvoje kasdien bus vis blogiau, ir aš kalbu ne apie maisto ar energetikos kainas. Matydamas, kaip visuomenė vis labiau įelektrinama, aš bijau savivalės ir Linčo teismų. ir aš bijau ne atvažiavusių ukrainiečių, tačiau savų, lietuvių, visokių šaulių sąjungų ir pan. Visokie šurajevai taps pakankamai rimta problema.
– Jūs manote, kad jie imsis fizinės prievartos prieš mus?
– Aš tuo beveik neabejoju. Aš dažnai prognozuoju ir laba dažnai tos prognozės pasitvirtina, todėl dabar net bijau savo prognozių. Yra tam tikri dalykai, kurių visuomenė netoleruotų niekada tam tikrose valstybėse. Pvz., dabar šurajevai rengia tas akcijas parduotuvėse prieš Matijošaitį ir „Viči group”, kai tie žmogeliai prisikrauna šios produkcijos į vežimėlius, atveža iki kasos, ir sako „pasakykite savo valdžiai, kad tokių prekių čia nebūtų”. Jie gi yra paprasti debilai, ir jie nesupranta, kad tik padarė papildomų darbo parduotuvės darbuotojams, ir niekam daugiau. Kurie per dieną turi dešimt kartų vežti atgal tas prekes. Tokiu atveju paprastai kviečiama policija, ir jeigu tokį veiksmą kartoji kelis kartus, tikrai turėtum bent jau administracinę bylą. O šurajevai pila kečupą ant grindų prekybos centruose, ir rašo : „atsargiai, ukrainiečių kraujas”. Kadangi tai padaryta ne vieną kartą, tai būtų chuliganizmas ir baudžiamoji byla. Tačiau dabar to niekas nebaudžia, ir aš matau, kad tokias akcijas kažkas gerai apmoka ir tai nėra šurajevo fantazija. Nes paskui visos tos akcijos kartojamos kituose miestuose.

prudas
prudas

– Aš irgi stebėjausi, kodėl tas jaunimėlis nudažė kūdrą prie rusų ambasados ir sulindo į ją – taigi vanduo žiauriai šaltas? Kiek reikia sumokėti, kad lįstum į tokį vandenį?
– Teisingai vienas urologas parašė, kad dabar laukiam šių merginų su pūslės uždegimais ligoninėse. Kita kartą net neaišku, ar paskui tos panos galės gimdyti, sulindę į tokį šaltą vandenį. tačiau aš manau, kad bus dar blogiau.
– Kiek blogiau, ar iki tiek, kad kaip Ukrainoje pradės šaudyti rusus gatvėje vien todėl, kad jie rusai, kaip Bučioje?
– Ne, to nebus, tačiau kitą kartą nereikia ir šaudyti. Užteks ir pogromų, ir kitokių dalykų, nes faktiškai lyg to mes dabar ir einame. Jie to ir siekė – tos didžiosios konfrontacijos su Rusija ir Baltarusija, į tai buvo sąmoningai einama. ir mes puikiai suprantame, kuo viskas pasibaigs. Man tai viskas aišku. Bus karas. Per daug suinteresuotų žmonių, kad karas būtų.
– Ir Lietuva įsivels į šį karą?

– Lietuva tiks grumstelis šiame kare.
– Tačiau nejaugi jie nesupranta, kad karo atveju Lietuva taptų Mariupoliu?
– Aš iš karto, kai tik viskas prasidėjo, nesupratau, kodėl rusai puolė Kijevą ir Charkovą, atrodė, kad jie tereikia tik Donetsko ir Luhansko sričių. Paskui supratau, kad derybose jiems reikia turėti kozirių, kuriuos teks atiduoti. Todėl jie kai ką gražins, ką jau buvo užėmę. Tačiau toks žingsnis neatitinka kitų šalių interesų. Globalistams nerūpi tas doneckas ar dar kažkas – jiems tiesiog reikia karo – reikia pamokyti Rusiją, o Ukraina turi tapti tokiu pereinamu kiemu. Todėl ją ir ginkluoja iki dantų, ir siunčia mirti. Tuo labiau, kad resursai baigiasi, o pasauliui reikia dujų ir naftos. Kodėl jie turi priklausyti kažkokiems rusams? Viskas turi priklausyti globalistams.
– Tačiau negi yra galvojančių, kad įmanoma nugalėti rusus tokiame konvenciniame kare, ir kad rusai nepanaudos atominio ginklo, jeigu NATO juos užpuls?
– Jie įsitikinę, kad Rusiją galima nugalėti. Taip, kaip buvo įsitikinęs Napoleonas ir Hitleris. Istorija mus moko, kad kartą per šimtą metų europos sąjunga bando užkariauti Rusiją.
– Hitleris nebuvo įsitikinęs, puldamas Rusiją, jis sakė savo generolams, kad Vokietija labai rizikuoja? Tačiau nejaugi tokie idiotai yra ir Europos sąjunga?
– Jie Rusiją piešė ir patys tuo įtikėjo, kad tai labai atsilikusi šalis.
– Aš irgi stebėjausi, kad Ukrainos TV rodo, kaip jie užims Maskvą ir griaus Kremlių? negi jie tokie idiotai?

 • Bet tai yra ir jie įsitikinę, kad Ukrainai nelabai sekasi, tai prieš tokį NATO Rusija tikrai neatsilaikys.
 • Gal ir taip, tačiau kokia kaina?
 • Kaina juos tenkina – tereikia tik nušluoti Rusiją nuo žemės paviršiaus.
 • Tačiau kokia dalis pasaulio bus nušluota kartu?
 • Tai niekam nerūpi, ypač tiems, kurie sėdi aukštai. Ar tokia Lietuva jiems įdomi, ir jie pasiryžę ją paaukoti dėl tikslo? Jiems nusispjauti ant tokios Lietuvos, kaip ir ant viso pasaulio. Globalistų vyriausybė galvoja tik apie taip jie toliau galės gyventi ir valdyti, niekas kitas jiems nerūpi. Tokių iliuzijų aš jau seniai neturiu. Todėl manau, kad kuo toliau, tuos bus blogiau, ir nė viena pasaulio šalis nebus saugi. Esmė tokia, kad visi, kurie kritikuoja valdžią, jie bus persekiojami, ir jiems dabar tereikia tik išgyventi. Stebėti, matyti, ir išgyventi.
 • Ir patylėti, nepraleisti progos patylėti?
 • Man tai taip sunku patylėti, nes taip noriu parašyti vieną kitą postą. Patriotams negalima daužyti vietinių rusų, tačiau jiems reikia išsilieti. Todėl jie pradės mušti saviškius, lietuvius. Dar vasario pabaigoje, kai prasidėjo karas, aš pasijutau kaip žydas nacių Vokietijoje. Kodėl aš negaliu nueiti į protesto akciją prie JAV ambasados kaip šurajevas, ir ten pilti kečupą? Nes JAV iki šiol perka naftą iš Rusijos ir dabar panaikino embargo trašoms. Tačiau niekas apie tai nekalba. jeigu protestočiau prie JAV ambasados, ar man nieko už tai nebūtų?
 • Kaip baigsis karas Ukrainoje?
 • Greitai jis tikrai nesibaigs. Dabar NATO siunčia Ukrainai labai daug ginklų, ir labai galingų, ir su tais ginklais Ukraina galis bandyti atsiimti Donecką. Jie puls rusus.
 • Turint omenyje, kad ukrainiečiai Bučos miestelyje iššaudė visus vietinius rusus, ir kaltę suvertė rusams, tai karas bus itin žiaurus?
 • Kai vakar Kramatorske raketa užmušė daug žmonių, ir pamatė, kad nepavyks kaltės suversti rusams, tai iš karto tą istoriją pamiršo. Jie demonstruoja, kad ką nori, tą ir daro, niekas jiems nepriekaišauja. Todėl dabar ukrainiečių pusė suaktyvės, ir jie puls Donbasą. Bet aš manau, kad tam tikru metu turi atsidaryti ir antras frontas. Ne veltui prie Rusijos sienų atvežta 40 tūkst. NATO kariuomenės. Ar dabartiniai karo veiksmai rodo, kad kažkas grėstų Ukrainos vakarinei daliai? Tikrai ne. Reiškia, kad bus antras frontas. Ir jis bus atidarytas tada, kai į karą oficialiai stos Baltarusija. Tiesa, nežinau, kokį pretekstą jie sugalvos karui, kai tiek daug kartų pakartojo, kad nesikiš į karą. Gal būt, tiks ir toks pretekstas – „mes norime nutraukti Ukrainos tautos genocidą”. Turint omenyje, kad su Baltarusija ribojasi Lietuva ir Lenkija, galima numatyti, kur prasidės karas. Atkreipk dėmesį, kad net visos tarptautinės teisinės institucijos jau seniai nebekreipia dėmesio į tai, ko prašo rusai arba Rusija. Anksčiau buvo tokia tvarka, kad Strasbūro teismas, gavęs pvz. keliasdešimt žmonių skundą dėl genocido arba neapykantos rasiniu pagrindu, tai jie priima ir nagrinėja skubos tvarka. Dabar, kai gavo bene 1000 žmonių skundą iš Donbaso, kad buvo vykdomas genocidas jų atžvilgiu, tai EŽTT tą skundą tiesiog padėjo į stalčių, ir nenagrinėja. Net nepasisakė dėl jo priimtinumo. Jie tiesiog nevykdo to, kas jiems priklauso pagal Konstituciją.
 • Bjauriausia, kad nė viena Lietuvos politinė partija nepasisako dėl masinės rusofobijos?
 • Jie visi bijo, kad bus užkapoti ir nutildyti. Jie girdi tą rėkimą, tačiau nesupranta, kad tas rėkimas sklinda iš 5-10 proc. gyventojų. Tų garsiai rėkiančių ir neapykantą skatinančių žmonių nėra daug, tačiau jie labai agresyvūs, todėl ir susidaro įspūdis, kad jų labai daug. Todėl ir atrodo pavojinga prieš juos pasisakyti. Pažiūrėk, pvz. Šurajevo įrašus facebooke palaikina kokie 9 tūkst. žmonių, tai yra labai nedaug. Iš jų trys ketvritadaliai yra isteriškos kompleksuotos bobos. Mūsų nelaimė, kad mes sunaikinome moterišką giminę su tikromis vertybėmis Lietuvoje – jų vietą užėmė rėksmingos bobos, kurios prasmę mato kuo labiau sudirbti kitą žmogų. Pačios didžiausios neapykantos skatinimo aktivistės yra Lietuvos bobos. Gaila, kad facebooke nesimato, ar jos turi vaikų, ar ne. Nes tada ta neapykanta būtų lengvai paaiškinama.
urtes1
urtes1
 • Viena tokia boba siūlėsi man suskaičiuoti šonkaulius ir dantis.
 • urte gabriele
  urte gabriele
 • Kodėl jai nepasiūlyti garbės asmeniškai tai padaryti?
 • Sakai, kad nieko gero mūsų nelaukia?
 • Sakau, kad mes gyvename labai įdomiu laiku. Aš tik sakau, kad turiu namuose ligonių ir turiu jais pasirūpinti, todėl matau, kokiu tempu brangsta maisto produktai. Mėsos koncervai kartais atsiranda, tačiau greitai dingsta. O dėl dujų tai aš apskritai šoke – juk dauguma gyvenamųjų kvartalų maistą gamina dujomis. ką jie darys, kai dujų nebeliks? Aš savo ligoniams sakau – džiaukitės, kad jums neteks matyti to siaubo, kuris mūsų laukia. Aš gi, būdama gyva, gal jums, mirusiems savo mirtimis, dar pavydėsiu.

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));