Lietuvos gelbėtoju svarstančio tapti premjero S. Skvernelio psichinė būklė kelia abejonių, arba jis tiesiog vykdo užduotis


Lietuvos gelbėtoju svarstančio tapti premjero S. Skvernelio psichinė būklė kelia abejonių, arba jis tiesiog vykdo užduotis

 

 
Paskelbta: 2018-12-26 11:45 Autorius: ekspertai.eu

gelbetojas 01(1)

Premjeras Saulius Skvernelis tvirtina, kad didėjanti poliarizacija visuomenėje ir baimė, jog 2019 m. išrinktas dabartiniams valdantiesiems oponuojantis prezidentas gali nubraukti visą jo vadovaujamos Vyriausybės darbą, verčia rimtai svarstyti apie dalyvavimą šalies vadovo rinkimuose.

Apie tai skelbiama nepriklausomo Žmonių partijos portalo delfi.lt publikacijoje „Skvernelis: esu priverstas rimtai svarstyti apie dalyvavimą šalies vadovo rinkimuose“.

Informuojama, kad pagrindinė priežastis, verčianti galvoti apie prezidento rinkimus, yra jį bauginanti galimybė, jog aukščiausią šalies postą laimės žaliesiems valstiečiams oponuojantis politikas. S. Skvernelis prisipažino, kad jaučia didelį tiek visuomenės palaikymą, tiek politikų.

Ekspertai.eu primena, kad Vyriausybei vadovaujant S. Skverneliui dar rafinuočiau suklestėjo politinė korupcija, nestabdomai finansuojami įvairiausi pseudoantikorupciniai projektai, prikurta begalė pseudoantikorupcinių komisijų ir komjaunuoliškos dvasios darbo grupių.

Šių metų pabaigoje premjeras suspindo pateikęs Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) direktorės Dianos Vilytės kandidatūrą antrai 4 metų kadencijai teigdamas, kad šios moters „nuopelnai skaidrinant viešuosius pirkimus yra akivaizdūs, todėl šiuos darbus būtina aktyviai tęsti“.

3vil 03

Kaip žinoma, prezidentė Dalia Grybauskaitė paskyrė šį patikimą didžiosios korupcijos sraigtą antrai kadencijai. Ekspertai.eu primena, kad per viešuosius pirkimus kasmet išleidžiama (dėmesio!) apie 4 milijardus eurų (14 milijardų litų) – t.y. apie 40 proc. viso valstybės biudžeto. D. Vilytė nepriekaištingai rūpinasi, kad valstybės pinigai būtų įsisavinami su kuo mažesniu triukšmu.

Šių metų gruodžio 19 d. surengtoje spaudos konferencijoje Seime, signataras Bronislavas Genzelis, kalbėdamas apie naikinamus kultūros objektus, viešai stebėjosi žaliųjų valstiečių premjero S. Skvernelio veikla.

„Mes virstame politine valstybe, kurios tikslas sunaikinti Lietuvos kultūrą. Aš dabar žiūriu į Skvernelį, aš pradedu abejoti. Aš matau dvi alternatyvas: arba su jo psichika netvarkoj, arba, visgi, kažkieno tai vykdo užduotis“, – apie prieš Lietuvą ir jos gyventojus nukreiptą S. Skvernelio vykdomą veiklą kalbėjo B. Genzelis.

Pasak B. Genzelio „normalus žmogus, kuris yra savo valstybės pilietis, negali taip elgtis“.

 

https://www.youtube.com/watch?v=xRbA1xEIAeE

Ekspertai.eu primena, kad labiausiai S. Skvernelis pagarsėjo 2012 m. būdamas generaliniu policijos komisaru, kai jo vadovaujami 240 pareigūnų, vykdydami prezidentės D. Grybauskaitės nurodymą, dalyvavo Deimantės Kedytės ėmimo iš namų operacijoje.

Kaip gerai žinoma, iki šios dienos nėra žinoma, kokia yra mergaitės sveikatos būklė ir jau beveik metus laiko neatsakyta į disidentės Nijolės Sadūnaitės klausimą-reikalavimą, išsakytą Seime minint Sausio 13-ąją – ar V. Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti kapo vietą.

Kaip žinoma, S. Skvernelis tik pasakė, kad N. Sadūnaitė savo kalboje viską melavo.

Be kitų įdomybių, S. Skvernelis taip pat pasižymėjo didele kritika tų, kurie į valdžią pateko per žmonių lavonus.

Keli susiję:

Ramūnai Karbauski, ko Lietuvai reikia labiau – bibliotekos Naisiuose ar valstybinės reikšmės bibliotekų?   

Viešųjų pirkimų tarnybos vadovės Dianos Vilytės karjeros skrydis neatsitiktinis

Pedofilijos ir žudymų istorijos žinovai remia pečius: P. Gyliui tapus vidaus reikalų ministru jiems grėstų katastrofa  

Ministras S. Skvernelis: tai nebejuokinga arba reikia juoktis pro ašaras, jeigu taip iš principo apskritai gali būti šalyje   

S. Skvernelis sukritikavo tuos, kurie į valdžią pateko per žmonių lavonus   

LRT patvirtino: N. Sadūnaitės kalba Seime pataikė į skaudžiausią vietą pedomafijai
 
Gali būti, kad vidinys vėžys mūsų valstybę suės greičiau, negu V. Putinas spės paskelbti komandą „Fas“   

Palikite G. Kėvišą ramybėje ir įsidėmėkite šias pavardes: Saulius Urbanavičius ir Diana Vilytė

logo bottom

Facebook komentarai
});}(jQuery));