Kulšis – vegano sriuboje

by Agnė Gredeckaitė on January 14, 2015

Netrukus prasidės ilgi teismo procesai. Teisiamieji- žmonės bandę apsaugoti a. a Drąsiaus Kedžio dukrą nuo pedofilų ir, pasak pačios mergaitės, ją pardavinėjusios mamos, neturinčios motiniškų įgūdžių. Pedofilijos byla, tinkamai jos netyrus, buvo apversta  aukštyn kojomis, aukos tapo kaltinamaisiais, kaltinamieji aukomis. Pagrindinė kaltinamoji tapo mergaitės teta N. Venckienė, po Stankūnaitės šalininkų grasinimų nužudyti, išvyko į JAV bei sėkmingai pradėjo naują gyvenimą. Jos advokatą juokina Lietuvos teisėsaugos kaltinimai, ir tenka vis konsultuotis su vertėja, nes absurdas toks akivaizdus, kad sunku ir patikėti Lietuvos prokurorų suformuluotais kaltinimais.

Visuomenė šeriama A. Kuznecovaitės haliucinacijomis, išsiliejančiomis melo straipsniais dienraštyje Lietuvos Rytas. Juk ne visi žino, kad juos gyslota žurnalistė, taip sakant išdūrė rašinėdama, kad Drąsos Kelias partijos vedlės A. Skučienės prokurorai neišleidžia iš Lietuvos, kad nepaspruktų  Patikėjote? Na ir naivuoliai- tiesa, kad vykstant ikiteisminiam tyrimui, kaltinamasis privalo atsiklausti dėl išvažiavimo užsienin. Tiesa ir tokia, kad prokurorai  ne tik išleido, bet ir palinkėjo smagiai sutikti p. Audronei Kalėdas ir Naujus metus pas sūnų Vokietijoje. Ši taip ir pasielgė. O tikėję A. Kuznecovaite liko su ilga nosimi, apvyniota  lipniais melo makaronais.

Kauno pedofilijos istorija pabudino žmones ir po visiškos teisėsaugos neveiksnumo, po Seimo ciniškumo gimė nauji politiniai judėjimai bei partijos. Pavargę nuo korupcijos ir neteisybės dalis Lietuvos žmonių tarsi gaivaus šaltinio ieškojo alternatyvų sisteminėms partijoms. Konservatoriai nebepuoselėjo moralės vertybių, socialdemokratai tapo naujų buožių ir oligarchų sinonimu, liberalai – virto mažučiu Uabu, kitos partijos meiliai šypsojosi  rytinei kaimynei, kuri apsvaigusi nuo aukštos naftos kainų paskutinį dešimtmetį, dantis ėmė šiepti ir Lietuvos link. Be to  nuo sisteminių sklido vos jaučiamas pedofilijos dvokas.

Tarsi nauja viltis sužibo  N. Venckienės Drąsos Kelias partija. Ten rinkosi idealistai, norintys pakeisti Lietuvą.  Kaip tarp gėlių pasisėja ir piktžolės taip ir Drąsos Kely ėmė žirgliuoti prisitrynę ar pasiųsti politikieriai, spėję įšokti į violetinius ratus, prieš atimant mergaitę iš gimtų namų.  Įdomumo dėlei įmesiu a. a St. Stulpino pranašingą komentarą  apie besikuriančiają Drąsos Kelias partiją.

Stulpinas-kai kam, 2012-08-04 14:08

“Su Vasiliausku nei Prezidentė, nei kas nors iš Prezidentūros visiškai tuo klausimu nesikalbėjo ir jokio jam spaudimo nedarė. Tai patvirtino pats Vasiliauskas.Kartoju: Vasilauskas viešai pareiškė, kad jis neva pasiaukojo dėl T. Dapkaus, kurį jam buvo nurodę atleisti kažkas iš bendrovės savininkų..Aš asmeniškai netikiu, kad Vasiliauskas būtų aukojęs savo karjerą, savo gyvenimą, savo pareigas ir gerą atlyginimą vardan kito žmogau-faktiškai nesprendęs išeiti į gatvę. Atkreiptinas dėmesys, kad T. Dapkui niekas negrėsė, nes jis nedelsiant su geru atlyginimu buvo įdarbintas Mockaus televizijoje, o “pasiaukojęs” Vasiliauskas neva liko gatvėje.Tai visiškas absurdas, nes manau, kad tai buvo paprasčiausia VSD OPERACIJA, KAIP V. Vasiliauską “įsprausti” N. Venckienei.Nedelsiant buvo sudarytas Vasiliausko-Kuolio tandemas ir šalia Neringos Venckienės atsidūrė ne tik V. Vasiliauskas, bet net VSD kadriniai karininkai bei jų agentai.Manau, kad net baisiausiame sapne dori žmonės negalėjo susapnuoti, kad šalia N. Venckienės atsiras net VSD pulkininkas, Laurinkaus, A. Sadecko, A. Sakalo, S. Šedbaro, S. Sabatausko bendražygis, vienas iš apkaltos Prezidentui R. Paksui organizatorių ir vykdytojų, neseniai konservatorių siūlytas į VSD Generalinius direktorius-Linas Petronis.Deja, bet valdžios ir VSD projektas “Skaldyk ir valdyk yra įgyvendinamas sėkmingai.Manau, kad pati Neringa Venckienė, jei ji dabar nedelsiant “nepabus”, tai ją pažadins pralaimėti rinkimai, kai ta pati naujai išrinkta klaninė valdžia, su tokių pat ir tų pačių teisėsaugos vadovų pagalba galutinai susidoros su ja pačia, artimaisiais ir maža mergaite. Apie teisingumo atstatymą visai tautai bus galima pasvajoti dar gal po 20 metų-paskutinis šansas ką nors pakeisti bus prarastas.Manau, kad tada ji pamatys ir savo “branduolio bendražygių” tikrąjį veidą. “

Po beveik trijų mėnesių St. Stulpinas buvo rastas negyvas, užsikniaubęs ant savo kompiuterio. Mirties priežastis- sustojusi širdis. Ar jo įžvalgos buvo teisingos -paliekame spręsti jums.

Kaip analogas Drąsos Kelias politinei partijai  lygiagrečiai gimė Lietuvos Sąrašas, gausus menininkais ir intelektualiu branduoliu. Kam Drąsos Kelias politinė partija pasirodė per ankšta idėjomis, per daug lokalinės ir siauros reikšmės, tas galėjo atiduoti savo balsą Lietuvos Sąrašui.

Prasidėjus neramumams Ukrainoje liaudis kristalizavosi nebe į Stankūnaitės bei Drąsiaus šalininkus, bet į prorusiškus ir provakarietiškus piliečius.  Provakarietiškieji rinkosi Lietuvos Sąrašo siūlomas idėjas ir vertybes, dažnai nepastebėdami, kad Lietuvos Sąraše sutinka matytus veidus iš kitų barikadų pusių.

Vienas iš tokių veidų buvo  LR Seimo narys  V. Gailius. Violetinėje istorijoje žinomas, kaip vienintelis, iš KPB praslydęs šonu ir netgi paaukštintas į generolus, po nesėkmingos ( arba sėkmingos  Drąsiaus Kedžio medžioklės  spalio 5, 2009. To nebesužinosime, deja. ) V. Gailiaus kolegos buvo sužlugdyti –  neteko tarnybos. Buvusio policijos generalinio komisaro pavaduotojas Visvaldo Račkauskas bei  buvęs Kriminalinės policijos biuro (KPB) viršininko pavaduotojas Tomas Ulpis tamposi teismuose pagal patologinio melagio M. Žalimo parodymus. Patologiniu melagiu M. Žalimą praminė jį melo detektoriumi tyręs ekspertas.  http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/kriminalai/specialistas-m-zalimas-yra-patologinis-melagis-papildyta.htm  Nors Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininkas Algirdas Matonis ir išsisuko nuo mėsmalės į kurią pateko jo kolegos, ilgai dirbti KPB nebeteko ir jam. A. Matonį nuėmė  A. Kliunkos metodu, per alkoholį. A. Matonis buvo nučiuptas neblaivus  už vairo, nešdamas kažkokią valstybinę paslaptį.  KPB buvo išardytas, o pedofilijos byla tapo to ardymo katalizatoriumi.

Tad tikrai keista buvo matyti pas Liberalų Sąjūdį nutapsėjusį V. Gailių  Lietuvos Sąrašo draugijoje. Kokia prasmė postringauti apie teisėsaugos nusikaltimus, apie sukurpiamas bylas ir tuo pačiu siūlyti apginti N. Venckienei savo teisumą Lietuvos teismuose bei balsuoti uz seimo nario neliečiamybės nuėmimą? Nors esant vienoje partijoje su buvusio įtariamuojo pedofilijos byloje A. Ūso pusbroliu V. Ūsu, kitaip balsuoti būtų nesolidaru ir subyrėtų bet koks įsivaizduotas neva, turimas stuburas.

Slido gandai, kad LS kartu su  Liberalų Sąjūdžiu žadėjo siūlyt V. Gailių į  LR prezidentus  2014 LR Prezidento rinkimuose. Tik paviešinus V. Gailiaus dalyvavimą spalio 5, 2009 įvykiuose pakaunėje, prezidentinė idėja buvo atmesta.

Nuostabą kėlė ir Lietuvos Sarašo partijos stūmimas P. Urbšį į seimo narius. Taip sakant nuvirtus nuo vienos sistemoskėdės, išvertus kailinius, pasodinti ant kitos.  Tai bent pokytis!

Bet visgi didžiausią nokautą savo rinkėjams Lietuvos Sąrašas smogė pastatydami rėkliają ekonomistę A. Maldeikienę šalia N. Puteikio ir užrašę reklamą , “Balsuokime už  Lietuvos Sąrašo N. Puteikio ir A, Maldeikienės dalyvavimą rinkimuose!  “

Labiau tikriausiai nustebintų tik Liberalų Sąjūdis, išreklamavę Eligijų Masiulį su N. Venckiene poroje  ir ryškiomis raidėmis užrašą “Balsuokime už E. Masiulį ir N. Venckienę! ” Kas antra raidė oranžinė, kas antra violetinė… Atrodytų keistai, nederamai. Glumintų tiek violetinę minią, tiek liberaliają fauną. A. Maldeikienė Lietuvos Sąrašo partijoje – tai lyg mėsinga kulšis vegano sriuboje. Kaip ji ten įkrito, kas ją ten apsimiegojęs įvertė, vienas Dievas težino. Bet ji ten yra ir tarpsta.

Tad kodėl Lietuvos Sąrašas pasirinko tokį nederamą tandemą, jei taikosi į nesisteminę partiją, jei jo taikinys žmonės pavargę nuo netiesos, teisėsaugos savivalės , korupcijos ir cinizmo?  A. Maldeikienę atsimename kaip itin rėksmingai laidose puolusią senelius Kedžius, itin azartiškai gynusią teisėsaugą ir Laimutę Stankūnaitę, kuri kažkodėl vis dažniau matoma Anglijos nedideliame miestelyje, o jos dukra vis dar registruota Vilniuje. Kodėl A. Maldeikienė Kauno pedofilijos byloje taip aršiai griebėsi N. Venckienės, Kedžių puolimo? O dabar visu svoriu tėškėsi į Lietuvos Sąrašo partiją, gimusią būtent iš Garliavos įvykių?  Ar ji jaučiasi sava tarp laisvųjų menininkų,  organizuojančių popierinių angelų ir kitas  17-osios akcijas Daukanto aikštėje?  Ar laisvieji menininkai jaučiasi jaukiai turėdami užantyje kirbančią sisteminę, nieko blogo pedofilijos bylos numarinime neįžvelgusią A. Maldeikienę ir bet kokia proga nevengiančia pasityčioti iš violetinės minios?

Tikslas, jungiantis tiek V. Gailių, P. Urbšį bei gerklingąją A. Maldeikienę – yra neapykanta dabartinei LR Prezidentei D. Grybauskaitei, o ne permainų troškimas Lietuvos gyvenime. Nenustebtume, jei Lietuvos Sąrašas surastų vietos ne tik Maldeikienei, bet ir pačiai L. Stankūnaitei, jei ši kada nors grįžtų  pas dukrą, į Lietuvą,  iš ūkanotosios Anglijos.

Šiaip partijos Lietuvos Sąrašas aktyvas yra entuziastai šaunuoliai, kupini idėjų, energijos, tik keista, kad jie palieka skyles dviprasmiškumą keliantiems veikėjams sulysti, kurie užnuodiją gaivų orą sistemos pelėsiais.

Su pagarba Myra Kovalski.

ausra-maldeikiene-52a83570a6f76

Facebook komentarai
});}(jQuery));