V.Vasiliauskas jau pamiršo Neringą Venckienę

vaska

vaska

Audronė Skučienė

„Drąsos kelias” politinė partija

vaska

Seimo narys Valdas Vasiliauskas, į seimą patekęs su „Drąsos kelio” sąrašu, konferencijoje, skaitydamas pranešimą apie piliečių teisėtų lūkesčių problemą Lietuvoje net neužsiminė apie susidorojimą su Neringa Venckiene. Lyg ji niekada nebuvo egzistavusi nei Lietuvos nei Valdo gyvenime.

 

Mūsų klausimas būtų toks:

 

ar išrinkus seimo narį V.Vasiliauską pagal „Drąsos kelio” partijos sąrašą, pasižadėjus rinkėjams vykdyti būtent šios partijos programą ir išdavikiškai sužlugdžius DK partijos frakciją,perbėgdamas į kitą frakciją, nėra piliečių teisėtų lūkesčių problemos pradžia???

 

ar šiame kontekste neciniškai skamba konferencijos rezoliucija: „Kviečiame visus gyventojus, teisininkų bendruomenę, intelektualus ir visuomenininkus burtis bendrai veiklai – ginti nukentėjusius nuo teisėsaugos institucijų neteisėtų veiksmų, tobulinti teisinę aplinką bei keisti teisminės valdžios ir operatyvinės veiklos subjektų ydingą praktiką, šalinant atskirų pareigūnų nesiskaitymo su žmogaus teisių principais apraiškas.

Raginame visus piliečius, kurie yra nepagrįstai nukentėję nuo valstybės teisėsaugos institucijų veiksmų, kurių žmogaus teisės buvo pažeistos, kurie patyrė ar patiria diskriminaciją ir yra persekiojami KREIPTIS Į TEISINGUMO REGISTRĄ.”

Manome, kad pradėti reikia nuo savęs, tuomet nebus reikalo ir tokiems pranešimams skaityti ir rezoliucijoms skelbti.

Facebook komentarai
});}(jQuery));