Visi žinome kas yra V. Putinas. Jis – kaimyninės šalies, Rusijos prezidentas. Apie šio prezidento pomėgius, širdies reikalus, sėkmes ir nesėkmes nuolat mus informuoja lietuviški portalai. O kas yra tokia A. Kabajeva? Prisirpusi, gana patraukli mergina iš Rusijos. Buvus gimnastė, buvus Putino partijos narė, nelabai lankiusis ir dar rečiau reiškusis Dūmoje. Užkuliusiuose A. Kabajeva vadinama V. Putino moterimi. Valdovai nuo senų laikų būdavo itin dosnūs jų širdį užkariavusioms dailiosios lyties atstovėms. Jos gaudavo dvarus, karinių laivų flotiles, ar ištisas šalis, ar net kilmingą sutuoktinį. Šiais laikais tokioms ypatingoms moterims atsidėkojama kitaip. Politiko meiluže vadinama buvusi sportininkė, atsisakiusi Valstybės Dūmos deputato įgaliojimų, diriguos didžiausiam Rusijoje privačiam žiniasklaidos holdingui Nacionalinei žiniasklaidos grupei. Jis valdo ketvirtadalį Pirmojo kanalo akcijų, televizijos kompanijas „Ren TV“, Penktąjį kanalą, laikraštį „Izvestija“ ir dar kelias dideles ir mažas žiniasklaidos bendroves. A. Kabajeva užims direktorių tarybos pirmininko postą. Galime tikslingai manyti, kad šios pareigos patraukliai merginai suteiktos už Rusijos prezidento kampanijos palaikymą ir tam tikrą linksminimą, kas nėra blogai suaugusių žmonių gyvenime.

Lietuvos partijoje Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai taip pat galima rasti ” Kabajevą”, kuris neaišku ką ir kaip linksmina. Tai konservatorius E. Jurkevičius, gavęs net 6 vietą sąraše į Klaipėdos miesto tarybą. Nors labiau vietoj 6 vietos partijos sąrašuose, paslaptingas gerbėjas galėjo padovanot šiam buvusiam seimo nariui lietuvių gramatikos kursą trečiokams, nes E. Jurkevičiaus lietuvių kalbos gramatinės klaidos gąsdina bent kiek rašto pramokusį žmogų. Kaip Seime ar miestų tarybose atsiranda visiški beraščiai? Ar tikrai jie suvokia ką pasirašo, už ką balsuoja, ką sprendžia? Ar tikrai jie supranta lietuviškus žodžius spausdintomis raidėmis?

Ko norėti, kad mūsų įstatymai kiauri ir lengvai apeinami ar išverčiami į kitą pusę, kai įstatymų leidėjai kenčia nuo nemokšiškumo sakinių formuluotėse? Pipedija atrado dar vieną E. Jurkevičiaus talentą – poeziją ir savotišką asmenukę su pliušiniu tigru. Evaldas Jurkevičius – Tėvynės sąjungos narys pagarsėjo internete paleidęs apyvarton savo tigrinę nuotrauką, kurią išsiuntinėjo bet kam, kur papuola, sveikinimuose su dvasingu naujametiniu sveikinimų tekstu:

Gerbiami kolegos, bičiuliai Tegul su laime su džiaugsmusu paprastu švelniu juoku irdideliu draugų būriu ateinagražiausios metų šventės.Linkiu, kad ateinantys metaibūtų kupini naujų idėjų, odarbus lydėtų sėkmė.Linksmų švenčių Jums ir Jūsų artimiesiems! LR Seimo narys Evaldas Jurkevičius Evaldas_jurkevicius

O dar Evaldas Jurkevičius nuskambėjo per visą Lietuvos teritoriją, kai kreipėsi į Lietuvos žurnalistų ir etikos komisiją, besipiktindamas, kad žurnaliūgos seimūnus vadina seimūnais, o valdininkus – valdininkais. Nes tai mat kažkaip gal įžeidžiama, ar kaip ten jam susišvietė. Tai čia jau mes galim pasiūlyt Evaldui Jurkevičiui vadintis pavyzdžiui seimanariu, tuo išsiskiriant iš kitų seimūnų tarpo. Arba valdžiažmogiu, tuo išsiskiriant iš kitų buvusių valdininkų tarpo. Ir taip toliau. Čia jau kiekvieno laisvas pasirinkimas, kaip vadintis. Pašiepiamai, bet taikliai rašoma apie šį politiką Pipipėdijoje.  Asmeniniu autorės požiūriu šiam ypatai tikrai ne vieta Lietuvos smegenyse – Seime, ir net ne Lietuvos uostamiesčio taryboje. Nebent kuklia vietelė pačiame sąrašo gale, kaip paguodos prizas.

Deja, garbingos TSKD partijos šulai mano kitaip ir grūda beraštį į priekį, nustumdami daug protingesnius, veiklesnius ir Lietuvai daugiau galinčius duoti partijos narius. Bent mokančius taisyklingai lietuviškai rašyti ir suprantamai išreikšti savo mintis.

Taigi ką tokį svarbų iš TSKD malonina savo kompanija E. Jurkevičius, kad apdovanojamas sąrašų pirmose vietose ? Kam tokiam svarbiam tinka lietuvių kalbos gramatikos nemokantis vyras iš pajūrio? Siūlome pažvelgti būsimo kandidato į Klaipėdos miesto tarybą balsavimo Seime išreikštą nuomonę ir požiūrį į tam tikrus sprendimus:

2009-06-11

Kodekso papildymas 214 (30) straipsniu „viešas zoofilijos, nekrofilijos ar homoseksualizmo propagavimas ar finansavimas – užtraukia baudą nuo vieno tūkstančio iki penkių tūkstančių litų“

SUSILAIKĖ: Evaldas Jurkevičius.

2011-06-21

Civilinio proceso kodekso pakeitimo ir papildymo (įstatymo projekto, pateikto STASIO ŠEDBARO) … 4. Priverstinai perduodant vaiką, policijos atstovai pašalina kliūtis sprendimui įvykdyti …

UŽ BALSAVO Evaldas Jurkevičius.

2012 03 29

UŽ tai, kad nediskutuoti Garliavos klausimo Seime balsavo: Evaldas Jurkevičius.

2012 05 24

Kad sudaryti komisiją Neringą Venckienę patraukti baudžiamojon atsakomybėn, suimti ar kitaip suvaržyti jos laisvę: UŽ BALSAVO: Evaldas

Jurkevičius.

2012-05-24

dėl Liberalų sąjūdžio pasiūlymo NEĮTRAUKTI į darbotvarkę nutarimo – Dėl KOMISIJOS SUDARYMO GARLIAVOJE aplinkybių ištyrimui projekto balsavo: Evaldas Jurkevičius.

Tad kam stengsis ir dirbs šis konservatorių “Kabajeva” Klaipėdos miesto taryboje? Kieno vertybes ir teises gins? Kas skaito, rašo – mandatų neprašo, ar tai tik ne apie jus sklinda šmaikštus liaudies folkloras, ponas E. Jurkevičiau?

Gerų Jums naujametinių švenčių ir kuo mažiau nevykėlių politikų skaitytojams linki  

Myra Kovalskij

Facebook komentarai
});}(jQuery));