Korona viruso legenda arba didysis valdžios melas apie 50 tūkst. sergančiųjų šiuo virusu Lietuvoje (pildoma)

aurelius
Korona viruso legenda arba didysis valdžios melas apie 50 tūkst. sergančiųjų šiuo virusu Lietuvoje
Praeitą savaitę atlikta grupės mokslininkų studija paneigė viską, ką mums apie koroną jau metus pasakoja verygos, nausėdos ir skverneliai. Paaiškėjo, kad testas, kuriuo nustatoma, ar žmogus serga corona virusu, yra visiškai nepatikimas, net 97 proc. atvejų šis testas parodė klaidingą rezultatą. Kitaip sakant, iš tų daugiau nei 50 tūkst. žmonių, kuriems neva nustatytas korona virusas, geriausiu atveju serga keli tūkstančiai. Visi kit, kurie puikiai jaučiasi, tačiau dėl klaidingo testo neva turi virusą, sėdi uždaryti namuose ir nieko neveikia. Kartu sėdi ir visa šeima, ir vaikai – gyvenimas suparalyžuotas. Verslai žlunga dėl fiktyvaus testo. Nė kiek neabejoju, kad vyriausybė geriau už mus žino, kad tas testas yra šūdo vertas, nes 90 proc. „koornos” viruso nešiotojų to net nežino. Tačiau valdžia toliau sėja paniką ir baimę – „jūs visi mirsite, jeigu neklausysite”. Verygos ir nausėdiniai skverneliai nesugalvoja, ką čia dar uždaryti, ir kaip įkalinti sveikus žmones. Jie žino, kad vienintelis būdas išlaikyti šiuos žmones – įbauginti. Todėl ir baugina kasdien.
Žinoma, kad nė viena pasaulio vyriausybė nepripažins, kad daugiau nei metus vedžiojo žmones už nosies, ir neatsiprašys už šias žmogiškas klaidas.
Lapkričio 27 d. gupė garsių Europos, JAV ir Japonijos mokslininkų paskelbė savo studiją apie vadinamąjį koronos virusą Eurosurveillance mokslo tarybai
Eurosurveilance yra mokslo žurnalas apie užkrečiamųjų ligų, epidemijų priežiūrą ir kontrolę
https://www.eurosurveillance.org/
Mat iki šio korona virusas buvo nustatomas atliekant vadinamąjį PGR – polimerazės grandininės reakcijos tęstą
PGR (polimerazės grandininė reakcija) – itin specifiškas, greitai atliekamas, didelio jautrumo paveldimų bei infekcinių ligų tyrimo metodas. PGR tyrimo pranašumas – nustatomas tikslus ligos sukėlėjas, kai kraujyje dar nėra susiformavusių antikūnų, kuriuos organizmas gamina kovai su virusais (antikūnų susiformavimas užtrunka iki 20 d.)
Tai, kad šis būdas neva nustato, kada žmogus nešioja koroną virusą, dar pernai paskelbė grupė mokslininkų tame pačiame eurosurveiliance žurnale ir šis tyrimas buvo pavadintas Corman-Drpsten studija. Ja rėmėsi viso pasaulio medikai, nustaytdami coroną.
Praeitą savaitę paaiškėjo, kad ši metodika yra verta ąsilo ausų, nes 97 proc. atvejų ji klysta.
Be to, paaiškėjo, kad šios metodikos autoriai buvo susiję su farmacijos kompanijomis ir gavo iš jų daug pinigų.
Praeitą savaitę buvo paskelbta kita studija, pavadinta „External peer review of the RTPCR test to detect SARS-CoV-2 reveals 10 major scientific flaws at the molecular and methodological level: consequences for false positive results”, kuri sumalė į miltus ankstesniąją, kurią iki šiol naudoja ir Lietuvos gydymo įstaigos.
Ši studija, pavadinta „Išorinė RTPCR testo, turinčio nustatyti SARS-CoV-2 virusą” (arba vadinamoji Corman-Drosten studija), apžvalga parodo 10 esminių šio testo trūkumų molekuliniu ir metodiniu lygiu: tai lemia klaidingus teigiamus rezultatus“.
Šią studiją pasirašė mokslininkai Pieter Borger(1), Bobby Rajesh Malhotra(2) , Michael Yeadon(3) , Clare Craig(4), Kevin McKernan(5) , Klaus Steger(6) , Paul McSheehy(7) , Lidiya Angelova(8), Fabio Franchi(9), Thomas Binder(10), Henrik Ullrich(11) , Makoto Ohashi(12), Stefano Scoglio(13), Marjolein Doesburg-van Kleffens(14), Dorothea Gilbert(15), Rainer Klement(16), Ruth Schruefer(17), Berber W. Pieksma(18), Jan Bonte(19), Bruno H. Dalle Carbonare(20), Kevin P. Corbett(21), Ulrike Kämmerer(22)
Studijoje rašoma : Publikacijoje „2019 m. Naujo koronaviruso (2019-nCoV) nustatymas realiuoju laiku atliekant RT-PGR“ (Eurosurveillance 25 (8) 2020) autoriai pateikia diagnostikos darbo eigą ir RT-qPCR protokolą, skirtą aptikti ir diagnozuoti viursą(dabar žinomas kaip SARS-CoV-2), kurioje jie patvirtina, kad tai yra patikima diagnostikos metodika, naudojama visuomenės sveikatos laboratorijose. Atsižvelgdama į visas šio leidinio pasekmes viso pasaulio šalių visuomenėms, grupė nepriklausomų tyrėjų atliko minėtos metodikos apžvalgą, kurioje : 1) buvo patikrinti visi pateikto bandymo projekto komponentai, 2) RT-qPCR protokolo rekomendacijos buvo įvertintos pagal geros laboratorinės praktikos metodiką.3) šie parametrai ištirti pagal atitinkamą mokslinę šios srities literatūrą.
Paskelbtas RT-qPCR protokolas, skirtas aptikti ir diagnozuoti 2019-nCoV virusą turi daugybę techninių ir mokslinių klaidų, įskaitant nepakankamą DNR tyrimo metodiką, problemišką ir nepatikimą RT-qPCR protokolą ir tikslaus testo patvirtinimo nebuvimą. Nei pateiktas testas, nei pats protokolas neatitinka priimtinos mokslinės publikacijos reikalavimų. Toliau neminimi rimti šio testo autorių interesų konfliktai. Galiausiai labai trumpas laiko tarpas tarp leidinio pateikimo ir priėmimo (24 valandos) reiškia, kad sistemingas tarpusavio vertinimo procesas čia nebuvo atliktas arba buvo problemiškai blogos kokybės. Pateikiame įtikinamų minėtos publikacijos trūkumus, klaidas ir tų klaidų įrodymus. Atsižvelgdami į čia pateiktas mokslines ir metodines pastabas, esame įsitikinę, kad „Eurosurveillance“ redakcija neturi kito pasirinkimo, kaip tik išimti minėtą straipsnį.
Šis straipsnis parodys daug rimtų „Corman-Drosten“ metodikos trūkumų, ir dėl šios metodikos klaidų visame pasaulyje klaidingai diagnozuotos infekcijos, priskiriamos SARS-CoV-2 ir susijusios su liga COVID-19.
Valstybės įvedė griežtus karantinus, kurie sunaikino daugelio žmonių gyvenimus ir pragyvenimo šaltinius, apribojo galimybes gauti išsilavinimą, o šie vyriausybių nustatyti apribojimai visame pasaulyje yra tiesioginis kėsinimasis į pagrindines žmonių teises ir jų asmenines laisves, ir tai daro žalą viso pasaulio ekonomikai.
Dėl Corman-Drosten metodikos yra dešimt esminių problemų, kurias mes išsamiau apibūdinsime ir paaiškinsime tolesniuose skyriuose. Pirmoji ir svarbiausia problema yra ta, kad virusas „SARS-CoV-2“ (leidinyje pavadintas 2019-nCoV, o 2020 m. Vasario mėn. Tarptautinio virusų ekspertų konsorciumo pavadintas SARS-CoV-2) šioje metodikoje yra pagrįstas tyrimų rezultatais, kuriuos patiekė laboratorija Kinijoje, nes tuo metu tyrimo autoriams nebuvo prieinama nei infekcinės („gyvos“) ar inaktyvuotos SARS-CoV-2 kontrolinės medžiagos, nei izoliuotos viruso genomos RNR.
Iki šiol autorystė nepatvirtino izoliuotų SARS-CoV-2 virusų ar jų pilno ilgio RNR.
Pagal Corman ir kt autorių: „Siekėme sukurti ir įdiegti patikimą diagnostikos metodiką, naudojamą visuomenės sveikatos laboratorijose, neturint virusinės medžiagos.“… [1]
Valstybinis transliuotojas bei nepriklausoma užsakomoji žiniasklaida – kuri dažniausiai pasižymi ypatingu operatyvumu – žemiau pateikiamos informacijos nekomentuoja. „Ekspertai.eu paprašė pakeomentuoti šią studiją:
PAPILDYTA
Laikinai einatis Sveikatos apsaugos ministro pareigas, žaliasis valstietis Aurelijus Veryga atsisakė komentuoti aukščiau pateiktą informaciją ir žemiau publikuojamus dokumentus.