Kaip buvo pagrobta mergaitė iš Venckienės namų. Slaptas įrašas – kaip buvo sugriauta pedofilijos byla (pildoma)

Galerija

Galerija

Kaip buvo pagrobta mergaitė  Venckienės namų. Slaptas įrašas  kaip buvo sugriauta pedofilijos byla (pildoma)

1111111111 Rating 4.54 (24 Votes)

 Karolis Venckus

 

 

Niekada nematytas 2012 m. gegužės 17 d. vaizdo įrašas, darytas namo viduje Klonio gatvėje, Garliavoje, pagrobiant Deimantę Kedytę.
Vaizdo įrašas buvo nuslėptas nuo Jungtinių Amerikos Valstijų ekstradicijos prašyme dėl Neringos Venckienės išdavimo. Taip pat nuslėptas nuo Lietuvos Respublikos Seimo, naikinant Neringos Venckienės kaip teisėjos ir vėliau kaip Seimo narės teisinę neliečiamybę.
Vaizdo įraše fiksuota protu nesuvokiama fizinė ir psichologinė prievarta vaiko ir Neringos Venckienės atžvilgiu.

 

 

P. S. Ekspertai.eu kreipėsi į Generalinį prokurorą Evaldą Pašilį, prašydami pradėti ikiteisminį tyrimą dėl vaizdo įrašuose matomų organizuotos gaujos nusikalstamų veiksmų. Taip pat kreiptąsi į premjerą Saulių Skvernelį bei prezidentą Gitaną Nausėdą (į prezidentę D. Grybauskaitę nesikreipė) prašant pakomentuoti vaizdus ir išsakyti savo nuomonę apie tai, kas matoma vaizdo įrašuose.

 

Kaip žinia, Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjas Kondratjevas savo nutartimi perduoti vaiką motinai nurodė, kad leista prievarta (pašalinant kliūtis perduodant mergaitę motinai) paimti mergaitę iš N. Venckienės namų ar kitos vietos, kur galimai gali būti vaikas.

Teismas konstatavo, kad šios nutarties rezoliucinė dalis yra aiški – joje aiškiai nurodoma, kad teismas vykdant 2011 metų gruodžio 16 dienos Kėdainių rajono apylinkės teismo sprendimo dalį dėl vaiko perdavimo motinai leido prievarta (pašalinant kliūtis perduoti mergaitę motinai) paimti mergaitę iš N. Venckienės namų ar kitos vietos, kur galimai gali būti mergaitė, teigiama teismo pranešime. Nutartyje pažymima, kad prievarta gali būti naudojama ne prieš vaiką, o pašalinant kliūtis sprendimui įvykdyti. Civilinio proceso kodekse yra nurodyta, jog priverstinai perduodant vaiką policijos atstovai pašalina kliūtis sprendimui vykdyti, o valstybinės vaiko teisių apsaugos institucijos atstovai vaiką paima ir perduoda jį išieškotojui.

Tiesa, visiškai neaišku, kodėl mergaitę pagrobti padedantys mentai, matydami kaip motina suka ranką savo dukrai, ir kaip kelias minutes plėšia ją nuo Neringos Venckienės, nė piršto nepajudina, kad būtų užkirstas kelas smurtui prieš vaiką.

Vaikų teisių apsaugos įstatymas aiškiai nurodo, kokios yra smurto prieš vaiką formos:

1) fizinis smurtas – tyčinis fizinis veiksmas ar veiksmai prieš vaiką, taip pat fizinė bausmė, jeigu dėl to vaikas mirė, buvo sutrikdyta jo sveikata ar normali raida arba buvo sukeltas skausmas ar pavojus vaiko gyvybei, sveikatai ar normaliai raidai arba pažeminta vaiko garbė ir (ar) orumas;

Lygiai taip pat įstatymas įpareigoja policiją įsikišti matant, kad daromas nusikaltimas. Mat policijos veiklos įstatymo 25 straipsnis. Pareigūnų pareigos nurodo, kad : 1. Pareigūnas privalo:

2) gavęs pranešimą apie daromą nusikalstamą veiką ar administracinį teisės pažeidimą (nusižengimą) arba pats būdamas įvykio liudininku, imtis neatidėliotinų priemonių užkirsti kelią daromai nusikalstamai veikai ar administraciniam teisės pažeidimui (nusižengimui), įvykio vietai ir įrodymams apsaugoti, nusikalstamos veikos ar administracinio teisės pažeidimo (nusižengimo) liudininkams nustatyti, sulaikyti ir (ar) pristatyti į policijos įstaigą asmenį, padariusį nusikalstamą veiką ar administracinį teisės pažeidimą (nusižengimą) ar įtariamą jų padarymu, ir policijos generalinio komisaro nustatyta tvarka pranešti apie tai policijai.

Šiame įraše matome, kaip mentai būriu traiško smulkia moterį, ir padeda smurtautojai įvykdyti nusikaltimą.

Tik laiko klausimas, kada visi šie mentai stos prieš teismą

 

Kaip žinia, premjeras Saulius Skvernelis iki šiol neatsakė į Nijolės Sadūnaitės klausimą – kur yra Deimantė Kedytė arba kur jos kapelis?

 

Galerija

Facebook komentarai
});}(jQuery));