Kada baigsis karantinas? „Niekada”, – atsako Davoso įkūrėjas Klausas Schwabas

svabas-scaled

svabas-scaled

„Jau nebe sąmokslo teorija.
„Daugelis klausia – kada mes pagaliau galėsime grįžti prie normalaus gyvenimo ?
Jeigu trumpai – niekada ! Formuojasi nauja realybė , radikaliai besiskirianti nuo tos , kurią mes pamažu paliekame praeityje .”
klaus2
Tai citata iš Klauso Schwabo knygos , kuri jau gavo metų knygos , o tiksliau – metų skandalo titulą . Knyga vadinasi ” COVID -19 : Didžioji perkrova”. Ją 2020 – ųjų metų vasarą parašė Klausas Schwabas (žmogus , įkūręs Davoso forumą ) ir ultrakairiųjų pažiūrų žurnalistas , futurologas Therry Malleret .
Šios knygos lozungus ir formules jau seniai savo pasisakymuose naudoja Kanados ministras pirmininkas J.Trudeau , žmonės iš J.Bideno rinkiminės kampanijos , Britanijos premjeras B. Jonsonas ir kiti politikai : ” naujas normalumas” (new normality ) , ” medicinos amžius”(medical years) , „perstatysim geriau ” (build back better) ir kt. Ir tai jau nėra sąmokslo teorija – tai iššūkis mums , tai būdas mus įbauginti .
Knygoje mums aiškina – dabar nebebus nei nuosavybės , nei grynųjų pinigų , nei demokratijos , todėl , kad mes kryptingai tikslingai ir sėkmingai „sulaužėme ” pasaulį iki tokio lygio , kad jokio kelio atgal jau nebėra .
Ko gero pats įdomiausias klausimas būtų – kodėl knygos pavadinime figūruoja virusas? Kanados ministras pirmininkas J.Trudeau atsako : „virusas pasirodė pačiu laiku , ši pandemija suteikė mums šansą Didžiąjam ekonomikos perkrovimui.”
Taip pat ir pats K.Schwabas atviru tekstu pareiškė : ” pandemija parodė , kaip greitai mes galime įgyvendinti visus numatytus pasaulio pokyčius.”
Ir dar – jis ragina visų šalių vadovybę : NEATLAISVINTI SUVARŽYMŲ IR NEATŠAUKTI KARANTINO , KOKS BEBŪTŲ STIPRUS MASIŲ PASIPRIEŠINIMAS . Pažodžiui- „Desinchronizacija tarp dviejų grupių ( tų kurie priima sprendimus ir visuomenės) yra didžiulė , grupių interesai labai skiriasi ir išspręsti šią problemą bus nelengva . Jie ( visuomenė) dėl suvaržymų sukelto streso gali priešintis ir maištauti bei tapti nepaklusniais .Tačiau nepaklusniųjų pasipriešinimą reikia malšinti visais įmanomais būdais , o būdų mes turime labai daug,tokių kaip bendras visoms šalims dokumentas , kad nesi užsikrėtęs Covid-19 , pagal kurį asmenį bus galima įleisti arba neįleisti į kitą šalį ,lėktuvą ar futbolą .Ir dar daug kitų priemonių .”
(Kaip matome , dabar mes kaip tik ir esame šiame etape .)
Pabaigai dar keletas K.Schwabo minčių :
” Jeigu globalizacija ir demokratija ir toliau plėsis , tai nacionalinėms šalims vietos pasaulyje nebeliks . „
„Valstybinės vyriausybės ir tautos liks praeityje , vietoje jų turėtų susidaryti bendra biomasė.” (!)”
Facebook komentarai
});}(jQuery));