Pandemija – geriausias laikas ratifikuoti Stambulo konvenciją, sugriauti šeimas ir atimti vaikus

seima

seima

Pandemija – geriausias laikas ratifikuoti Stambulo konvenciją, sugriauti šeimas ir atimti vaikus

 

Taip mano teisininkė Daiva Guobienė, kuri mano, kad prisidengiant valdžios teroru dėl covid-19 pandemija, bus bandoma ratifikuoti Stambulo konvenciją ir sugriauti Lietuvos visuomenę iš vidaus. Nes ši konvencija atima iš tėvų teisę auklėti savo vaikus

D.Guobienė atsakė į LL klausimus:

Ką galvojate apie tą ministrės Dabravolskos pasakymą, kad bus apribotas susirašinėjimas?  Kuo dėtas covid-19 ir susirašinėjimas?

 • Esmė ta, kad ji matyt kalba apie nepaprastosios padėties įvedimą. Ją paskelbus, įsijungia visi tie jungikliai, kurie leidžia tai padaryti – apriboti susirašinėjimą, žmonių išėjimą į gatvę tik su leidimais ir pan. Ir tie draudimai nėra susieti su nepaprastosios padėties priežastimi. Nes nepaprastoji padėtis skelbiama dėl ko – dėl karo, kažkokių neramumų ir pan. Ir tada atrodo logiška, kad valstybė prižiūri susirašinėjimą, nes yra iškilusi grėsmė valstybės suverenitetui. Todėl šį kartą, aš manau, kad Dorbovolska tiesiog gąsdina. Ir jos pasisakyme yra cituojamas Gabrielius Landsbergis, kuris sako, kad „atsiranda daugiau instrumentų, kai įvedama nepaprastoji padėtis“. Todėl man akyse atsiranda toks vaizdas – sadisto kabinetas, kuriame jis sako : „O, puiku, dabar galėsiu naudoti visus kankinimo įrankius“. Man iškyla tokia analogija. Ir dar – visa tai kalbama prieš visas šventes, kai žmonės nusiteikę šventiškai, norėtų atsipalaiduoti ir galvoti apie Kalėdas.
 • Ar tai sąmoningai padaryta, ar netyčia?
 • Jeigu mes kalbama, kad tai – ne vien Lietuvos problema, nes mes suprantama, kad yra vykdomi globalūs planai. Todėl nereikia užmiršti vadinamo gydytojo Avicenos eksperimento. Jis suleido į narvus du ožiukus, ir vieną pastatė šalia narvo su vilku. Tas ožiukas, kur augo šalia vilko, labai greitai nudvėsė, nes tas stresas ir baimė yra vienas labiausiai žmones žudančių faktorių. Todėl aš manau, kad tas taps yra daromas ir Lietuvoje, ir tam parinktas specialiai laikas prieš Kalėdas. Žmonės tiek įbauginti, kad jeigu pasižiūri į sisteminę žiniasklaidą, tai ten praktiškai apie nieką daugiau nekalbama – tik apie koroną.
 • Negali kaltini, nes tai visiems svarbu. Žiniasklaida eina paskui visuomenės baimes, ir jas kursto?
 • Tai ir reikia atriboti – ar žiniasklaida eina paskui baimes, ar jas kursto? Nes tai teiginiai, vienas kitam prieštaraujantys.
 • Aš manau, kad baimes kursto vyriausybė, nes SAM kiekvieną rytą paskelbia, kiek žmogelių numirė nuo covid-19, ir tuos skaičius išpučia visa žiniasklaida? Žiniasklaida žino, kad tie straipsniai bus labiausiai skaitomi ir komentuojami.
 • Taip, tačiau tai yra jų valia platinti ar ne.
 • „Laisvas laikraštis“ tos ataskaitos neplatina, tačiau kitur tai naujiena Nr. 1?
 • Tai, kad jie pastoviai apie tai kalba ir apie tai rašo, tai padeda mus laikyti baimėje. Tuo tarpu kitokia informacija, kuri yra prieštaraujanti tai baimei, yra nuslepiama. Pvz., Nyderlanduose ir Danijoje buvo priimti įstatymai dėl priverstinio vakcinavimo, tačiau užteko žmonėms susirinkti į demonstracijas, ir iš karto tas įstatymas buvo atšauktas. Kokia žiniasklaida paskelbė šią žinią? Ne, tai todėl ir sakau, kad tikslas yra įbauginti žmones, nes jeigu būtų paskelbta, kad jiems susirinkus protestuoti, prievarta atšaukiama, tai taip ir galėtų atsitikti. Todėl ši informacija neskelbiama.
 • Jeigu tikslas yra įbauginti žmones, tai vyriausybė jau šio tikslo pasiekė – visi jau nežmoniškai bijo. Šį laikotarpį aš lyginu su ketvirtu dešimtmečiu Vokietijoje, kur dėl valdžios propagandos visi labai nekentė žydų, ir žmonės gatvėse juos mušdavo?
 • Tai dabar visa tauta yra tie žydai. Tik aš nemanau, kad visi labai bijo. Yra ir protaujančių žmonių, kurie dalinasi informacija, ir iš jos matome, kad valdžios veiksmams trūksta logikos. Net Širinskienė pakliuvo į nemalonią situaciją, ir iš jos padarė labai neigiamą pavyzdį. Nes žiniasklaida pateikia, kad Seimo nariai eina savanoriais į ligonines, ir tai teigiamas pavyzdys.
 • Tai gerai, dabar visi įbauginti, o kas bus toliau?
 • Kas bus toliau, priklauso nuo mūsų. Jeigu valdžia nemato tautos pozicijos, tai ji mano, kad pasirinko tinkamą kelią, ir toliau savo tikslų sieks eidama tuo keliu. Ir pasieks. O tautos pozicijos nėra. Nes mes matome tik pasivaikščiojimus su vėliavėlėmis ir plakatėliais. Ir tai išeina tik keli žmogeliai. Todėl ir sakau – tas baimės faktorius įsodintas jau labai seniai, tik anksčiau mes nebuvome tokie bailūs, kaip dabar. Sovietinės okupacijos laikais tauta išėjo į Baltijos kelią, reiškia, kad tos baimės buvo mažiau.
 • Išėjo tada, kai buvo aišku, kad tiems žmonės jau niekas negresia?
 • Vis tiek tai buvo tam tikra drąsos išraiška.
 • Tačiau kai vyko Baltijos kelias, valdžia matė, kad neįmanoma nieko bausti, nes reikės visus bausti. Kaip sako Audrius Butkevičius, užtenka 10 proc. aktyvių žmonių, kurie nulemia visuomenės nuomonę?
 • Tačiau mes dabar net neturime tų 10 proc. aktyvių žmonių. Manau, kad visa ta drąsa išsibarstė per visą nepriklausomybės laikotarpį. Tas drąsos pamatas, kuris dar buvo žmonių savivertės supratimas,  subyrėjo. O dabar mes visi bijome.
 • Mes ne tik bijome, tačiau ir niekuo nepasitikime. V.Rachlevičius gerai pastebėjo, kad lietuviai apskirtai nepasitiki jokia valdžia, ir jau niekada nepasitikės, kad ir ką ji darys. Visi žmonės bijo valdžios ir žino, kad ji dirba tikrai ne jų naudai?
 • Tai mes jau seniai turime tą nuostatą. Mes jau seniai nepasitikime valdžia. Nors dar kartą įterpsiu, kad turėjome valdžią, kuri dirbo mūsų naudai tiek, kiek jai leido.
 • Jau dabar verygmetis atrodo visiškas liberalizmas – kaip tada buvo gerai?
 • Aš tau seniai sakiau. O dabar žmonės nerodo savo pozicijos, nes yra išbarstę tą savo drąsą.
 • Aišku, visi bijo, niekas neis protestuoti. Ką valdžia darys toliau su ta pilka amorfiška mase?
 • Ką norės, tą ir darys. Kokia bus komanda, taip ir darys. Aš tai prognozuosiu masinį priverstinę vakcinavimą. Nes tie, kurie nesutiks skiepytis, bus taip nukenksminti, kad kitiems praeis noras kada nors prieštarauti valdžiai. Esmė ta, kad šiuo metu vyksta kertiniai dalykai ir tauta turi jiems rengtis. Bus dideli pokyčiai. Ir niekas jiems nesipriešina. Tik išeina keli žmogeliai su vėliavėlėmis.
 • Dabar juos iš karto susemtų mentai dėl karantino nesilaikymo?
 • Aš ir nesiūlau to daryti. Tačiau peticijų rašymas su tūkstančiais parašų būtų legali protesto forma. Tačiau peticija peticijai nelygi. Reikia apsispręsti dėl peticijos tūrinio. Negalime protestuoti prieš nepaprastąją padėtį, kadangi jos nėra. Reikia protestuoti dėl tų apribojimų, kurie niekaip nėra pateisinami. Nes valdžia sakys – taigi visas pasaulis užsidaro. Reiškia, reikia akcentuoti tuos dalykus, kurie visiškai nelogiški. Koks skirtumas – kodėl nueiti į „Maxima“ galima, o nueiti į „Senukus“ – jau nebe? Kuo ta rizika skiriasi? Kodėl vieną verslą uždarome, kitam leidžiame gyvuoti? Parašius peticiją tokiu pagrindu ir surinkus parašus, tai būtų veiksminga. Kitas dalykas yra ta Stambulo konvencija, kurią Seimas bando ratifikuoti.  Nes Stambulo konvencija yra tai, kad sugriaus mūsų visuomenę iš vidaus. Nors ta konvencija niekam neįdomi, tačiau ji esminė mūsų visų ateičiai.
 • Kokia tos Stambulo konvencijos esmė? Laisvė ir visiškas liberalizmas?
 • Ji labai gražiai įpakuota ir užvardinta, prieš smurtą ir už moteris, pateikiama genderizmo idėja. Kad neva vaikas gali pats nuspręsti, kokią lytį jis nori pasirinkti. Ir tėvai į tai neturi teisės kištis. Nes priešingu atveju, jeigu tėvai bandys kištis į jo apsisprendimą, vaikas bus iš jų atimtas. Jeigu tėvai bandys jam sakyti, kad to nereikia daryti, praras savo vaiką. Jis bus perkeltas kitur, į kitą globėjų šeimą, kur galės pasidaryti lyties keitimo operaciją.
 • Jėzau, tačiau tas vaikų atiminėjimas yra skaudžiausia tema?
 • Taip, nes tai sugriauna šeimą ir visuomenę. Žmoniją naikina nebūtinai karais ir pandemijomis. Jeigu toks vaikas, pasikeitęs lytį, užaugęs supras, kad suklydo, reiškia, kad buvo sugadinti trijų žmonių likimai – to vaiko ir tėvų gyvenimai. Kaip sakė Gabrielius Landsbergis, yra labai daug instrumentų, kurie padeda naikinti žmoniją. Ir toks instrumentas atneš žymiai daugiau žalos, nei ta pandemija.
 • Tačiau negi to nesupranta mūsų Seimas? Juk jie tai žino geriau už mus.
 • Todėl, kad jie tai supranta, jie tam ir atėjo į valdžią. Kad prastumti tą reformą. Tai yra jų misija.
 • Kai su jais pasikalbi, jie atrodo normalūs žmonės?
 • Su bet kuriuo žmogumi pakalbėjus, nesužinosi, ar jis maniakas. Visi jie atrodo normalūs žmonės. Jie atėję su konkrečia misija ir pandemijos fone, kai žmonėms niekas daugiau nerūpi, jie padarys tą reformą. Kuri bus mums skausmingiausias. Nes per visą nepriklausomybės laikotarpį nebus priimta labiau skausmingesnių dalykų. Tai yra Stambulo konvencijos ratifikavimas.
 • Tai nemanai, kad po masinės vakcinavimosi valdžia atšauks visus karantinus?
 • Ne, nemanau, nes tikslas yra ne paskiepyti ar apsaugoti tautą. Skiepai būtų labai paprasta išeitis. Ne veltui dabar atsirado nauja viruso atmaina. Nes dar vasarą žinojome, kad to viruso yra n mutacijų. Ir mes net dabar nežinome, kokį skiepą gauname ir tai visi pripažįsta. Nežinome dviejų pagrindinių dalykų – kiek jis bus efektyvus ir kokie jo pašaliniai poveikiai. Ir taip kalbama apie skiepą, kuriuo bando paskiepyti visą pasaulį. Unikalu. O jau dar paaiškėjo, kad yra kitų mutacijų. Po to atsiras kitos ligos ir vėl reikės skiepų. Todėl pagal tai, kaip situacija keičiasi, matosi, kad žmonija siekiama uždaryti į kalėjimą. Kuriame išgyvens patys stipriausi, kaip gamtoje ar džiunglėse. Įvyks natūrali atranka. Ir tada jie atidarys kalėjimo sienas. Kai liks tik stipriausieji.
 • Neblogi palinkėjimai Kalėdų proga?
 • Tiesiog reikia žmonėms pradėti galvoti, ką daryti.
 • Taip, nes niekam iki šiol neaišku, kam tos pandemijos yra naudingos?
 • Jeigu sakau, kad jos naudingos pasaulio globalistams, tai ką.
 • Tačiau negi, pvz., britams būdingas toks dalykas, kaip „sveikas protas‘ nenugalės?
 • Kur? Jungtinėje Karalystėje, kur pagrindinė globalistų būstinė. Nors jų nedaug, tačiau jų rankose – visi svertai – kariuomenė, policija, žiniasklaida.
 • Įdomios mintys. Nes jas skaitomumu lenkia tik straipsnis apie tai, kad plaučių ventiliacija yra paciento nužudymas?
 • Taip, apie tai mes kalbėjome ir su Audriu Naku – jeigu užsikrėtę virusu žmonės guli ligoninėje, tai tų, kuriems plaučiai neventiliuojami, mirtingumas yra du procentai. O tų, kuriems ventiliuoja – 10 proc. Toje pačioje palatoje ir tos pačios amžiaus grupės žmonės.
 • Aš stebėjausi, kad dar pavasarį Italijoje tiems senukams gydytojai grūsdavo į burnas tas žarnas ir taip juos pribaigdavo. Negi per pusę metų tie gydytojai nieko neišmoko?
 • Taip, nes tikslas buvo ne toks. Ne išgydyti.
Facebook komentarai
});}(jQuery));