Jau atrodo normalu, kai teisėjas P.Karvelis eilinį kartą suklastoja savo nutartį

Karvelis

Karvelis

Vilniaus apygardos teismui

 

Per Vilniaus miesto apylinkės teismą

Skundžiamos nutarties numeris Nr. IBPS-V-1727400-20-296

2020 m. rugpjūčio 7 d.

Skundas dėl atsisakymo priimti skundą nagrinėti

Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjas Petras Karvelis 2020-07-27 nutartimi atsisakė priimti nagrinėti mano skundą, nes aš neva nenurodžiau, kokį konkrečiai prokuroro priimtą procesinį dokumentą aš skundžiu.

Tai melas, nes mano skunde labai aiškiai parašyta : „Skundas dėl atsisakymo pradėti ikiteisminį tyrimą (medžiaga Nr. 1BPS-S-3630002-20)

Teisėjas Petras Karvelis jau ne pirmą kartą klastoja savo nutartis, nagrinėdamas mano skundus, tačiau kiti teisėjai jį traukia nuo atsakomybės dėl dokumento klastojimo.  Jau buvau kreipęsis į prokuratūrą dėl teisėjo Karvelio klastojamų nutarčių (sąmoningai įrašymo į savo nutartis žinomai melagingų duomenų), tačiau prokuratūra nutartimi Nr. M-2-02-00826-18 atsisakė pradėti tyrimą, nurodžiusi, kad teisėjas Karvelis savo nutartį suklastojo netyčia.

Šį kartą teisėjas Karvelis vėl klastoja savo nutartį, nurodydamas, kad aš nenurodžiau, kokį prokuratūros nutarimą aš skundžiu.

Priešingai nei teigia teisėjas Karvelis, šis nutarimas yra nurodytas mano skunde (skundo kopija pridedama), taip pat ten aiškiai nurodyta, ko aš prašau.

Remdamasis išdėstytu, prašau panaikinti skundžiamą teisėjo Karvelio nutartį ir mano skundą perduoti nagrinėti kitam teisėjui. Toks nuolatinis teisėjo Karvelio atliekamas dokumentų klastojimas toliau diskredituoja ir taip itin prastos reputacijos teismų sistemą.

 

Teisėjų gauja : V.Kažio naudai savo nutartį suklastojo teisėjas Petras Karvelis

Priedas – mano išsiųstas skundas. Jį siunčiu pakartotinai, nes bijau, kad teisėjas Karvelis jį sunaikins, kaip įrodymą.

Aurimas Drižius

 

 

karvelio

 

Doc4

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));