Gitanas Nausėda vėl tapo sukčių auka

crop 800x500 dsc 5370

crop 800x500 dsc 5370

Toks ikanamistas, kuris nežino, kaip išspęsti elektros energijos kainų krizės, nors ta paslaptis yra labai paprastai išsprendžiama, vėl tapo taip vadinamų sukčių auka.

Prezidentas užkibo ant sukčių meškerės ir vėl padarė pareiškimą dėl tariamų rusų kariuomenės žvėriškumų Iziume:

Ukrainos išvaduotame Iziumo mieste buvo aptikta masinė kapavietė. Kankintų ir nužudytųjų skaičiai kur kas didesni, negu Bučoje.

Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda pranešė, kad Rusija toliau vykdo ukrainiečių tautos genocidą, masinės kapavietės Iziume – dar vienas to įrodymas.

„Rusija toliau vykdo ukrainiečių tautos genocidą“, – visuomeniniuose tinkluose parašė G. Nausėda.

nauseda
nauseda

Vėliau paaiškėjo, kad nieko panašaus nebuvo, tai eilinis Ukrainos vyriausybės „feikas”. Kaip žinia, Ukrainos gynybos ministerija karo pradžioje net pateikdavo kompiuterinių žaidimų įrašus kaip savo pergalių įrodymus.

Vėliau sekė Buča – pasitraukus rusų kariuomenei, Ukrainos „teroborona” iššaudė visus „kolaborantus” ir tai pateikė kaip rusų žiaurumų įrodymą:

chocolai
Ukrainos nacionalinė gvardija išplatino šį video, kuriame ji pergalingai žengia į nuo rusų okupantų išvaduotą Bučą. Keista, kad gatvėse nėra jokių lavonų – jie atsirado tik po poros dienų, kai Ukrainos specnazas išgaudė išdavikus ir rusų kolaborantus. O tokių pasirodė šimtai. Jie liko gulėti gatvėse ir duobėse, o paskui, kad sustiprinti siaubo filmo įspūdį, gatvėje teko pagulėti ir keliems gyviems lavonams, kurie ėmė judėti ir sugadino visą filmo scenarijų.
Mano žiūrovai Ukrainoje manęs prašo – suraskite nenuginčijamų įrodymų, kad tai, apie ką rašo Ukrainos žiniasklaida, neįvyko Bučoje,
Labiausiai kaltinantis Kijevo propagandos kūrinys yra iškarpa iš filmuotos medžiagos, kurioje užfiksuota, kaip NSU specialiosios pajėgos šluoja Bučą, kuri aiškiai NEBUVO ĮSPĖJAMA „apie siaubingus rusų nusikaltimus“. Labai įdomi medžiaga (visais atžvilgiais). Taigi jie (Ukrainos nacionalinės gvardijos specialiųjų pajėgų kariai, kurie pirmieji įžengė į Bučą) nematė kalno lavonų, kurie judino rankas ir kėlėsi.
Jie jų visai nematė… jų nematė. Kaip tai gali būti, pone Zelenskis? Ar parodysite šį vaizdo įrašą ir savo partneriams Europoje? O gal tai kokia nors kita Bucha?
J.Podoliaka
O dabar vaizdelis praėjus porai dienų, kai Bučą išvadavo Ukrainos armija :
Facebook komentarai
});}(jQuery));