Fiasko: EMA Įspėja Dėl BOOSTER Injekcijų – Europos Reguliavimo Institucija Įžvelgia Imuninės Sistemos Perkrovą

Fiasko: EMA Įspėja Dėl BOOSTER Injekcijų – Europos Reguliavimo Institucija Įžvelgia Imuninės Sistemos Perkrovą

Koronavirusas Sveikata

Originalus straipsnis paskelbtas 2021 m. sausio 12 d. Ištrauka.

sciencefiles.org. Išversta padedant www.DeepL.com/Translator. Be pataisymų.

Vakar Europos vaistų agentūra surengė spaudos konferenciją (žr. toliau), kurios metu paaiškėjo keletas stulbinančių dalykų. Savo skaitytojams surinkome svarbiausius iš jų.

Marco Cavaleri yra EMA Biologinių grėsmių sveikatai ir vakcinų strategijos biuro vadovas (angl. Head of Office, Biological Health Threats and Vaccines Strategy). Šiame vaizdo įraše jis pateikia įžanginį pranešimą ir atsako į klausimus. Tikriausiai svarbiausi dalykai, kuriuos Cavaleri išsako savo pareiškime:

  • Omikronas yra daug mažiau pavojingas nei Delta.
  • COVID-19 vakcinos ir (arba) genų terapija taip pat yra veiksmingos tik ribotą laiką ir jų veiksmingumas yra labai ribotas.
  • COVID-19 vakcinų ir (arba) genų terapijos poveikis Omikronui yra dar blogesnis nei Deltai.
  • Atliekant sustiprinamąją vakcinaciją (trečiąjį skiepijimą), trumpą laiką galima pasiekti veiksmingumo, kuris greitai vėl išnyksta. Tai, kad Cavaleri savo pavyzdžiuose daro prielaidą, jog pakartotinis stiprinamasis skiepas turi būti atliktas po trijų ar keturių mėnesių, tikrai nėra atsitiktinumas, nes dauguma iki šiol atliktų tyrimų rodo, kad stiprinamasis skiepas turi didesnį poveikį tik maždaug 12 savaičių.
  • Cavaleri ir EMA neturi duomenų apie ketvirtojo skiepijimo – antrojo sustiprinamojo skiepo – veiksmingumą.
  • Šiuo metu diskutuojama apie naujos vakcinos kūrimą, tačiau to daryti nereikia, jei senoji vakcina būtų veiksminga arba stiprinamieji skiepai turėtų ilgalaikį poveikį. Tačiau taip nėra, ir, pasak Cavaleri, negalima nuolat didinti vakcinos, tarkime, kas keturis mėnesius, nes, viena vertus, imuninis atsakas į nuolatinį skiepijimą vis silpnėja, kita vertus, jis kalba apie „imuninės sistemos perkrovą“, kurią tikriausiai galima suprasti kaip pakartotinio skiepijimo žalos sveikatai požymį.

Todėl šiuo metu skiepijama medžiagomis, kurių poveikis greitai išnyksta, kurias reikia pakartotinai paskiepyti, bet negalima skiepyti nuolat, nes imuninė reakcija nusilpsta ir (arba) pakenkiama sveikatai. Svarstoma galimybė sukurti VISIŠKAI naują vakciną. Cavaleri įspėja, kad negalima perkrauti imuninės sistemos stiprinamaisiais skiepais, tačiau nenurodo jokių priežasčių, kodėl ši perkrova nepasireikš po pirmojo stiprinamojo skiepo. Kadangi žmonės nėra standartiniai produktai, o labai skirtingos konstitucijos individai, galima daryti prielaidą, kad bet kokia perkrova skirtingiems žmonėms pasireikš skirtingu metu. Todėl Cavaleri čia pateikiamas įspėjimas svarbus ne tik nuo antrojo „Booster Shot“.

Visiškas fiasko.

Tikriausiai taip galima apibūdinti gydymo strategiją, kuri visiškai nuėjo perniek, nes po trijų, gal keturių skiepų, kuriuos jūsų imuninė sistema ištvėrė nesugadinta, jums pasakoma, kad dabar visas žaidimas prasideda iš naujo, su NAUJA vakcina.

Tokia strategija artima tam, kas vadinama beprotybe.


Šis tekstas pasirodė 2021 m. sausio 12 d. pavadinimu „Fiasko: EMA warnt vor BOOSTER-Shots – Europäische Zulassungsbehörde sieht Überlastung des Immunsystems“ svetainėje sciencefiles.org .

Vertimas į anglų kalbą parengtas naudojant vertimo programinę įrangą deepl.com ir išverstas be vertėjo pagalbos.

Šis tekstas yra licencijuojamas pagal „Creative Commons Attribution 4.0“ tarptautinę licenciją. Nesivaržykite kopijuoti ir dalintis.

Facebook komentarai
});}(jQuery));