Profesorius Eduardas Vaitkus : „Sveikatos apsaugos ministerija blefuoja“

maxresdefault

maxresdefault

Profesorius Eduardas Vaitkus : „Sveikatos apsaugos ministerija blefuoja“
 
Profesorius Eduardas Vaitkus gavo Sveikatos apsaugos ministerijos komentarą dėl jį dominančių klausimų. E.Vaitkaus komentaras trumpas : ‚Jie blefuoja“.
Lietuvos Respublikos Sveikatos Apsaugos
Ministrui Arūnui Dulkiui
Eduardas Vaitkus
Lietuvos pilietis
gydytojas, hab.med.dr.
PAREIŠKIMAS
(dėl Pfizer ir Modernos vakcinų )
2021-12- 10
Vykdant vakcinacijos nuo covid-19 programą ir siekiant jos sėkmingo įgyvendinimo, labai svarbu yra suteikti Lietuvos žmonėms visapusišką informaciją , ypač apie šias, pagal naują metodiką sukurtas ir niekada pasaulyje iki šiol nenaudotas, Pfizer bei Moderna mRNR vakcinas.
Man nepasisekė surasti atsakymus į kelis labai svarbius klausimus, susijusius su šių vakcinų poveikiu žmogaus organizmui.
O be šių atsakymų yra tiesiog neįmanoma apsispręsti dėl šių naujoviškų vakcinų naudojimo.
Todėl prašau jūsų atsakyti į  kelis elementarius klausimus susijusius su mRNR vakcinomis.
  1. Suleidus vakciną į raumenis, į kokias kūno ląsteles patenka vakcinose esanti viruso mRNR ?
Kepenų ? Smegenų ? Širdies ? Odos ?
  1. Ar į vieną kūno ląstelę gali patekti tik 1 viruso mRNR ar ir daugiau ?
  1. Į kūno ląstelę patekus viruso mRNR, ląstelė  pradeda gaminti viruso S baltymą.  Ar tik 1 S baltymo molekulę ar ir daugiau ?
  1. Ar šis viruso S baltymas yra išskiriamas iš ląstelės ? Jis pozicionuojamas ant ląstelės išorinės membranos ? O gal atsiskiria nuo jos ir laisvai cirkuliuoja organizmo skystoje terpėje ?
  1. Organizmo imuninė sistema sureaguoja į svetimą (viruso) baltymą, kurį pagamino organizmo sava ląstelė. Ar šios reakcijos pasekoje yra sunaikinamos kūno ląstelės, kurios pagamino, o gal ir tebegamina viruso S baltymą ?
  1. Žmogaus kūne yra apie 30-40 trilijonų žmogaus ląstelių. Didžiąją jų daugumą sudaro eritrocitai.
Pfizer vakcinoje yra 30 mkg, o Modernos vakcinoje – 100 mkg veikliosios medžiagos , tai yra mRNR.  Kokį mRNR skaičių atitinka šie svorio vienetai ?
  1. British Medical Journal (BMJ) 2021-11-02 paskelbė skandalingus duomenis ir įrodymus, kad Pfizer vakcinos klinikinių tyrimų metu buvo nusižengta elementariems geros kokybės tyrimų reikalavimams, ko pasekoje visi klinikiniai įrodymai tampa niekiniais. O taip pat kyla tikėjimo ir pasitikėjimo klausimas šia Pfizer vakcina. Kokie yra jūsų komentarai apie Pfizer vakcinas šios BMJ publikacijos šviesoje ?
Nekantriai laukdamas Jūsų atsakymo,
kad galėčiau įrodymais pagrįstos medicinos
pagrindu priimti sprendimą dėl vakcinacijos nuo covid-19
Pagarbiai
Eduardas Vaitkus
Blefą atrašinėja.
Teisingas atsakymas į pirmus 6 klausimus –
NEŽINAU.
7 klausimas PRIVALO būti
“su atsakymu”. Nežinau čia netinka

Sent from Yahoo Mail for iPhone

Begin forwarded message:

On Thursday, January 13, 2022, 8:52 AM, eduardas vaitkus <eduardasvaitkus@yahoo.com> wrote:

Ginreta Megelinskiene,
  1. Prašau jūsų paaiškinti,  į kokį iš mano pateiktų 7 klausimų, Jūs atsakėte savo “atsakyme” ?
  2. Pakartotinai prašau atsakyti į mano klausimus.
Eduardas Vaitkus

Sent from Yahoo Mail for iPhone

On Thursday, January 13, 2022, 8:13 AM, Ginreta Megelinskienė <Ginreta.Megelinskiene@sam.lt> wrote:
Laba diena,
Dėkojame už Jūsų laišką. Informaciją apie vakcinas ir jų veikimo mechanizmą galima rasti Preparatų charakteristikų santraukoje, veikimo mechanizmo dalyje: modifikuotų nukleozidų matricinė (informacinė) RNR, esanti Comirnaty sudėtyje (tozinameranas), įterpta į lipidines nanodaleles; taip nereplikuojanti RNR patenka į ląsteles šeimininkes, kad sukeltų laikiną SARS-CoV-2 S antigeno raišką. mRNR koduoja membranoje įtvirtintą viso ilgio S baltymą, turintį dvi taškines mutacijas centrinėje spiralėje. Šių dviejų aminorūgščių mutacija į proliną stabilizuoja S baltymą antigeno atžvilgiu pageidautinoje prefuzinėje konformacijoje. Vakcina sukelia neutralizuojančiųjų antikūnų gamybą ir ląstelinį imuninį atsaką į smaigalio (S) antigeną; tai gali apsaugoti nuo COVID-19 infekcijos. Informacija prieinama internetu: https://www.vvkt.lt/index.php?2592100020
mRNR vakcinose yra genetinės viruso informacijos, kurią gavusios žmogaus ląstelės geba pagaminti tik virusui SARS-CoV-2 būdingą jo paviršiaus spyglio baltymą. Jį pagaminus, vakcinos medžiaga žmogaus organizme yra sunaikinama, o imuninė sistema, atpažinusi svetimą baltymą pradeda gaminti antikūnus ir aktyvuoja T ląsteles. Po vakcinacijos, į žmogaus organizmą patekus SARS-CoV-2 virusui imuninė sistema atpažįsta jo paviršiaus baltymą, aktyvuojamas imuninis atsakas ir virusas yra sunaikinamas. Šiuo metu skiepijimui naudojamos Europos vaistų agentūros užregistruotos ir patvirtintos dvi mRNR vakcinos – Pfizer-BioNTech „Comirnaty“ ir Moderna TX „Moderna“. Nors mRNR vakcinos yra naujos, tačiau jų veikimo principas mokslininkams žinomas jau dešimtmečius. Anksčiau su jomis buvo dirbama ieškant efektyvios apsaugos prieš gripo, Zika, pasiutligės, CMV virusus.
Pavyzdžiui, vakcina „Comirnaty“ ruošia organizmą būti atspariam nuo COVID-19 ligos. Vakcinos sudėtyje yra genetinės informacijos (toliau – mRNR) apie dyglio baltymą, padengtos smulkiomis riebalų dalelėmis, kurios neleidžia mRNR suirti. Kai žmogui suleidžiama vakcina, jo organizmo ląstelės geba „perskaityti“ vakcinoje užkoduotą genetinę informaciją ir pradeda gaminti dyglio baltymą. Žmogaus imuninė sistema atpažįstą šį baltymą kaip svetimą organizmui ir aktyvina T ląsteles, skatina antikūnų gamybą, kurie yra natūralios apsaugos prieš svetimas organizmui medžiagas dalis. Vėliau, jei vakcinuotas žmogus užsikrečia SARS-CoV-2 virusu, jo imuninė sistema virusą geba atpažinti ir yra pasiruošusi prieš jį kovoti: antikūnai ir T ląstelės, veikdamos kartu, gali sunaikinti virusą, užkirsti kelią jo patekimui į kūno ląsteles ir sunaikinti užkrėstas ląsteles, taip padėdami apsisaugoti nuo COVID-19 ligos. Platesnę informaciją galima rasti čia: https://koronastop.lrv.lt/lt/duk/vakcinacija-nuo-covid-19/vakcinos-pagal-pavadinima
Atkreipiame dėmesį, kad sauga yra esminis reikalavimas, kuris turi būti įvykdytas, kad vakcina galėtų būti teikiama ES rinkai. Norint prekiauti bet kokia nauja teikiama COVID-19 vakcina ir ją naudoti, reikia įvykdyti griežtus reikalavimus ir pateikti reikalaujamus Europos vaistų agentūros mokslinio vertinimo rodiklius atitinkančius įrodymus, kad būtų gautas rinkodaros leidimas. Šie reikalavimai yra tokie patys, kaip ir tie, kurie taikomi bet kuriai kitai ES gaminamai ir naudojamai vakcinai. Europos vaistų agentūra nuolat stebi pranešimus apie bet kokį šalutinį naudojamos vakcinos poveikį ir reguliariai skelbia naujausią saugos informaciją.
Ginreta Megelinskienė
Visuomenės sveikatos departamentas
Sveikatos stiprinimo skyrius
Patarėja
Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija
Tel. +370 5 219 3340
sam.lrv.lt | ministerija@sam.lt
Pasitikėjimo telefonas 8 800 66 004
Facebook komentarai
});}(jQuery));