„Tai, kas vyksta, yra absoliutus nusikaltimas žmonijai”, – COVID ekspertas dr. Peteris McCulloughas (Piteris Makullougas).

Dr Peter McCullough Sept 21 810x500 1
„Esame didžiulės biologinės katastrofos epicentre”: COVID ekspertas dr. Peteris McCulloughas (Piteris Makullougas)

https://www.lifesitenews.com/news/were-in-the-middle-of-a-major-biological-catastrophe-top-covid-doc-mccullough/

Neseniai vykusioje paskaitoje daktaras Peteris McCulloughas pristatė nerimą keliančius duomenis, susijusius su COVID vakcinomis, nacionalinių sveikatos priežiūros institucijų sukčiavimu, ligoninėse vykdomu „terapiniu nihilizmu” ir neatidėliotina aktyvaus pasipriešinimo būtinybe.
Paveikslėlio nuotrauka
Dr. Peter McCullough

https://rumble.com/vn4iy9-dr.-peter-mccullough-md-covid-early-treatment-and-prevention-9242021.html

(LifeSiteNews) – Žymus gydytojas daktaras Peteris McCulloughas neseniai skaitė gerai dokumentuotą paskaitą apie COVID-19 „genų perkėlimo” vakcinų „katastrofą”, jų gaminamą „užtaisytą ginklą” – baltymo smaigalį ir didelį ankstyvojo gydymo veiksmingumą.
Jis taip pat išsamiai aprašė JAV medicinos pareigūnų piktnaudžiavimą, sukčiavimą ir interesų konfliktus.
McCulloughas, kuris įrodė, kad yra didžiausias pasaulyje autoritetas šia tema, uždavė toną savo pastaboms, kai rugsėjo 24 d. pradėjo kalbėti pilnoje Mičigano viešbučio pokylių salėje.
„Manau, kad priežastis, dėl kurios visi čia susirinko, yra ta, kad jaučiame, jog pasaulyje vyksta kažkas labai blogo. Ir aš esu čia tam, kad jums pasakyčiau, jog, mano manymu, taip ir yra”, – sakė jis.
„Jei dabar jaučiate įtampą, jaučiate tam tikrą emocinę kančią ir jaučiatės taip, tarsi viskas klostytųsi ne taip, kaip reikia… Manau, kad jūsų suvokimas teisingas”, – tęsė gydytojas.
„Ir jei jūsų suvokimas teisingas, dabar pats metas imtis veiksmų.”
McCullough ramiai paaiškino, kaip iš jo atimami profesiniai titulai.
„Šiandien iš manęs buvo atimta Šveicarijoje leidžiamo žurnalo „Cardiorenal Medicine” redaktoriaus pareigybė, o per pastaruosius metus be jokio paaiškinimo ir tinkamo proceso praradau darbą didelėje sveikatos apsaugos sistemoje”, – sakė jis.
„Iš manęs buvo atimti visi titulai, kuriuos kada nors turėjau toje institucijoje. Gavau grasinantį laišką iš Amerikos gydytojų kolegijos [ir] grasinantį laišką iš Amerikos valdybos.
Tai įvyko dėl jo „teisėto” dalyvavimo „visuomenei svarbioje temoje”, sakė jis.
„Tai, ką darome, yra teisėta”, – sakė jis pilnutėlei posėdžių salei.
„Tai, kas neteisėta ir neteisinga, yra tai, kas vyksta cenzūros ir represijų grėsmės atžvilgiu.”
McCulloughas prognozavo, kad aštuonios profesinės santrumpos, esančios už jo vardo, „bus palaipsniui ištrinamos”. Tai „įvyks, nes veikia galingos jėgos, daug galingesnės, nei mes galime įsivaizduoti, kurios daro įtaką bet kam, kas užima vadovaujančias pareigas”.
Toliau aiškindamas savo praeitį, jis papasakojo, kad tolimoje praeityje jis buvo „prezidento Klintono patariamosios grupės sveikatos apsaugos klausimais narys” ir „septynias valandas dalyvavo C-SPAN laidoje, kurioje jį kepė senatoriai”. Taigi, aiškino jis, „aš nesu naujokas nacionalinėje scenoje”.
Prireikus „lango į Ameriką”, McCullough neseniai pradėjo savo radijo programą ir podkastą America Out Loud. Dabar jis gali greitai paskleisti svarbią medicininę informaciją; medicinos žurnalai, kurių dviejų jis yra redaktorius, yra skirti gydytojams ir jų leidyba užtrunka ilgai.
„Saugos ataskaitų nepateikimas – ypatingų pasekmių turintis lošimas
McCullough pabrėžė, kad sauga yra labai svarbi kiekvienoje pramonės šakoje, įskaitant automobilių ir statybos sektorius. Jis teigė, kad tai, jog „į pusės amerikiečių kūnus buvo įšvirkšta medžiaga, o Amerikai dar nepateikta saugos ataskaita”, yra „daugiau nei stulbinantis dalykas”.
Jis sakė, kad „to nebuvo 1976 m.”, kai buvo vykdoma skiepijimo nuo kiaulių gripo kampanija. Atsiradus 25 mirties atvejams ir 550 Guillain-Barre sindromo atvejų, vyriausybė ją nutraukė. Nors buvo diskutuojama, ar vakcina sukėlė žalą, ar ne, „tai neturėjo reikšmės”, – prisiminė gydytojas.
„Nepaaiškinami mirties atvejai įvyko, todėl tai neturėjo reikšmės. Uždarykite programą, [ji] nesaugi. Tai buvo laikoma nesėkme”.
Šiandien, bandydama naują technologiją ne tik su tauta, bet ir su visu pasauliu, vyriausybė ir didžiosios farmacijos institucijos imasi „nepaprastų padarinių turinčio lošimo”, sakė McCullough.
„Rizika yra genetinė genų perkėlimo technologija. FDA [Maisto ir vaistų administracija] dabartines amerikietiškas vakcinas, Pfizer, Moderna, Johnson & Johnson, laiko genų perkėlimo technologija”.
McCullough paaiškino, kaip veikia šios genų perkėlimo technologijos. Jis taip pat išreiškė susirūpinimą dėl to, kad nors „paprastai pasiuntinių RNR panaudojama vieną kartą ir sunaikinama”, tačiau „Pfizer” ir „Moderna” atliekamų mRNA injekcijų atveju pasiuntinių RNR „naudojama vėl ir vėl… ir lieka ląstelėse [labai] ilgai”.
„Dirbame su viso pasaulio mokslininkais, ir dabar manoma, kad pasiuntinių RNR gali išgyventi ląstelių dalijimąsi, todėl motininė ląstelė gali ją perduoti dukterinėms ląstelėms”, – aiškino jis.
„Pirmą kartą žmonijos istorijoje turime biologinį produktą, kuris nurodo mūsų organizmui gaminti nenormalų baltymą”, – sakė jis.
MRNR patenka į ląsteles ir priverčia jas kurti smailiuosius baltymus, t. y. „savotišką „užtaisytą ginklą”, jei norite. … Dabar jau žinoma, kad pats spyglių baltymas yra savarankiškai patogeniškas: jis pats sukelia žalą” ląstelėms, kuriose jis gaminamas, ir po to maždaug dvi savaites cirkuliuoja organizme.
„Cirkuliuodamas šis baltymas pažeidžia organus, endotelio ląsteles, kraujo ląsteles, sukelia kraujo krešėjimą”, – sakė McCullough.
„Nėra nieko, kas būtų gerai dėl  baltymo smaigalio Jie yra mirtini.”
„Milžiniška klaida”, kad nebuvo sudarytos nepriklausomos saugos stebėsenos valdybos
McCullough smerkė nepriklausomų saugos priežiūros institucijų trūkumą stebint situaciją.
„Jei neturėsime šioms programoms priskirtų saugos valdybų, duomenų saugos stebėsenos valdybų, kritinių įvykių komitetų, žmogaus etikos komitetų, neturime jokios vilties tai sustabdyti ar net įvertinti saugos požiūriu”, – sakė jis.
„Nesuklysiu sakydamas, kad mūsų vyriausybės nuo pat pradžių buvo skolingos mums turėti duomenų saugos stebėsenos valdybą (DSM). Kur yra DSM?”
Dabar vieninteliai stebėtojai yra FDA, CDC [Ligų kontrolės ir prevencijos centrai] ir farmacijos bendrovės, suinteresuotos rezultatais, – paaiškino jis.
„Mes niekada neleidžiame įmonei spręsti apie problemos priežastingumą. Niekada neleidžiame bendrovei pasakyti, ar produktas yra saugus”, – sakė McCulloughas.
„Duomenų saugos stebėsenos valdybos nebuvimas įeis į istoriją kaip didžiulė klaida visuomenės sveikatos srityje”, – tęsė jis.
„Kaip mes galime imti programos rėmėjus, FDA, CDC, „Pfizer”, „Moderna” ir leisti jiems būti atsakingiems už saugą? Ir dar blogiau, kaip galime leisti jiems niekada nepateikti saugos ataskaitos? Mes niekada nerengiame saugos spaudos pranešimų, nieko.”
Žymusis gydytojas taip pat apibūdino gydytojus, su kuriais susitinka, kaip gėdingus ir sutrikusios, ypač dėl eksperimentinių injekcijų nėščioms moterims.
„Man tenka daug bendrauti su gydytojais, – sakė McCullough.
„Nepažįstu nė vieno gydytojo, kuris žiūrėdamas man į akis pritartų tam, kas daroma nėščioms moterims. Jų akyse matau baimę, gėdą, kaltę. Jie žino, kad klysta, bet yra sutrikę.”
Pasak McCullough, daugelis gydytojų ir medicinos personalo šiuo metu yra „transe”.
„Juos apėmusi masinė psichozė, ir ji apima visą pasaulį”, – pareiškė jis.
„Jie yra susikaustę. Jie mąsto vienodai. Jie išsigandę. Jie sutrikę. Jie tarsi susipainioję. Jie negali paaiškinti ar pateisinti to, ką daro.”
Kai spaudžiami skiepytis, atkreipkite dėmesį į saugos ataskaitų trūkumą.
McCulloughas vadovavo 24 duomenų saugos stebėsenos valdyboms ir tiems, kurių klausiama, ką jie mano apie naująsias vakcinas, pataria atkreipti dėmesį į saugos ataskaitų trūkumą.
„Klausykite, man neramu, kad nebuvo jokios ataskaitos”, – siūlo sakyti jis.
„CDC ir FDA turi visus duomenis. Jūs jų neturite. Jie turi visus duomenis. Kur yra ataskaitos kortelė? Jie dirba mums. Reikalaukite jos”, – tęsė jis.
„Kiekvieną kartą, kai su tuo susiduriate: „O, mano darbdavys nori, kad aš pasiskiepyčiau. [Paklauskite] „Kur CDC ir FDA ataskaita?”. Reikalaukite ataskaitos. Kol nesulauksime duomenų skaidrumo, šio dalyko nepataisysime.”
Norėdamas pabrėžti saugumo svarbą, jis pacitavo dokumentą, kuriame įrodyta, kad tikimybė, jog dėl genų pagrindu sukurtų injekcijų jaunuolis bus hospitalizuotas dėl miokardito, „yra didesnė nei tikimybė, kad tas vaikas bus hospitalizuotas dėl COVID-19”.
„Tokio dalyko neįmanoma sugalvoti”, – stebėjosi McCulloughas. „Tai nėra pasiūlymas, kurio kas nors imtųsi.”
Gydytojas taip pat neigiamai vertina valdžios institucijų požiūrį į vakcinų sukeltų sužalojimų rimtumo sumenkinimą.
„Kitas dalykas, mano manymu, yra netinkamas elgesys – vadinti bet ką „retu”, – sakė jis.
„Klinikiniuose tyrimuose mes to niekada nedarome. Niekada. Teisingas terminas farmakologinio budrumo saugos srityje yra „ledkalnio viršūnė”, – paaiškino jis.
„Viskas, ką dabar matome pavienių pranešimų atveju, yra „ledkalnio viršūnė”. VAERS [Vakcinų nepageidaujamų įvykių pranešimo sistema] gali būti šimteriopai ar net daugiau kartų per maža informacija.
„Kai pagalvojame, kad atlikome tam tikrą analizę, naudodamiesi CMS [Medicinos ir medicinos paslaugų centras], pagalvojame apie mirtingumą – galbūt tai penkių kartų kartotinis, bet esmė ta, kad niekada nepasakytume „retas”. O CDC pasielgė… labai nenuoširdžiai – kai birželio mėnesį buvo 200 [miokardito] atvejų, jie padalijo juos iš visų, kurie pasiskiepijo, ir pasakė: „Tai retas atvejis”. Na, to negalima padaryti, jei netikrinate visų dėl miokardito, jei neatliekate EKG ir troponino tyrimo. Negalite paskelbti, kad jie neserga miokarditu, kol jo nepatikrinsite.”
Ankstyvas gydymas veiksmingesnis nei skiepijimas
McCullough taip pat aptarė ankstyvo gydymo svarbą, palyginti su eksperimentinių vakcinų veiksmingumu.
„Žinote, kas lemia, kas Jungtinėse Valstijose patenka į ligoninę ar nepatenka į ligoninę? Ar jie gavo ankstyvą gydymą”, – sakė jis.
„Būtent tai lemia skirtumą, o ne vakcina. Pažvelkite į šiuos dokumentus. Kiekviename straipsnyje, kuriame teigiama, kad vakcina apsaugo nuo hospitalizavimo ir mirties, kitas klausimas turėtų būti: „Kas gavo ankstyvą gydymą, o kas ne?”.
Tada gydytojas pateikė įrodymų, kad „Pfizer” vakcina „visiškai ir visiškai žlugo”, remdamasis Izraelio duomenimis, kad nuspėtų, kas gali nutikti JAV.
„Izraelio kreivė po vakcinacijos jų šalyje yra didesnė nei prieš vakcinaciją, – sakė McCullough.
„Jei užduotumėte klausimą: „Ar Izraeliui būtų buvę geriau neskiepyti nė vieno žmogaus?”, epidemiologijos požiūriu atsakymas būtų: „Taip”. Taip, [Pfizerio vakcina] yra visiška nesėkmė”, – tęsė jis.
„Tačiau ką jie daro Izraelyje? Dvigubai daugiau. Vakcinos stiprintuvai. Šalyje gyvena 11 milijonų žmonių, o jie jau paskiepijo du milijonus.”
Nepaisant to, šios pastiprinančios vakcinos taip pat patyrė nesėkmę.
Ankstyvasis gydymas ir terapinis nihilizmas
Kai JAV ėmė rastis daug rimtesnių vakcinų sukeltų sužalojimų atvejų, valdžios institucijos sukūrė pasakojimą, kuriame kaltę dėl užimtų ligoninių prisiėmė vakcinų atsisakę pacientai.
„… CDC priėmė keletą sprendimų [gegužės] 25 d., kurie vadinami šališku asimetriniu pranešimu”, – sakė McCullough.
„Tai sufabrikavo knygas. Ji suklastojo knygas, kad vakcinų trūkumai atrodytų maži ir kad problema nuo gegužės 25 d. į priekį atrodytų kaip „neskiepytų žmonių krizė”, – tęsė jis.
„Ir mes pradėjome girdėti tokias kalbas: „O, Dieve mano, ligoninės pildosi ir visi jie neskiepyti”, ir žmonės tarsi su šypsena sakydavo „neskiepyti”.”
Be to, daktaras Anthony Fauci melavo apie ivermektiną, teigė McCullough.
„…Ivermektinas patvirtintas daugiau kaip 60 tyrimų, daugiau kaip 30 klinikinių tyrimų”, – sakė Teksaso gydytojas.
„Kai mūsų nacionalinio alergijos ir imunologijos padalinio direktorius [Fauci] … pasirodė per televiziją ir kategoriškai pasakė, kad nėra jokių įrodymų, patvirtinančių ivermektiną, jis sukčiavo”, – kaltino jis.
„Negalima sakyti: „Nėra įrodymų”, kai yra daugiau kaip 30 atsitiktinių imčių tyrimų, kurie jį patvirtina.”
Be to, ligoninės atsisako naudoti hidroksichlorochiną.
„Ar žinote, kad hidroksichlorochinas [HCQ] šiandien nenaudojamas nė vienoje ligoninėje, nors aukštos kokybės tyrimas [patvirtino jo veiksmingumą]? Tai nusikaltimas”, – sakė McCullough.
„Tai, kas vyksta, yra absoliutus nusikaltimas žmonijai”.
Tuo tarpu gydytojams niekas neturėtų trukdyti skirti šių ankstyvųjų gydymo metodų, nes gydytojai turi „visišką teisę skirti hidroksichlorochiną [ir] ivermektiną … pagal reguliavimo teisę”, pridūrė McCullough.
Italijoje „jie paskelbė apie nulį atvejų, tačiau jie taiko hidroksichlorochino programą”, – teigė jis.
„Vienoje iš didžiausių Indijos provincijų vos prieš dvi dienas jie paskelbė apie nulinį mirties atvejų skaičių, taikant ivermektinu pagrįstą protokolą. Sėkmingi [rezultatai] Meksikoje [taip pat buvo gauti taikant] ivermektinu pagrįstą protokolą”, – paaiškino jis.
McCulloughas bendrą ankstyvojo gydymo neigimą, kurį šiandien praktikuoja didžioji dalis medicinos pramonės, priskiria terapiniam nihilizmui.
„Terapinis nihilizmas – tai ketinimas nieko nedaryti”, kai susiduriama su potencialiai mirtinos ligos grėsme”, – aiškino jis.
„Tokiu neveikimu skatiname baimę, kančią, izoliaciją, hospitalizaciją ir mirtį.”
Gydytojas tokį požiūrį pavadino neetišku, amoraliu ir neteisėtu.
„Tai vadinama piktnaudžiavimu, ir už tai bus paskelbtas nuosprendis”, – pažadėjo jis.
Todėl McCullough mano, kad „geriausia vieta pasaulyje” COVID-19 yra pas gydytoją, kuris nori gydyti pacientus „ankstyvuoju laikotarpiu, taikydamas nuoseklų kelių vaistų metodą”.
„Reikalaukite to ir pasakykite savo šeimos nariams, kad to reikalautų”, – patarė jis. „Skiepyti ar ne, reikalaukite to”.
Kaip vieną iš terapinio nihilizmo pavyzdžių McCullough pažymėjo naujienų istoriją apie Kalifornijos moterį, kuri padavė į teismą ligoninę, kad priverstų gydytojus gydyti jos sergantį vyrą ivermektinu.
„Nuo kada iš tikrųjų turime paduoti ligonines į teismą, kad jos naudotų paprastus, nebrangius generinius vaistus, kurie gali padėti pacientams ir kuriuos galime pagrįsti atsitiktinių imčių tyrimais?” klausė McCullough.
Jis atskleidė, kad paskutinį kartą, kai gydė pacientą su dideliu širdies priepuoliu intensyviosios terapijos skyriuje, jis ir paciento šeima derėjosi dėl „vaistų visą dieną”.
„Staiga su COVID jokių derybų nėra”, – sakė jis.
„Jokių. „Ne, atsiprašau, mes to nedarysime”. Terapinis nihilizmas. Gydytojų, ligoninių administratorių, slaugytojų ir kitų žmonių galvose – iš tikrųjų daryti žalą”, – tęsė jis,
„Ir tą mąstymo modelį reikia užuosti, atpažinti, iššaukti, ir mes turime [jį] užgesinti.”
McCullough aptarė „natūralaus imuniteto” svarbą. Jis tiki, kad ankstyvas gydymas ir didelis skaičius žmonių, kariaujančių su liga, padės pasauliui pasiekti tokią būseną.
„Natūralus imunitetas yra išeitis. Klausykite, jei nepripažinsime natūralaus imuniteto, kada tai baigsis?”, – klausė jis.
Jis pridūrė, kad CDC ir vyriausybė turi reikalauti pripažinti natūralų imunitetą.
„Turime… būti nenuilstantys.”
„Medicinos laisvė yra susijusi su socialine laisve, ekonomine laisve.”
McCulloughas ragino klausytojus įtikinti kitus, kad „laisvei gresia pavojus”.
„Manau, kad dabar prasideda tamsus metas”, – sakė jis.
„Dabar pats metas apie tai kalbėti… suaktyvėti… ir [pradėti] kalbėtis su kuo daugiau žmonių [kiek tik galite]. Ir turite stengtis išvalyti jiems akis… pokalbis po pokalbio”.

McCulloughas prisiminė, ką roko muzikantas Ericas Claptonas, atvykęs į jo namus po to, kai patyrė COVID-19 vakcinos traumą, pasakojo jam apie medicinos laisvės santykį su kitomis laisvėmis.

„Jis sakė: „Klausykite, egzistuoja medicinos laisvės ratas, ir jei jis bus nutrauktas, bus nutraukta socialinė laisvė, o paskui ir ekonominė laisvė. Taigi dabar mes turime sustiprinti šį medicinos ratą, kad ir kas nutiktų”.

Šis medicininis ratas apima „medicininę laisvę gauti žmonėms reikalingą gydymą, medicininę laisvę reikalauti geros priežiūros ligoninėje ir ją gauti, taip pat medicininę laisvę spręsti, kas patenka į jūsų kūną”, – sakė McCullough.

„Tai labai labai svarbu: niekas jokiomis aplinkybėmis – patvirtintas, nepatvirtintas, man nesvarbu – niekas negali patirti jokio spaudimo, prievartos ar grasinimo susidorojimu už tai, kad [sutiktų] su kažkuo, kas įšvirkščiama į jūsų kūną ir ko negalite išimti, ir taškas.”

„Tai yra riba.”

McCulloughas atkalbinėjo pacientus, kurie jo klausė, kokia vakcina geriausia, tik norėdami išgyventi išbandymą, kad išsaugotų savo darbo vietą.

„Sakau: „Kiek tai jums kainuos? … Ar jie garantuos jums 10 metų darbo vietą? … Jums nieko negarantuoja, kad pasiskiepysite vakcina”.

McCullough įspėjo, kad cenzūra kenkia medicinos mokslui, ir atkreipė dėmesį į vadinamąją „patikimų naujienų iniciatyvą”, įskaitant BBC, CNN, MSNBC ir visus didžiuosius socialinius tinklus.

Gydytojo nuomone, šios organizacijos praktiškai pasakė: „Mes padarysime viską, kad reklamuotume vakciną, ir padarysime viską, kad užgniaužtume bet kokias abejones dėl vakcinos, įskaitant ankstyvo gydymo užgniaužimą ir bet ko, kas susiję su vakcinos saugumu, užgniaužimą.”

„Štai kodėl nieko negirdėjome [apie] vakcinos saugumą”, – teigė jis.

„Viskas atvirai, čia nėra jokios apgaulės”.

McCulloughas taip pat informavo klausytojus apie interesų konflikto atvejus, teigdamas, kad pagrindiniai veikėjai asmeniškai pelnėsi iš sprendimų, kurie pakenkė amerikiečiams.

„Rikas Braitas, žmogus, kuris Baltuosiuose rūmuose blokavo hidroksichlorochino vartojimą ir privertė Ameriką badauti dėl hidroksichlorochino, įstojo į Rokfelerio fondą”, – teigė gydytojas.

„Stephenas Hahnas, FDA komisaras, kuris uždėjo visas neigiamas antklodes ant hidroksichlorochino ir kitų vaistų, prisijungė prie rizikos kapitalo įmonės, kuri iš esmės finansuoja „Moderna”.”

Kalbėdamas apie Nacionalinį sveikatos institutą, kuriame dirba Faučis ir Fransis Kolinsas, Makulloughas sakė, kad „jie yra „Moderna” vakcinos patento bendrasavininkai”.

„Jis yra atviras. Skotas Gotlybas, buvęs FDA pirmininkas, yra „Pfizer” valdybos narys. Tai vieša”, – pridūrė jis.

„Interesų konfliktas yra visiškai neišvengiamas ir gniuždo medicinos gyvybines jėgas”.

„Esame didžiulės biologinės katastrofos epicentre

McCullough sakė, kad jis ir jo auditorija ne vieni žino, jog išgyvename tamsų laikotarpį.

„Sakau jums, mes nesame vieninteliai, kurie suvokia, kad esame didžiulės biologinės katastrofos viduryje, – sakė jis.

Jis paaiškino, kad pastaruoju metu jam skambino bent vienos valstybės vadovas, du asmenys „gana aukštai Vatikane” ir asmenys iš federalinio rezervų banko.

Žinios gali būti pavojingos. Parodęs auditorijai Amerikos vidaus ligų valdybos laišką, kuriame grasinama atimti iš jo gydytojo licenciją, žymusis internistas sakė, kad medicinos valdybos ketina „medžioti” tokius gydytojus kaip jis.

„Ir kyla klausimas, kaip toli jos nueis ir kiek mes prarasime?” – sakė jis.

„Galiu jums pasakyti, kad asmeniškai esu pasiruošęs prarasti viską.”

McCulloughas perspėjo, kad jei amerikiečiai nesiims aktyvių veiksmų dabar, ateityje jų laukia tokie pat uždarymai, priespauda ir smurtas, kokie vyko Australijoje.

„Yra galingų jėgų, kurios nori, kad tai įvyktų, labai galingų jėgų, – sakė jis.

„Iššūkis – jas palaužti, o vienintelis būdas palaužti šias galingas jėgas – tiesiog pasakyti „ne”.”

Tokie aukšto rango žmonės kaip FOX News Tuckeris Carlsonas klausė McCullougho, kas slypi už šios krizės. Nors jis negalėjo atsakyti, žymusis gydytojas reklamavo naują Piterio ir Džindžerio Bregginų (Peter and Ginger Breggin) knygą „COVID-19 ir pasauliniai grobuonys” (COVID-19 and the Global Predators): Mes esame grobis.

„Joje yra tūkstantis nuorodų; ji kruopšti”, – sakė McCulloughas.

„Joje daugiausia bus pasakojama, kas iš to pelnosi, koks čia suinteresuotų šalių tinklas ir kas jį skatina. Nemanau, kad tai pagrindinė priežastis, bet manau, kad tai yra tai, kas stovi už daug ko, kas vyksta. Galiu jums pasakyti, kad viskas, ką dabar išgyvename, buvo suplanuota”.

McCulloughas prisipažįsta, kad jis taip atvirai kalba, nes nežino, ką dar daryti.

„Negaliu išgelbėti kiekvieno man paskambinusio žmogaus, bet jei iš tikrųjų galiu padėti jums ir kitiems, ir visiems, kurie patenka į mano ratą, mes galime pasiekti, kad būtų šiek tiek sąmoningumo ir prabudimo”, – sakė jis.

„Šiuo metu išgyvename tikrai blogą laikotarpį. Mums liko labai nedaug laiko, kad būtume aktyvūs, [turiu omenyje] tikrai aktyvūs.”

SUSIJĘ

Eminent doc: Media censored COVID-19 early treatment options that could have reduced fatalities by 85% 

Prominent US doctors slam ‘medical dictator’ Fauci on vaccinating the recovered, as Ingraham calls masking kids a ‘crime against humanity’ 

COVID-19 expert Dr. Peter McCullough sued by Texas-based health system  

Eminent doctor: COVID vaccine is ‘bioterrorism by injection’ and has likely caused at least 50K deaths in the US  

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)
Facebook komentarai
});}(jQuery));