„Labai, labai, labai neteisinga” – lietuvis, neturintis skiepų paso, aprašo gyvenimą medikų tironijos sąlygomis

lith

„Labai, labai, labai neteisinga” – lietuvis, neturintis skiepų paso, aprašo gyvenimą medikų tironijos sąlygomis
Tyler Durden nuotrauka

 

https://www.zerohedge.com/covid-19/lithuanian-without-vaccine-pass-describes-life-under-medical-tyranny

TYLERIS DURDENAS
SEKMADIENIS, SPALIO 10, 2021 – 02:11 PM
Visame pasaulyje vyriausybėms pradėjus įvesti Covid-19 „pasus”, kurie nulems, kokiu lygiu žmogus gali dalyvauti visuomenės gyvenime, neatsižvelgiant į natūraliai įgytą imunitetą ar realų neskiepytų asmenų keliamą pavojų visuomenei (turint omenyje, kad didžioji dalis infekcijos perdavimo atvejų vyksta namuose), žmonės ėmė priešintis autoritarinei privilegijų kontrolės taktikai ir skiepų stūmimui.

 

Amerikoje „mano kūnas, mano pasirinkimas” minia staiga sugalvojo sąlygas savo mantrai.

 

Nepriklausomai nuo to, kiek iš tikrųjų veikia skiepijimo apimtys ir užraktai:

 

FBMZIZwXoBEkXwT

Tiems, kuriems įdomu, kaip atrodo gyvenimas pagal griežtą Covid pasą, skaitykite toliau – lietuvis Gluboco Lietuva (@gluboco) aprašo pragarą, kurį jis ir jo žmona šiuo metu išgyvena dėl savo sprendimo nesiskiepyti.

Lietuva yra nedidelė ES šalis, kurioje gyvena 2,8 mln. žmonių.

 

Gegužės mėnesį Lietuva įvedė Covid Pass. Jis vadinamas galimybių pasu. Galimybių pasas suteikia galimybę dalyvauti visuomenės gyvenime. Be galimybės paso jūs neturite galimybių: jūsų teisės yra apribotos.

 

Vyriausybės programėlėje rodoma, kaip smagiai galėsite dalyvauti visuomenės teikiamose galimybėse, jei turėsite Galimybių pasą. Nėra jokios gyvenimo iliustracijos žmonėms, neturintiems Paso.

 

Rugpjūtį Lietuvoje priimtas įstatymas, kuriuo apribojamos žmonių, neturinčių Covid Pass, teisės. Šia kryptimi juda ir kitos šalys. Lietuvoje jis jau įsigaliojo: visi apribojimai jau visiškai veiksmingi, o jų vykdymas griežtas.

 

Be Covid Pass negalima įeiti į jokį prekybos centrą ar didelį prekybos centrą. Prie įėjimų žmonės stovi eilėse, kad būtų patikrinti. Apsaugininkai nuskaito kiekvieno asmens Pasą. Jei turite galiojantį Pasą, lemputė mirksi žaliai ir pasigirsta garsinis signalas. Tada galite įeiti. Neturite leidimo – neįeisite.

 

Neturėdami leidimų galite apsipirkti tik mažose parduotuvėse, kuriose daugiausia prekiaujama maisto produktais, vaistais, akiniais ir kontaktiniais lęšiais, veterinarijos prekėmis arba žemės ūkio reikmenimis. Negalite įeiti į parduotuves, kuriose daugiausia prekiaujama kitais produktais.

paso

Be leidimų negalite įeiti į jokį restoraną, kavinę ar barą. Be paso negalima lankytis bankuose ir draudimo bendrovėse, išskyrus būtiniausius atvejus, pvz., pensijų ar socialinių išmokų, kai aptarnavimas trunka ne ilgiau kaip 15 minučių.

 

Be leidimų negalima lankytis pas pacientus medicinos įstaigose arba senelių globos ir (arba) gyvenamuosiuose namuose. Vienintelė išimtis – nepagydomai sergantys pacientai ir jaunesni nei 14 metų vaikai, jei gydytojas duoda išankstinį leidimą.

Neturėdami leidimo negalite lankytis uždarų viešų renginių ar patalpų, pavyzdžiui, konferencijų, sporto centrų ar grožio paslaugų, pavyzdžiui, kirpyklų ar nagų priežiūros įstaigų.

Pasas yra QR kodo pavidalo. Dauguma žmonių jį gauna į savo telefonus per e. bankininkystę ir (arba) elektroninį parašą. Neturintieji telefonų gali gauti popierinį atspausdintą dokumentą.

 

Pareigūnai rugsėjo mėn. pradėjo pakartotinio skiepijimo programą. Praėjusią savaitę senjorai pradėjo gauti trečiosios dozės stiprinamuosius skiepus. Vėliau bus paskiepyti visi gyventojai. Sveikatos apsaugos viceministras teigė: „Tikėtina, kad po kelių mėnesių pradėsime skiepyti ketvirtąja ir penktąja stiprinamąja vakcina”.

kelias

Mano šalis 1944-1990 m. buvo okupuota SSRS. Mes kovojome už nepriklausomybę ir ją iškovojome. Šimtai tūkstančių žmonių realiai rizikavo priešindamiesi sovietų tironijai. Vieną dieną 30 proc. visų gyventojų susikibo rankomis ir suformavo 675 km ilgio grandinę, palaikančią laisvę.

E 8XW7XWYAApVfE

Dabar mūsų gyventojai apatiški, kad praranda laisves, už kurias kovojo ankstesnės kartos.

Mes kovojome su sovietine propaganda ir autoritarizmu „Parodyk dokumentus!”, kad pasiduotume žiniasklaidos valdomai propagandai ir technokratiniam sveikatos autoritarizmui „Parodyk Kovido pasą!”.

 

Principingas „Covid Pass” pasipriešinimas yra karikatūrizuojamas kaip sąmokslo teorijų šalininkas, kovotojas prieš vakserius. Sąžiningos diskusijos atmetamos. Pagrindinės srovės lyderiai – politikai, pareigūnai, žiniasklaida, išsilavinęs elitas – atvirai linki mirties paso priešininkams, „kad galiausiai galėtume užbaigti šią pandemiją”.

 

Sovietų okupacijos metais politinė nesantaika buvo slopinama, naujienos cenzūruojamos. Dabar grįžome prie cenzūros režimo – šį kartą ją vykdo ne valdžia, o minia. Principingi oponentai nekalba laisvai. Minios baimė verčia žmones cenzūruoti save.

 

Mano skaičiavimais, dabar 14 iš 27 ES šalių taikomi vidaus Covid Pass apribojimai. Tačiau Lietuva yra daug toliau nei dauguma. Kitos šalys planuoja tokius apribojimus, kaip platus prekybos centrų ir visų nebūtiniausių pirkinių draudimas. Čia tai jau realybė.

 

Dabartinė Lietuvos realybė pranašauja ateitį, kuri laukia kitų šalių, jei jos ir toliau eis Covid Pass apribojimų keliu: Europa, JAV, Jungtinė Karalystė, Australija, Kanada…

Mano nuomone, tai turėtų būti pasaulinių naujienų antraštė:

„Lietuva draudžia piliečiams lankytis visuomenėje. Netrukus paseks ir kitos ES šalys”.

 

Tačiau anglų kalba apie šiuos didžiulius visuomenės pokyčius beveik nepranešama. Arba apie neapykantą ir dehumanizaciją, kuri dėl to atsirado. Mano žmona ir aš turime du vaikus. Ji laukiasi trečiojo. Esame labai paprasti. Nesvarbūs, nesusiję. Kartu uždirbame 3000 eurų per mėnesį: nei turtingi, nei vargšai. Mano mėgstamiausia veikla – su šeima miške rinkti laukinius grybus (voveraitės yra dieviškos!).

 

Iki Kovido niekada nesidomėjau politika. Niekada gyvenime nebuvau dalyvavęs protesto akcijoje. Niekada nedalyvavau aktyvizmo veikloje. Trumpai tariant, nesu politinė asmenybė. Bet esu moralus. O „Covid Pass” režimas yra gilus moralinis nusižengimas.

 

Mes su žmona atsisakome būti karikatūrizuojami kaip pamišę antivakseriai. Mes nesame neraštingi, neišprusę ar nusiteikę prieš mokslą. Mes netikime sąmokslo teorijomis. Vakcinos išgelbėjo milijonus gyvybių: raupai, poliomielitas, tymai… Ir Covid skiepai gali būti naudingi daugeliui žmonių. Tai asmeninis kiekvieno žmogaus medicininis sprendimas, priimamas pasitarus su gydytoju. Tai, kam mes griežtai prieštaraujame, yra prievartinis „Covid Pass” režimas.

 

Yra teisėtų priežasčių riboti piliečių teises, kai gali būti sunaikinta pati visuomenė. Kovidas yra mirtina liga. Tačiau tai nėra egzistencinė grėsmė, pateisinanti mūsų visuomenės išardymą. Kovido paso režimas yra kerštingas, juo siekiama nubausti. Vos per kelis mėnesius naujosios taisyklės mano šalį pavertė dvilype diskriminacijos ir neapykantos visuomene. Apribojimas po apribojimo griauna ryšius, kurie mus visus jungia į vieną visuomenę.

Aš ir mano žmona praradome savo, kaip piliečių, teises. Mums neleidžiama apsipirkti, pavalgyti, kirptis, eiti į banką, sporto salę ar biblioteką. Abu buvome nušalinti nuo darbo. Tai labai neteisinga.

Mūsų lyderiai skatina neapykantą mums. Mūsų tautiečiai atvirai nori mūsų mirties. Ir visa tai stiprina žiniasklaida, palaikoma „patinka” paspaudimais ir retweetais. Tai labai blogai.

 

Kitoniškumas. Diskriminacija. Kaltinimas dėl ligos. Kaltinimas karo išdavyste. Kurstymas. Neapykanta. Persekiojimas. Tai ne istorijos vadovėlis. Tai mano šeimos gyvenimo tikrovė 2021 m. Mūsų žmogiškumas buvo ištrintas. Tai neteisinga. Taip giliai, labai giliai neteisinga.

 

Aplink mus daug baimės, o baimė sukelia pyktį. Tačiau neturėtume leisti, kad baimė mus valdytų. Neturėtume leisti, kad baimė priverstų mus pamiršti, kas esame kaip asmenybės. Minia gali sakyti, kad žmonės, neturintys Kovido paso, turėtų būti išvaryti iš visuomenės. Minia gali norėti neapykantos ir mirties. Tačiau kaip individai žmonės niekada nesutiks su tokiu savo šeimų, draugų ir kaimynų dehumanizavimu.

Lietuvoje Covid Pass jau yra realybė. Tačiau ir kitos pasaulio šalys labai sparčiai žengia tuo pačiu keliu. Lietuvos Covid Pass režimas yra pranašas to, kas nutiks visur, jei pakankamai žmonių nesusivienys į principingą pasipriešinimą. Šia žinia tikiuosi pasiekti žmones ne kaip minią, o kaip atskirus asmenis.

Tikiuosi parodyti žmonėms – kaip atskiriems asmenims – tikrovę, kurioje gyvena Covid Pass režimas. Nes tikiuosi – ir nuoširdžiai tikiu – kad mes, būdami individualūs žmonės, atpažinsime nežmoniškumą ir susivienysime, kad jį sustabdytume. Nesu įgudęs naudotis socialine žiniasklaida. Šią savaitę prisijungiau prie „Twitter” tik tam, kad galėčiau dalytis informacija apie „Covid Pass” režimą. Nenoriu pripažinimo, pinigų ar nuopelnų. Mano vienintelis tikslas – pasiekti žmones šia žinia.

Esu tik paprastas žmogus, įstrigęs kafkiškame protu nesuvokiamo absurdo pasaulyje. Todėl būčiau dėkingas už jūsų pagalbą dalijantis šia žinia, kad kartu galėtume susivienyti ir sustabdyti šią beprotybę. O tada galėsiu pamiršti apie „Covid Pass” režimą ir grįžti prie savo laukinių grybų ? Jei norite sužinoti daugiau, parašiau išsamų straipsnį apie Lietuvos „Covid Pass” režimą ir jo poveikį mano šeimai. Straipsnyje pateikta mano kontaktinė informacija ir nuorodos į vyriausybines svetaines, kuriose galima patikrinti visus čia aprašytus apribojimus.

 

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Facebook komentarai
});}(jQuery));