„Daktarai” ir pseudo-mokslininkai užgrobia valdžią, kesinasi į laisvę

dulkys20suksta-03

dulkys20suksta-03

„Daktarai” ir pseudo-mokslininkai užgrobia valdžią, kesinasi į laisvę.
Geoff Vasil
Mėginant antrinti komunistų Kinijos Liaudies Respublikos laisvės suvaržymams, dabartinė Lietuvos Vyriausybė skelbia nebūtus dalykus apie koroną ir apsimetinėja, kad suvaldo situaciją. Iš tikro jų priemonės nestabdė viruso plėtros nė truputį. Vardan „mokslo” LRV nariai įsivėlė į giliausią prietarų liūną ir sąmoningai neigia tai, ką sako tikrasis mokslas per tūkstančius tyrimų jau atliktų pasaulyje — kaukės neveikia, vakcinos neveikia, karantinas neveikia.
To tarpu tariami žinovai netyčia daro gerą – vietoj prekybos su genocidu nusikaltusia komunistų Kinija, pasirinko laisvės kelią Taivano pavidalu.
Dabartinė komunistų arba Raudonoji Kinija blogesnė už nacių Vokietiją. Ir žymiai sudėtingiau sukūrė tikrąją žmonijos tironijos sistemą. Dabar vykstantis genocidas prieš Uigurų tautą yra tik vienas atvejis senoje Kinijos imperijos genocido istorijoje. Palyginti nesenai autorę Jurgą Ivanauskaitę areštavo prie Adamkaus prezidentūros vien dėl to, kad pakėlė Tibeto vėliavą KLR generalinio sekretoriaus vizito metu. Tibetas faktiškai nebeegzistuoja. KLR demontavo taikią valstybėlę. Bet Kinijos istorijoje yra pilna genocido ir aneksijų, taip ir atsirado dabartinė fašistinė Kinijos Liaudies respublika, kuri yra labiau rasistinė ir nacionalistinė už bet kurią kitą pasaulio šalį pasaulį, nepaisant to, kad skelbiasi komunistine, tarptautine, draugiška ir taip toliau. Dabartinė komunistų Kinija yra pagrindinė grėsmė ne tik laisvajam pasauliui, bet ir pačiam pasauliui. Tyčia paleido biologinį ginklą – koroną, per savo statitinius PSO, PEF ir kitur.
Pasirenkant Taivaną, nors netyčia, Lietuvos valdžia „atpirko” Holokausto ožį. Prieš ir per antrąjį pasaulinį Vakarai boikatavo fašizmą, nors su išlygomis. „Neutralios” valstybės kaip Švedija ir Šveicarija prekiavo su naciais. Dabar turime veidrodinį variantą — visi prekiauja su dar blogesne komunistų Kinija, bet štai maža valstybėlė Lietuva sako: „ne”.
Nors *biedna*, bet teisinga, kaip sakoma. Lietuvos ekonominių ryšių „užmezgimas” su Taivanu, su tikrąja Kinijos respublika, yra ateitis. Vienintelė kita galimybė — KLR užvaldymas viso pasaulio, kuomet visi tapsime vergais dar nežmoniškesnėje sistemoje negu Sovietų sąjungos ideologai galėjo net įsivaizduoti. Pasaulis virs kalėjimu. Būsime aborigenai Šiaurės Korejoje.
Vakcinos, klimato atšilimas, elektroniniai pinigai ir nekilnojamojo turto mokesčiai — dabartinės masinės psichozės vaisiai. Tikrieji laisvės gynėjai pasirodė aikštėje, bet Lietuvos žiniasklaida išvadino juos išsišokėliais, trūkdančiais teisėtam, oficialiam kankinių renginiui. Ironijos netrūksta. Ni hau ma, Ingrida? Ni hau ma, Vytautai ir Gitėnai?
Facebook komentarai
});}(jQuery));