STI : Mus išgirdo – privalomo skiepijimo nebus

Image description

https://www.youtube.com/watch?v=yI-OrJP79Rc

Mus išgirdo – privalomo skiepijimo nebus

Mieli STI bičiuliai,

 

Sveikiname! Šiandien Seimas nepritarė įstatymo projektui, kuriuo būtų įteisinta privaloma sveikatos priežiūros ir socialinių paslaugų srityse dirbančių asmenų vakcinacija nuo COVID-19.

 

Tai – mūsų visų pergalė. Ačiū visiems, kurie rašėte ir skambinote Seimo nariams, dalyvavote diskusijose socialiuose tinkluose, rėmėte, palaikėte mūsų komandos darbą ir kitaip rūpinotės šiuo visiems reikšmingu klausimu. Medikai ir socialiniai darbuotojai būtų pirmieji, bet tikriausiai ne paskutiniai, už kuriuos sprendimą dėl sveikatos būtų priėmę politikai.

Seimas nepritarė privalomam skiepijimui

Seimo nariai buvo ne kartą informuoti ir žino, kad ilgalaikis vakcinų poveikis nėra ištirtas. STI ekspertai taip pat parengė ir išsiuntė Seimo nariams raštus su informacija, kokius Lietuvos ir tarptautinius teisės aktus pažeistų privalomas skiepijimas, kokias vadybines problemas sukeltų pakeistas reguliavimas. Į Seimo narius kreipėsi medikų, slaugytojų organizacijos, profesinės sąjungos ir pavieniai darbuotojai. Galbūt, nepaisant partijų vadovybių spaudimo, kai kurie Seimo nariai paskutinėje stadijoje visgi balsavo pagal sąžinę arba tiesiog nedalyvavo balsavime.

 

Tai buvo ne eilinis pandemijos valdymo klausimas, o lūžio momentas tarp to, ar valstybė valdoma demokratiškai, ar grįžtame link diktatoriškų priemonių. Gerai, kad pastarasis scenarijus kol kas neįvyko ir sakome „ačiū“ prie to prisidėjusiems parlamentarams. Nepamirškime įvertinti tų, kurie išdrįso balsuoti ne pagal partinę liniją. Jei kažkuriems Seimo nariams norėtumėte padėkoti ir jūs, jų el. pašto adresai ČIA.

 

Asmeniniai balsavimo rezultatai: https://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=37067&p_bals_id=-45122

 

Žemiau pateiktoje lentelėje galite matyti, kurie Seimo nariai balsavo prieš, susilaikė arba užsiregistravo, tačiau nebalsavo ir taip prisidėjo prie to, kad projektas būtų nepriimtas, o kurie balsavo už įstatymo projektą.

Image description

Ką anksčiau valdantieji kalbėjo apie skiepus ir karantiną?

Dvi minutės apie politines manipuliacijas ir melą rinkėjams – spauskite ant vaizdo įrašo.

STI 2022 01 19 PRIEŠ PRIEVARTĄ. PRIEŠ PRIVALOMĄ VAKCINACIJĄ.

NAUDINGI SKAITINIAI

Kovo mėnesį bus du metai, kai gyvename nuolatinių ribojimų, nežinomybės ir nesaugumo sąlygomis. Kokį poveikį tokia situacija turi mūsų psichinei sveikatai, su kokiomis problemomis, tikėtina, susidursime ateityje ir kaip saugoti save bei savo artimuosius pataria STI ekspertas, psichoterapeutas Darius Radkevičius.

Facebook komentarai
});}(jQuery));