Buvęs ES sveikatos komisaras V. Andriukaitis iki šiol nežino, kad Covid-19 vakcinų klinikiniai tyrimai nebaigti

andriukaitis 2
Juodžiausiam sapne nesitikėjau, kad politikai gali taip prastai prisiminti istoriją ir taip begėdiškai spjauti į biomedicininę etiką, kad keltų privalomos vakcinacijos vakcinomis, kurios vis dar tiriamos, klausimą.
Ar Covid-19 vakcinos eksperimentinės? Spręskite patys: BNT162 (Comirnaty) klinikiniame tyrime yra 15 eksperimentinių grupių. Delfi, kad paprasčiau būtų patikrinti, pridedu FDA klinikinių tyrimų registrą https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04368728….
Pasiginčijom Vyteniu Andriukaičiu. Labai jį gerbiu, bet nusivyliau, nes jis nežino, kad Covid-19 vakcinų klinikiniai tyrimai nebaigti, nauda ir rizika persirgusiems jų metu nevertinta, o vaistų Covid-19 gydymui jau yra. Turbūt tikėjosi pamokyti neapsišvietusius lietuvius prieš išskrisdamas, bet to neįvyko. Linksmiausia buvo, kai pasiūlė man perlaikyti farmakologijos egzaminą. Neturėtų būti sunku, kai 27 metus kasdien į ją gilinuosi. Aš jam pasiūliau tą patį. Jam turėtų būti sunkiau. Šiandien 19.30 per TV3.
Pridedu reklamas kelių vaistų ir ne vaistų, kuriuos tuometinis mokslas rekomendavo XIX amžiuje. Labai kviečiu balsuoti TV3 portale, kad nereikia privalomos vakcinacijos.
mokslas
Facebook komentarai
});}(jQuery));