Bus galima eiti į darbą ir sergant mirtina užkrečiama liga

ingridos-simonytes-rinkimu-stabas-81153547

ingridos-simonytes-rinkimu-stabas-81153547

Bukalaurų vyresnybės narys buhalteris A.Dulkys, tvarkantis valstybės sveikatos reikalus ir priimantis sprendimus dėl „pasaulio istorijoje didžiausios sveikatos krizės”, patvirtino darbuotojų sąrašą, kurie galės dirbti sirgdami besimptome koronaviruso forma.
Peržiūrėjus sąrašą jo esmė trumpai tokia – su baisiausia pasaulio istorijoje liga galės dirbti valstybės tarnybos žmonės, bet joks privataus verslo darbuotojas dirbti negalės.
T.y. turėdamas teigiamą testą koks nors inspektorius galės dirbti, ateiti į gamyklą ir nubausti lygiai tokį pat teigiamą testą turintį darbininką už tai, kad jis dirba. Nes tas darbininkas savo vietoje ligą platina, o inspektorius lakstydamas po įmones – neplatina.
Įdomiausia, kad sirgdami ir kitus užkrėsdami galės ramiai dirbti ir „Socialinės globos darbuotojai, teikiantys paslaugas socialinės globos įstaigose senyvo amžiaus ir neįgaliems asmenims bei socialines paslaugas namuose, šeimose ir laikino apgyvendinimo vietose teikiantys darbuotojai.”
T.y. visi tie, kurie gali užkrėsti rizikos grupėse esančius senyvo amžiaus žmones. Tuos, dėl kurių PIŠ ir propagandos samdiniai kaip eilėraštuką prie eglutės kartojo: ” antivakseriai yra žudikai, platina mirtiną užkratą, skiepykitės, izoliuokitės, negi jums senukų negaila, tėvų negaila?”
Tai dabar patys sergančius ir atsiųs tų senukų apkrėsti ta mirštama liga.
Facebook komentarai
});}(jQuery));