Buldozeriai pirmadienį ėmė griauti Nidą

nida

nida

Kada mūsų Lietuvėlėj baigsis tokios nesąmonės?
Nusipirko žmogus Neringoje 1976 m. statybos pastatų kompleksą – buvusią seklyčią. 2006 m. , ‼gavęs leidimus, pagal suderintą detalųjį planą ‼ pradėjo pastatų komplekso rekonstrukciją. Šiandien jis atrodo taip, kaip nuotraukoje. Tyliai stūkso pušyne ir laukia poilsiautojų…
Deja, šiuo vaizdu šeimininkas šiandien atvyko pasigrožėti paskutinį kartą. Pirmadienį bus pradėtas vykdyti teismo sprendimas – buldozeriai nugriaus dalį pastato. Žmogui „užlaužė” rankas antstolių pagalba, kad pastatas būtų nugriautas. Šeimininko laukia ne tik nuostoliai dėl prarastų investuotų pinigų, bet ir griovimo darbų apmokėjimo išlaidos. O darbai juk buvo vykdomi su visais leidimais ir derinimais!
KUR VALDININKŲ, KURIE DĖJO PARAŠUS ANT DERINAMŲ DOKUMENTŲ, ATSAKOMYBĖ? Kodėl institucijos nereiškė pretenzijų, kai parašai buvo sudėti ant statybų pridavimo akto? Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie LR ministerijos staiga praregėjo ir pareiškė, kad tai, kas pastatyta, neatitinka Kuršių nerijos nacionalinio parko tvarkymo plano.
Ginčas apkeliavo visų instancijų teismus Lietuvoje ir net pasiekė Europos žmogaus teisių teismą. Pastarasis pasisakė, kad valstybinių institucijų klaidos neturi būti taisomos turto savininko lėšomis.
Šeimininkas jau ruošia 2,5 mln. ieškinį valstybei. Kadangi valstybės pinigai yra visų mūsų sunešti, tai, manau, draugiškai visi ir apmokėsime už dokumentus derinusių institucijų klaidas.
IŠEITIS galėtų būti taikos sutartis, bet institucijos jos sudaryti nėra linkusios.
Kokia Jūsų nuomonė? Griauti ar palikti?
savi
savi1
Facebook komentarai
});}(jQuery));