Lietuvos premjeras Švabas davė I. Šimonytei : „užduotį suvakcinuoti visą populiaciją”

sed

sed

Pamažu viskas stojo į savo vietas – du mėnesius nieko neveikusi premjerė Šimonytė, kuri interviu žurnalui „Moteris” pripažino, kad laukia, „kada gausime užduotį suvakcinuoti visą populiaciją”, gali ramiai atsikvėpti – saujelė žmogelių, vaidinančių Dievus, savaitgalį Davose nusprendė žmonijos likimą.
Man tik keista, kad rinkėjai, balsavę už Šimonytę ir Landsbergį, nesuprato, kad priedo gauna Grybauskaitę ir Švabą.
Gerai, kad namie yra moterų, kurios skaito joms skirtus leidinius ir portalus.
O juose moterys paatvirauja viena kitai.
Ir premjerė taip pat atvirai kalba apie užduotis.
Kyla pagrįstas ir visai nejuokingas klausimas: kas yra TIE, kurie duoda mūsų premjerei „užduotį suvakcinuoti visą populiaciją”?:
„Akivaizdu, kad vien karantinu iki Mindaugo karūnavimo dienos ar kada gausime užduotį suvakcinuoti visą populiaciją, tikrai problemos spręsti nepavyks, todėl reikės ir kitų sprendimų, ir kito režimo“, – kalbėjo ji.
Šaltinis:
sad
Domiuosi šia tema. Iš LT valdžios apie vykstančius globalius procesus – visiška tyla. Juokingiausia tai, kad save priskiriantys LT elitui galvoja, kad jie irgi valdys. Mano giliu įsitikinimu, jie bus pirmieji, kuriuos “išbuožins”, nes istorija yra linkusi kartotis.
Nuotraukoje gali būti: tekstas „Stakeholder Capitalism A Global Economy that Works for Progress, People and Planet Klaus Schwab with Peter Vanham WILEY“
Sako, kad, tokiai kapitalizmo formai, kokią žinome dabar – shareholder – jau beveik galima giedoti aleliuja. Ką tik online formatu įvykusiame Davoso Pasaulio Ekonomikos Forume mums įprastam kapitalizmui pasirašytas mirties nuosprendis. Nuosprendį „pasirašė” didžiųjų korporacijų, investicinių holdingų, valstybių, dalyvaujančių šiame forume, vadovai ir visiems iki skausmo pažįstamas ponas Klausas Švabas. Shareholder kapitalizmas, neva, savo jau atgyveno, o jį netrukus pakeis stakeholder kapitalizmo forma. Ta proga pristatyta ir į prekybą išleista nauja K. Švabo knyga „Stakeholder Capitalism ,” ją jau galima nusipirkti Amazon platformoje.Kadangi tuo jau senokai domiuosi, prieš porą mėnesių buvau parašiusi postą šia tema, kurio pagrindas yra teisininkės T.Solovyovos puiki PEF dokumentų analizė , K.Švabo knygos citatos.
Nukopijavau, jeigu kam įdomu, galima susipažinti su tuo stakeholder kapitalizmu, kurį, visko gali būti, neužilgo pamatysim savo akimis. Tiksliau – pajausim ant savo kailio jo pasekmes.
Panašu, kad rinkos dėsniai , kurie veikia dabar, bus pakeisti neatpažįstamai.
Pagyvensim – pamatysim.
„Kas laukia pasaulio ekonomikos :
Globaliai centralizuota ekonomika , sufokusuota į aplinką išmetamo CO2 kiekio sumažinimui beveik iki 0.
Vadinamoji žiedinė ekonomika – atsinaujinanti ekonominė sistema , kurioje išteklių ir atliekų sąnaudos yra sumažinamos , sujungiant juos į uždarą medžiagų ir energijos grandinę .
Iš pirmo žvilgsnio viskas labai teisinga ir netgi būtina , žinant katastrofiškus planetos taršos mąstus. Bet pažvelgus antrą kartą – tai brangi ir neefektyvi gamyba , drąstiškas darbo vietų sumažėjimas visuose be išimties sektoriuose . Taip pat kai kurių pramonės šakų ,”ypatingai teršiančių aplinką „, visiškas išnykimas .
Kapitalizmo modelio pakeitimas :
Perėjimas nuo schareholder capitalism ( kapitalizmas su nuosavybės teise , t.y. – dabartinė kapitalizmo forma ) prie stakeholder capitalism ( tai kapitalizmo forma be nuosavybės teisių , kai savininkas tampa savo verslo pajininku , dalyviu arba tik darbuotoju) . Kai teisė ir kontrolė į verslo objektą yra minimalizuota arba visai panaikinta. ( Jeigu verslas stambus – teisė į jį minimalizuojama , jeigu verslas vidutinis ir smulkus – jo savininkas nušalinamas nuo verslo valdymo. Monopolistų atžvilgiu atvirkščiai – jie įgauna neribotas turto valdymo ir pelno galimybės . Tai ir yra stakeholder kapitalizmas – kai pasaulį valdo 1% oligarchato , o visi kiti yra tik antriniai didžiulio , tarpusavyje susijusio globalaus sektoriaus dalyviai .
PEF tinklalapyje yra kriterijai (4 pillars) , pagal kuriuos bus vertinamas verslas . Tačiau atitikti šiuos kriterijus bus be galo sunku . Praktiškai juos atitikti galės tik stambūs monopolistai , ir netgi ne visas stambus verslas išgyvens .Vidutinis ir smulkus verslas , jeigu išgyvens lokdauną žinoma , bus sutraiškyti tų 4 stulpų – per biurokratinį aparatą , įvairius ekologinius ribojimus ir didžiulius mokesčius. Todėl tokie verslai bus priversti bankrutuoti , parduoti gamybos objektą arba susilieti su monopolistais .
Iš esmės tai ir bus viduriniosios klasės sunaikinimas ir visuomenės poliarizacija – liks tik žemesnioji klasė , gyvenanti iš minimalių bazinių pajamų ir 1% valdančiųjų ( oligarchato) . Tai yra totalitarizmas , kur valstybinį vaidmenį atlieka globalistų monopolinės kompanijos , tokios kaip Microsoft , Monsanto ir ttt. , o valstybės atlieka tik šuniukų ant trumpo pavadėlio vaidmenį , kurioms bus pavaldūs tik antriniai administraciniai dalykai . O ideologų vaidmenį atliks tokios nerinkiminės organizacijos kaip Pasaulio Ekonomikos Forumas , Suvienytų Nacijų Organizacija , Pasaulio Sveikatos Organizacija.
Atskirų šalių politikai bus visiškai priklausomi nuo šių organizacijų , ką mes dabar ir matome – jie VISI SINCHRONIŠKAI VEIKIA PAGAL VIENĄ METODIKĄ IR ALGORITMĄ . Nors vadinamoji Didžioji Perkrova dar tik žengia pirmuosius žingsnius .
Pabaigai kelios citatos iš K.Švabo knygos Covid – 19:The great reset :
„Nei viena ūkio šaka, nei viena įmonė neliks nepaliesta.”
„Mokesčiai išaugs, kaip tai jau buvo praeityje. Mokesčių augimo socialinė logika ir politinė priežastis bus pagrįsta naratyva :” šalyje vyksta karas „. (turima omenyje karas su Covid – 19)
” Įmonės turės paklusti šioms priemonėms ne todėl , kad jos laikys šias priemones teisingomis , bet todėl , kad kitu atveju tektų sumokėti pernelyg didelę kainą .”
Facebook komentarai
});}(jQuery));