Aš pradedu tikėti, kad Seimo išankstiniai rinkimai vis dėlto bus…

stomo

stomo

Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininko Tomo Raskevičiaus pasidalinta nuotrauka
Aš pradedu tikėti, kad Seimo išankstiniai rinkimai vis dėlto bus…
✔Antroji pandemijos banga nesuvaldyta. Prasideda trečioji. ✔Smulkusis ir vidutinis verslas jau po antrosios bangos atsidūręs ant bankroto slenksčio supranta, kad dabartinei valdžiai labiau rūpi tik stambiausias, todėl trečios bangos neatlaikys.
✔Vakcinacijos procesas vyksta pačiu chaotiškiausiu scenarijumi.
✔Seimo daugumos komiteto pirmininkai (Švietimo, Užsienio reikalų, Žmogaus teisių) taip siautėja, tiesiog prašosi, kad būtų kuo skubiau atstatydinti.
✔Seimo pirmininkė sutrikusi visiškai, o tokie gėdingi bandymai išsisukinėti ir nepriimti 350 000 Lietuvos piliečių surinktų parašų išreiškiant savo poziciją tiesiog varo į neviltį.
✔Vyriausybę ištikusi krizė, nes neina sovokti, ką ji šiuo metu veikia Lietuvos labui. Kai kurių ministrų išvis nesimato, pvz. Krašto apsaugos ministras, tiesiog išgaravęs, net nepasakė, ką ruošiasi daryti, kai šimtų tūkstančių Lietuvos piliečių asmens duomenys buvo pavogti ir pardavinėjami juodojoje rinkoje.
✔ Manau, kad konservatoriai ir liberalai ant karo slenksčio ribos, ypač po to kai, Žmogaus teisių komiteto pirmininko Tomo Vytauto Raskevičiaus paskyroje pasirodė nedovanotinai skandalingas kunigus žeminantis postas ‼️
✔Konservatoriai akivaizdžiai konfrontuoja su prezidentūra ir leidžia suprasti, kad ruošiasi interpeliacijai.
✔ ir tokių šios valdžios politikų ,,kliauzų” kasdien tik daugėja.
Leftistams neįtinkančios nuomonės pozicionuojamos kaip ekstremistinės
Tikriausiai nereikia ir sakyti, kad jeigu šeimos šalininkai paskelbtų ką tai tokio apie gajus (klaida specialiai), tai būtų pateikta kaip kraštutinė neapykanta, kurią žmonijai būtina įveikti. Į kitą pusę tokia retorika – prašom, tai tik nuomonės reikalas, kova su fobijomis.
Tas rodo, kad įsigalėjo diktatūra. Kai nuomonės turi tokias debatų pozicijas, nugalėtojas aiškus dar prieš diskutuojant. Todėl geriau su jais ir nepradėti.
Priminsiu, kad ir Sovietų Sąjunga popieriuje buvo demokratinė, laisviausia pasaulio šalis. Valdžia, kaip skelbė pavadinimas, priklausė darbo kolektyvų taryboms. Todėl ir dabar kuo greičiau nukreipkime žvilgsnį nuo fasado ir susitelkime į esmę.
Diktatūra sparčiai stiprėja. Žodžiais jos tikrai nesustabdysime. Todėl daugeliui kyla klausimas ką jiems priešpastatyti.
Manau, čia slibinas, kuris maitinasi miestelio gyventojais. Kol jį šersime, jis gyvens ir mus siaubs. Turime nuo jo pasitraukti kuo toliau ir gyventi turėdami kuo mažiau sąlyčio taškų su valstybe.
Šiai dienai, manau turime susitelkti išsaugoti save pačius. Leftistų valdoma valstybė žlugs ir mes bejėgiai tai pakeisti. Tačiau jei išsaugosime save, išlaikysime galvoje sveiką supratimą kas yra šeima ir kaip joje reikia elgtis, tai ir būtų mūsų geriausias indėlis į šalies ateitį.
Jei sutinkate, noriu rekomenduoti Ayn Rand filosofiją. Ji prieš karą pagyveno po Stalinu, po to kaip tai persikėlė į Ameriką. Ten išvystė savo filosofiją, kad bet koks kolektyvizmas yra blogis, kad žmogui dera ieškoti laimės tik sau. Youtube yra gausu Ayn Rand įrašų, arba, dar geriau, galite parsisiųsti jos knygų. Jos dvi: Fountainhead (1943) ir Atlas Shrugged (1957). Abi rasite pdf formatu nemokamai. Kas norite susipažinti su komentarais apie jos filosofijos esmę, ieškokite Objektyvizmas. Manau šiai dienai Ayn Rand filosofija yra labiausiai tai ko reikia okupuotai tautai.
Facebook komentarai
});}(jQuery));