Stasys Jakeliūnas : „Sėkmės ir toliau užsiimant apgailėtinu populizmu ir demagogija, Gitanai!

Prezidentas G. Nausėda, “MG Baltic” savininko D. Mockaus bendramokslis ir draugelis, pasinaudojęs jo valdomų TV kanalų eteriu, ant laukinio arklio (banko) iš Švedijos atjojo kurti gerovės valstybės mums visiems.
Tapęs prezidentu, gėdingai bandė neigti manipuliavimą Vilibor palūkanomis ir tuo pačiu padarytą milžinišką žalą paskolas litais turėjusiems gyventojams ir verslui. Ir kaip visiškas populistas prisidėjo prie simbolinio pensijų didinimo, nors bankų ir buvusios vyriausybės padaryta žala “Sodrai” ir senjorams yra tūkstančius kartų didesnė. Štai tokia ta prezidento “gerovė visiems”.
Prieš krizę jis, kaip banko ekonomistas, pelnėsi ir plėtojo savo asmeninę gerovę iš NT burbulo pūtimo ir ydingai sukonstruotų “Sodros” įmokų į pensijų fondus. Per krizę, prie kurios kilimo tiesiogiai prisidėjo ir SEB bankas, gyveno iš beprotiškai aukštų palūkanų, už kurias SEB ir kiti bankai skolino A.Kubiliaus ir I.Šimonytės vyriausybei. Sėkmės ir toliau užsiimant apgailėtinu populizmu ir demagogija, Gitanai! O mes tęsim VILIBOR bylą.
May be an illustration of 1 asmuo
Facebook komentarai
});}(jQuery));