Apie tariamus vaikų teisių gynėjus Šakalienę ir Majauską

Kristina Kareckienė

Viešas kreipimasis į LR Seimo narį Mykolą Majauską teikiamas tuo pagrindu, kad kreipimasis skelbiamais seimo nario kontaktais, bei kreipimasis į seimo narį per jo pdėjėjas Neringa LAURINAVIČIUTĖ ir Beatričė VANKEVIČIŪTĖ, nedavė jokio rezultato. Šiuo kreipimusi siektina sužinoti, ar seimo nario M. Majausko vardu platinama informacija atitinka tikrovę, ar skrajutėse nurodoma informacija nėra klaidinama visuomenė, ir ar nėra visuomenė skirstoma į nusipelniusius gauti pagalbą ir nenusipelniusius gauti pagalbą pagal M. Majausko reklamuojamas naujas programas? 

Laba diena, gerb. LR Seimo nary Mykolai Majauskai, prieš keletą dienų pašto dėžutėje  radau tris skrajutes, kuriomis informuojate tęsiantis darbus. 

Skrajutės informacija „Moterų apsauga nuo smurto”, „Vaikų nemušimo įstatymas” man pasirodė aktuali, nes 2017-08-31 patyriau pakartotiną fizinį ir psichologinį smurtą iš mano dukters tėvo P. K., kuris mano atvilgiu sistemingai naudoja smurtą nuo 2012 m. Su 2017-08-31 įvykio informacija galite susipažinti kreipiantis į mane, arba į Vilniaus m. 1 PK tyrėją Pradkelį, ir į, neva mano pareiškimą tiriantį prokurorą D. Kunigėlį (kaip prokuroras tiria pranešimą galima numanyti, nes pareiškimas ir CD yra 1 PK, o ne prokuratūroje). 

P. K. sistemingai naudojamu  smurtu prieš mane ir mano dukrą,  be turto, esu verčiama atsisakyti ir motinystės teisių. 

 Iki Jūsų darbus reklamuojančios skrajutės gavimo, atlikau visus Jūsų programoje numatytus veiksmus, – kreipiausi į BPC, policiją, prokuratūrą, psichologą, VGTPT, tačiau ne tik kad nagavau jokios pagalbos, bet teko patirti valstybės pareigūnų ir tarnautojų patyčią, nekompetenciją, pareigūnų piktnaudžiavimą pareigomis, ir visa tai dar apmokėti savo lėšomis (teismo eksperto išvadą ir kt.). Vertėtų išskirti tragikomišką psichologės vaidmenį šiuo konkrečiu atveju, kurį pati psichologė apibendrino sekančiai: „tai, ką jūs kalbate yra viena, o tai, ką aš rašau ligos istorijoje yra kas kita” ir padėkojo už atliekamą konsultacijos garso įrašą. 

Vertinant įrodymus, institucijos, smurtaudamos pačios ir skatindamos P. K. mano atžvilgiu smurtauti, tikisi smurtu mane sužlugdyti, priversti atsisakyti dukters, turto, o jau psichologai ir be manęs „surašys taip, kaip reikia”. Sovietmečiu tokiu pačiu principu buvo įgyvendinami gamybiniai ir socialiniai planai, vykdomos represijos

Pagal turimus įrodymus daroma išvada, kad vaiko teisių apsaugos sistema siekia, kad mano dukra būtų išvežta į Norvegiją.  2015-07-30 raštu P. K. pasižadėjo VVTAS išvežti dukrą į Norvegiją ir prašyti dukrai pagalbos Norvegijos vaiko teisių apsaugos tarnybos. 

Vaiko perdavimo  sistemingai smurtaujančiam ir pasižadėjusiam mūsų dukrą patikėti Norvegijos vaiko teisių apsaugos tarnybai mergaitės tėvui P. K. iniciatyva priklauso šios mergaitės ligos istorijos klastojimą inicijavusiai VU Santaros klinikų vaikų ligoninės administracijai. 

Ponas Mykolai Majauskai, šiuo laišku norėčiau Jus informuoti, kad Jūsų skrajutėse, TV eteryje  platinate melagingą informaciją, neva tai veikia programos kuriomsi neva inicijuotos kažkokios naujos tvarkos, apsaugančios vaikus ir moteris nuo smurtaujančių vyrų. Tikrovėje Jūsų reklamuojama programa mano ir mano dukters atveju  inicijavo susidorojimą su mūsų šeima, bei yra orientuota į vaikų išvežimą iš Lietuvos, pvz. Norvegiją. 

Pasinaudodama galimybe norėčiau M. Majausko pasiteirauti, kokiu tikslu  Vilniaus m. vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistės meluoja pačios, ir  verčia meluoti mane mano izoliuotai mažametei dukrai, jog aš nepatiriu smurto iš jos tėvo, ir kad matomi sumušimo požymiai yra ne jos tėvo smurto pasekmės? O gal Jūsų reklamuojama programa skatina melo kultūros plitimą?   Vaiko teisių apsaugos specialistės, meluodamos ir versdamos meluoti mano dukrą  galimai vykdo Jūsų skrajutėmis reklamuojamas programas, bet fakte jos žaloja mano dukters psichiką ir pasaulėžiūrą. Vaiko teisių apsaugos specialistės vykdydamos naująją programą pasiekė tokį vaiko žalojimo lygį, kad mergaitė galimai prarado savo asmenybės ir tapatybės suvokimą, mergaitė sako: „aš neturiu savo nuomonės, nes mano nuomonė yra tokia pati kaip tėčio”. O gal M. Majauskai Jūsų programa orientuota tik į tuos, iš kurių dar tik planuojama atimti vaikus? 

Vaiko teisių apsaugos sistemos iš melo ir cinizmo sukurpti tarnybiniai ir išvados patvirtina, jog mano dukra ir aš esame pasmerktos patirti smurtą, nes mes prieš savo valią tapome parodomojo bet melagingo „nemušimo ir apsaugos nuo smurto” projekto bandomaisiais objektais.  

Gerb. M. Majauskai, mano surinktų duomenų ir viešai skelbiamos informacijos pagrindu galima daryti išvadą, kad Jūsų reklamuojama programa kol kas veikia ne kaip „programa prieš smurtą”, bet kaip „programa žudikė”, „programa žalojanti vaikų ir jų motinų sveikatą” ir „programa skatinanti vaikų išvežimą iš Lietuvos”. 

Teko nusivilti Jūsų kolegės D. Šakalienės, kuri, kaip praneša spauda, per paskutinius vienuolika mėnesių  jau pakeitė trečią partiją, požiūriu į smurtą prieš vaikus (D. Šakalienė be atskiro kreipimosi į jos kolegas, du mėnesius neatsakė į pranešimą dėl smurtą prieš vaikus skatinančios socialinės reklamos), todėl rašydama šį laišką Jums, laukčiau realių  pasiūlymų ir atsiliepimo

Tuo tarpu į tariamas „gelbėtojų nuo smurto” pinkles patekusiems rekomenduoju daryti garso įrašus kalbant su psichologais ir kitais „gelbėtojais”, nes kaip praktika rodo, jiems nesvarbu ką jūs sakote, nes jie žino kaip reikia surašyti, taigi institucijoms reikalingų išvadų, tarnybinių, protokolų surašymo atveju programa  veikia, nors programai ir jos autoriams panašu kad visai nerūpi ką sako programos taikiniai ir objektai

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));