Apie nusikalstamą grupuotę iš generalinės prokuratūros, milicijos ir teismų

Evaldas-Pailis-440x281

Evaldas-Pailis-440x281

 

 Evaldas Pailis

Vokietijos Karlsruhes miesto teismas ir šios žemės prokuratūra dar pernai gruodį nutarė nutraukti bylą dėl Lietuvos piliečio Viačeslav Liminovič ekstradicijos į Lietuvą. Mat paaiškėjo, kad generalinė prokuratūra net Vokietijos teismui nepabijojo išsiųsti suklastotų dokumentų – ekstradicijos prašymas buvo pasiųstas generalinio prokuroro Dariaus Raulušaičio vardu, nors pastarasis jau seniai nedirbo prokuratūroje. Tai sužinojęs Vokietijos teismas tiesiog nutraukė V.Liminovič ekstradicijos bylą. Nors byla nutraukta, prokuratūra dar kartą pasiuntė ekstradicijos prašymą suklastotoje byloje – toliau pateikiamas V.Liminovič laiškas:

 

Gerbiamas  LR seimo pirmininke !

Sustabdykit organizuotą nusikalstamą grupuotę iš generalines prokuratūros, milicijos  ir teismų, veikiančią prieš mane ir mano šeimą paulausku ir nikitinu nusikalstamų klanų užsakymu ir nurodymu !

 

Paklauskit radisausko, valio ir Co kodėl nedarė, kai jiems buvo sakyta,  mano padirbto parašo ekspertizę ant suklastotos sutarties, nurodytos šiame suklastotame orderyje ?

 

Paklauskit dar kaip ir kokiu būdu klastotojai iš prokuratūros mane padare VALSTYBES tarnautoju ir kokiu pagrindu ?

 

Paklauskit kur mano nužudytojo tėvo milicininkais ir jų informatoriais pagrobtas butas, pinigai  ir koks…. iš milicininku mano tėvo butą dabar valdo ?, ir paklauskit kodėl mano tėvo nužudymo – mirties faktą greitoji pagalba kvietė greitosios pagalbos vairuotojas ?. Garso įrašą to iškvietimo galiu jums atsiusti paklausyti. 

 

Paklauskit radisausko, valio ir kitu kas dalyje, kodėl Vilniaus rajono notares svirbutiene ir sileriene suklastojo paveldėjimo teises liudijimus ir dėl to aš netekau man priklausančio turto didelės vertės Vilniaus rajone, Zujūnų seniūnijoje, Vilkeliskiu kaime. O valys, Radišauskas , Taškūnas STT vadovybe šią notarų nusikalstamą veiklą pridenginėjo, už dyką ar iš kitu nusikalstamų paskatų ?

 

Paklauskit seimo nares Šalavevičiūtės, kaip ji užsakinėja teismo procesus savo žento naudai, užsako ikiteisminius tyrimus prieš mane ir liepia teisėjui bajorui iki šiol nuo 2012 metu berods sulaikyti mano apeliacinį skundą apygardos teismui su tikslu nubankrotinti mano firma uab Loreka per Vilniaus apygardos teismą.  

 

Paklauskit klastotojų kur yra  bent kokia darbo sutartis, pasirašyta  tarp manęs ir sukčių įmonės UAB arkadis kad galėtų mane vadinti šios sukčiais išgrobtos įmonės komercijos direktoriumi ?

 

Sudarykit nepriklausomą  komisiją iš sąžiningų ir kompetentingų ( jei tokie dar liko ) žmonių kad ištirtų  visus nusikaltimus,  įvykdytus prieš mane ir mano šeimą bei pagrobta teisėsaugininkų mano šeimos turtą.

 

Bet kokiu atveju nusikalstama gauja iš prokuratūros, ir teismu manęs nepamatys pas save, net jeigu man reikės nusižudyti. Šansu jiems nėra ! Nors jų nusikalstamas tikslas iš dalies bus pasiektas .

 

Bet kol tai įvyks, aš jums pažadu,  dar nemažai atsakingų institucijų Europos Sąjungoje ir ne tik sužinos kaip komunistinis ir KGB elektoratas susidoroja su Lietuvos piliečiais infiltravęs i teismus, prokuratūra, milicija ir kitas valstybes įstaigas .

 

Visi įrodymai vykdomos nusikalstamos veiklos prieš mane yra, galiu pateikti. 

 

Mano kontaktinis telefono numeris – 004915759298080

 

 

Viačeslav Liminovič.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));