Šiaulių teismo pirmininkas A.Sadauskas finansinę aferą nurašė „bomžui”

sadauskas

sadauskas

Kaip vienas Servos NUSIKALTIMAS yra dengiamas kita nusikalstama veika, esant NEBAUDŽIAMUMUI….
Lietuvos Respublikos TEISĖSAUGOJE ir ŠIAULIŲ TEISMUOSE vyksta stebuklinės pasakos  ir meistriškas manipuliavimas teisinėmis priemonėmis.
Dokumentai tampa SUBJEKTYVI NUOMONĖ arba ,Šiaulių apylinkės teisme sugalvoja, kad, tipo, kažkieno paslepiami, išnyksta.
serva
serva
Pagal FNTT ikiteisminį tyrimą (kuris vyko 2 metus, kol neapskundžiau STT….tada buvo ištirta per 10 dienų) AFERISTAS ir SMURTAUTOJAS ANTANAS SERVA (nuotr.), PARDUOTUVĖS ŠIAULIAI SODO 20, autoserviso Basanavičiaus 98, SAVININKAS, už prekes tiekėjams nesumokėjęs virš 35000,- eurų ( tipo bankrotas ), už įmonės pinigus atostogaudavęs įmonės butuose Palangoje, dalinai pasistatęs namą iš ind įmonės lėšų, padaręs tyčinį bankrotą, nes 2014- ais pervedė virš 200 000,- litų į savo individualią A. Servos įmonę, padirbęs akcininkės parašą, iki Šiaulių apylinkės teismo nukeliavo su BPK 220 straipsniu.
ŠIAULIŲ APYLINKĖS Teismo pirm. pav A. Sadauskas (nuotr. viršuje) 3 kartus ATMETĖ liudininkės su dokumentais prašymą liudyti. Įtariamuoju PADARĖ atsidūrusį šioje istorijoje po 3 metų kitatautį ( BOMŽĄ)- 2017-12-13. Tipo Igor Luško paslėpė UAB- o dokumentus. ( TAI KAIP JUOS TYRĖ FNTT ???)
Liudytojų su esamais dokumentais apie tyčinį A. Servos suorganizuotą bankrotą, neskaitė. Tipo JAU IŠANALIZAVO tuos dokumentus, kuriuos bomžas yra pametęs prieš kelis metus, todėl iš liudininkų jų imti NEBEREIKIA. Žodžiu, nusišnekėjo vietoje…?
A.SERVA girtaudavo su Šiaulių apygardos prokuroro G.VILEIKIU, o medžiodavo su FNTT Šiaulių skyriaus ekskomisaru K.ŠKIELA.
Kai Generalinėje paprašiau Pranešėjo statuso- nuo atsakymo atsisėdau..pagal SODROS pateiktus duomenis nesate dirbusi toje įmonėje…( ten dirbau virš 10 metų..) Paskambinau į Generalinę, pasakiau, kad gali pataisyti savo atsakymą. Tai padaryti atsisakė..
Pakartotinai kreipiausi į Generalinę su pažyma iš SODROS, įrodančia apie mano darbą toje įmonėje.
Tada 2020-09-29 vidaus tyrimų skyriaus prokuroras, einantis vyr. prokuroro pareigas Valdas Uždanavičius atsakė, kad Generalinės Prokuratūros, NEAIŠKU KAIP GAUTĄ, NETEISINGĄ INFORMACIJĄ ,
……. AŠ,…… sumokėjus žyminį mokestį, turiu skųsti teismui…..
.va taip Generalinė Prokuratūra sprendžia SAVO KLAIDAS.
2020-10-14 Generalinės Prok. Baudžiamojo persekiojimo departamento prokurorė Jūratė Radišauskienė rašo: ,,Pažymėtina ir tai, jog paprastai ikiteisminiuose tyrimuose daugiausia surenkama duomenų tada, kai apie nusikalstamas veikas pranešama nusikalstamų veikų darymo metu ar praėjus neilgam laiko tarpui po jų pabaigimo. Kiekvieni praėję metai labai mažina ikiteisminio tyrimo sėkmę.”
Ar šitą Jūratę Radišauskienę kartais nesieja santuokos ryšiai su buv. Gen. prokuroro E. Pašilio pavaduotoju Žydrūnu Radišausku ??
Kai baigėsi jo kadencija, jam buvo suteiktos Registrų c. teisės departamento direktoriaus pareigos.
TAI KĄ VEIKĖ TEISĖSAUGA, jei apie nusikalstamą A. Servos veiką Generalinė Prokuratūra buvo informuota 2017-11-20 ???
Be to, dokumentai įrodantys A. Servos finansines machinacijas yra suprantami ir apskaitininkui, ir išliko dokumentai ir po kelių metų. Juk 2+2 ir po kelių metų nepasidaro lygu 5.
Buvo į Šiaulių apyl teismą pateiktas skundas dėl bausmės A. Sadauskui pagal BK 228 ir 229 str dėl tarnybos pareigų neatlikimo ir piktnaudžiavimo tarnyba.
Prokurorė RENATA ŠAUKLIENĖ 2020-09-04 nutarė skirti Nijolei Kasparei kardomąją priemonę rašytinį pasižadėjimą neišvykti ir nebendrauti ir neieškoti ryšių su A. Serva, taip trukdant rinkti duomenis apie tebevykstančias A. Servos finansines machinacijas.
Ir čia ŠIAULIŲ apylinkės teismas atmetė bet kokius ieškinius. Tiek dėl turto, tiek dėk kompensacijų už SMURTO sukeltas pasėkmes.
Apie koookią korupcijos analizę čia kalbama???
Šiaulių apylinkės teismo pirm pav Audrius Sadauskas šiai dienai yra nenubaustas, aferistas ir smurtautojas Antanas Serva ..toliau ,, daro biznį”, Fin Min- as su VMI tebetiria pasislėpę….
VISI LAIMINGI.
P.s. švarkeliui buvo užrašę: Vagis…
A. Servai ant jo namo kažkas užrašė:
,,UŽ BANKROTĄ IR SKOLAS”.
Tai serva grafiti pretekstu dabar buvusią žmoną už aferų viešinimą padavė į teismą ir siekia prisiteisti virš 40000,- ( keturiasdešimt ) tūkstančių eurų….
VĖL eilinis SUKČIAVIMAS…
Facebook komentarai
});}(jQuery));